Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lubelskie


arturLU

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Ja kupuję żwir w firmie Alfa Norma, to jest w okolicach OBI na Chemicznej, tylko tam cięzko trafić bo jest dziwny dojazd i trzeba się trochę pokręcć - lepiej wcześniej zadzwonić, to wytłumaczą jak dojechać. Telefon do nich był 47 22 117, ale nie wiem czy coś nie zmienili , w tym roku jeszcze nie byłam u nich, a na ich stronie chyba inny numer jest podany - jak ten nieaktualny to ten drugi znajdziesz na stronie panoramy firm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Buduje dom w granicach Lublina. Projekt Moricone ze studia Archigraph. Dom w stanie surowym zamkniętym, poszukuje dobrej ekipy tynkarzy. Może ktoś z Was ma jakies namiary na sprawdzonych fachowców. Byłbym wdzięczny. Pozdrawiam. Mogę odwdzięczyć sie namiarami na dobrą ekipę murarzy, solidnego elektryka oraz naprawdę dobrych hydraulików .... zaraz pomyślicię, że same dobre ekipy u mnie na budowie ;) HJednak za dobrze by było - nie polecę firmy od dachu z którą przeżywałem koszmary.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich budowlańców lubelskich ja dopiero zaczynam gdzie korzystnie zakupic pręt zbrojeniowy na ławy :D fi.12

 

Ja stal kupowałem w Stalexporcie na Witosa, bo akurat wtedy (lato 2007) tam wyszło mi najtaniej. Można tez pytać w wielu innych miejscach, np. Stalmet na Krzemionki, Syke na Krochmalnej, Stalpol (nie pamiętam, ulicy), Ewkon na Abramowickiej (albo to jest już jej przedłużenie) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarus72 napisał:

Witam wszystkich budowlańców lubelskich ja dopiero zaczynam gdzie korzystnie zakupic pręt zbrojeniowy na ławy fi.12

Polecam Stalmet na ul. Krzemionki - solidna firma.

 

A teraz moje pytanko :D

Jestem na etapie wyboru blachodachówki i prosiłabym o polecenie porządnej i niedrogiej firmy.

Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...