Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lubelskie


arturLU

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Wypożyczalnia Ramirent przy M.Majdanka. gdzie jest salon lomputerowy VICO, serwisy samochodowe, stacja beznzynowa, salon chyba hondy ;)? Korzystalem, warto...

 

 

Jestem zainteresowana ziemia. Potrzebna mi. Pytanko skad mozna ja zabrac?pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !

Od dłuższego czasu czytam z ciekawością wiadomości na forum a to dlatego że zamierzem w tym roku rozpocząc budowę domu Szmaragd w okolicah Lublina . Będę budował systemem gospodarczym. Wiekszośc robót wykonam sam oraz z dużą pomocą ojca. Jedynie potrzebuję fachowców od dachu najlepiej kompleksowo czyli więżba i pokrycie. Bardzo prosiłbym o namiary na sprawdzone ekipy.Pozdrawiam wszystkich forumowiczów!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z inicjatywy Forumowiczów została zorganizowana aukcja na rzecz pomocy dla Stefka syna Zeljki i Gabora syna Izy.

Licytowane przedmioty są naprawdę atrakcyjne, http://forum.muratordom.pl/tu-mozesz-zobaczyc-co-licytujemy,t126304.htm

 

Jeżeli coś Ci się spodobało i chcesz pomóc tu możesz zalicytować

http://forum.muratordom.pl/a-tu-licytujemy,t126307.htm

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w licytacji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Mroovka za odpowiedz.

Jeszcze prosilabym o wiecej info na temat fachowców. Moze jakies ceny za m2 czy za caly dach. Mam 305 m2 dachu moze ktos sie orientuje ile mnie to moze kosztowac. Komplet tzn. wiezba, ofoliowanie, polozenie dachówki, wykonczenie i rynny. I jak dlugo ewentulanie fachowcy moga to robic. dziekuje i pozdrawiam. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze prosilabym o wiecej info na temat fachowców. Moze jakies ceny za m2 czy za caly dach. Mam 305 m2 dachu moze ktos sie orientuje ile mnie to moze kosztowac. Komplet tzn. wiezba, ofoliowanie, polozenie dachówki, wykonczenie i rynny. I jak dlugo ewentulanie fachowcy moga to robic. dziekuje i pozdrawiam. :wink:

 

Witaj. Są różne ceny, ja zapłaciłem 85 zł za metr kw.dachu. Wszystko było w zakresie. Więźba, folia, rynny, dachówka. Ale jednego mi nie powiedział szef dachowców, otóż, że za wstawienie okien trzeba oddzielnie zapłacić. Gdy trzeba było zapłacić to stwierzdził, że dodatkowo trzeba zapłacić 250 zł. za wstawienie okna, a mam ich 8, więc łatwo policzyć ile musiałbym dorzucić,mimo, że przed zgodzeniem ceny widział projekt dachu i mówiłem mu o dodatkowym oknie. Nie zapłaciłem mu za okna, myślę, że chciał mnie zrobić w jajo. Co Wy o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kagusiu, nikt Ci nie wyceni dachu lepiej niż fachowiec :roll: :wink: .

A na termin wykonania dachu duży wpływ ma pogoda. Mój dach był robiony na przełomie listopada i grudnia.200 metrów- około 3 tygodnie. Pogoda jaka była- wiadomo, ale mimo tego ekipa pracowała. Teraz wiosną z pewnoscią prace na dachu idą szybciej ( dłuższy dzień, cieplej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ile płaciliście za wytyczenie domu na działce. rozmawiałem dziś z geodetą , który za wytyczenie domu zazyczył sobie 1000 PLN, a za inwentaryzacje po wykonaniu domu i przyłaczy za pierwsze przyłacze 300 PLN + 200 PLN za każde następne. Dom nieco skomplikowany. Nie pytał bym o cene za wytyczenie , gdyby ten geodeta na pytanie za ile wykona odrolnienie gruntu nie powiedział: 1500PLN. Na forum jakies 2 tyg temy padały ceny po ok. 300 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...