Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lubelskie


arturLU

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam.

Szukam producenta lub solidnego stolarza który wykona takie drzwi: http://zapodaj.net/46236187.jpg.html z dwiema dostawkami, drewniane, w kolorze złoty dąb.

Najchętniej z Lublina lub okolic.

 

Witam

W sprawie drzwi które Cię interesują zgłoś się do firmy Renoma w Lublinie, t. 081 525 50 50

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam budujacych w lubelskiem,

czy ktos z Was kupowal moze plytki w firmie Hax z Lublina? Wiem, ze maja bardzo szeroka oferte no i sa troche tansi nawet z dowozem niz hurtownie w Warszawie. Mam od nich dobra oferte ale chcialbym sie upewnic co o solidnosci, dotrzymywania terminow itd.

Z gory dziekuje za wszelakie informacje.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ja miałam ochotę kupić,kilka razy sprawdzali dla mnie ceny we Włoszech (mają włoskie czy hiszpańskie?chyba włoskie..), wysyłali tam maila z zamówieniem i zawsze mnie informowali, dzwonili. Ale w końcu nie kupiłam, bo spodobały mi się gdzie indziej. Nie wiem więc jak u nich z terminami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o ogrodzenia i bramy. Jakiej wielkości bramy wybraliście (długości) 3- 4 m? Czy przesuwane, czy skrzydłowe? A bramki, czyli furtki?

Jakiej wysokości ogrodzenia polecacie? A czy ktoś budował "domki na śmieci" I MOŻE MI COŚ DORADZIĆ : ROZMIAR: wys. szer., czy z daszkiem, czy bez. Gdzie najlepiej go wybudować....A jak jest ze skrzynkami od gazu i prądu- jak je umieścić w ogrodzeniu

z góry dziękuję

Aha, ktoś się pytał o elektryka. U mnie robi Pan M. Ruszewski. Jeszcze nie skończył, zapracowany ale dobrze mi się współpracuje 605831171

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie jestem na etapie budowania ogrodzenia z siatki.

Zdecyduje sie pewnie na 1,50m wysokosci.

Brama prowizoryczna bo dopiero bede rozpoczynal budowe na wiosne.

 

Gdzie mozna kupic słupki do siatki i narozniki?

 

 

Pozdrawiam

 

polecam ci człowieka, który nam robił ogrodzenie z siatki

możesz u niego kupić sam materiał (siatka powlekana lub nie, słupki, bramy itp) lub zamówić wykonanie ogrodzenia.

my grodziliśmy 3 działki ponad 300 mb

robota szybka i solidna

nie opłacało się samemu robić

tel. 081/751 91 56 Abramowice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sadzicie o hurtowni Neptun......kierownik budowy zacheca mnie do zakupów, a zamówienie bedzie opiewało na "komplet' tzn. dom w stanie developerskim ???

Daj do wyceny w powiedzmy 5 hurtowniach i wtedy wybierz...

Poza tym z moich obserwacji wynika, że nie ma hurtowni która ma dobre ceny na wszystkie materiały. Omega może mieć dobre ceny na dach, ale np. beton komórkowy warto kupić w VIPie w Lubartowie. Zaoszczędzić można naprawdę dużo...

No chyba, że ma się do dyspozycji nieograniczone środki i nie ma się ochoty na odwiedzanie hurtowni...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam ci człowieka, który nam robił ogrodzenie z siatki

możesz u niego kupić sam materiał (siatka powlekana lub nie, słupki, bramy itp) lub zamówić wykonanie ogrodzenia.

my grodziliśmy 3 działki ponad 300 mb

robota szybka i solidna

nie opłacało się samemu robić

tel. 081/751 91 56 Abramowice

 

Z ciekawości: ile wyszło za mb?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam ci człowieka, który nam robił ogrodzenie z siatki

możesz u niego kupić sam materiał (siatka powlekana lub nie, słupki, bramy itp) lub zamówić wykonanie ogrodzenia.

my grodziliśmy 3 działki ponad 300 mb

robota szybka i solidna

nie opłacało się samemu robić

tel. 081/751 91 56 Abramowice

 

Z ciekawości: ile wyszło za mb?

 

34zł/mb siatki 1,5 m ocynkowanej

37zł/mb siatki 1,5 m ocynkowanej powlekanej

+

supki, drut, beton, malowanie w zasadzie to cala robocizna i materialy byly po ich stronie

praca wykonana w na jesien ubieglego roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jednakowoż u mnie wyszło niecałe 20zł/mb (siatka powlekana ocynk, drut, naciągi, słupki ( w tym 15 słupków długości 3m), przypory (narożne i pośrednie) piasek, cement ALE moja robocizna i czas na załatwienie materiałów.... czyli zarobiłem 2000zł w miesiąc pracując po 3-5 godzin dziennie, niezła stawka :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, czy można już ruszać z murowaniem ścian. Wykonawca chce zaczynać i wydaje mi się to sensowne, bo zima chyba już nie wróci, choć zastanawiam się czy nocne przymrozki mają tu jakieś znaczenie. Majster mówi, że nie, ale nie wiem czy ma rację. Może ktoś z Was ma tu jakieś doświadczenia?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, czy można już ruszać z murowaniem ścian. Wykonawca chce zaczynać i wydaje mi się to sensowne, bo zima chyba już nie wróci, choć zastanawiam się czy nocne przymrozki mają tu jakieś znaczenie. Majster mówi, że nie, ale nie wiem czy ma rację. Może ktoś z Was ma tu jakieś doświadczenia?

Pozdrawiam

My z naszą budową ruszyliśmy 21 marca 2005 roku...Zawsze to jednak różnica...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...