Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lubelskie


arturLU

Recommended Posts

Cześć ;)

Sławek - potrzebuję ok. 2-3 m2 (jeśli miałbyś coś - daj mi znać na priva, lub GG), co prawda część sobie już załatwiłem, ale jeszcze troszkę potrzebuję.

agamon - poszukaj w archiwum, polecam p. Skoczylasa, powołaj się na Zbyszka z Krępca ;) Z tego co wiem - jest bardzo krucho z terminami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich dzielnie budujących!!!! Strasznie dawno tu nie zaglądałem i dużo się pozmieniało! Tyle nowych "twarzy", ale problemy, jak widzę podobne. Ja pochodzę z "pokolenia": MaPi, fizyka,baby budowniczy, dyza, Borfa - i wielu jeszcze można wymieniać, teraz widzę, dyz, czy Borf się czasami odzywają - miło :D . Ja wprowadziłem się z rodzinką w lutym ubiegłego roku - musiałem opuścić mieszkanie na Czechowie - nie miałem drzwi, nie wspomnę o kuchni (zabudowie), lampach, karniszach i innych mało wtedy ważnych duperelach. Ale nigdy nie żałowałem decyzji o budowie, chociaż żona miała czasem spore wątpliwości. Jest po prostu extra pod każdym względem :D :D :D . Budowałem systemem gospodarczym i od wbicia pierwszej łopaty do wprowadzenia się minęło równo 10 miesięcy. Co prawda, wyjętych z życiorysu, ale później jest co wspominać :)

Tak tylko zajrzałem, żeby Wa podnieść na duchu. Jak mi się udało (a nie jestem z branży budowlanej, ani nie cierpiałem na nadmiar kasy), to dlaczego Wam się nie ma udać?

jeszcze jedno: zostało mi ok. 30 stempli budowlanych dł. ok. 2,7 - 3,0 m i 5 sztuk po ok. 6 m. Jak by ktoś potrzebował - dajcie znać na priv. Cena - dogadamy się, ale nie mam transportu - trzeba będzie odebrać osobiście z Jakubowic Konińskich. Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Jak wiatry będę dobrze wiały za kilka tyg. zaczynam budowę P160a od Lipińskich w okolicach Ciecierzyna. W związku z tym mam trochę wątpliwości i pytań:

Czy ktoś z forowiczów wybudował dom, w okolicach Lublina, w oparciu o silikaty? chętnie zaczerpnąłbym języka u doświadczonych :)

 

Czy wśród nas są szczęśliwi właściciele domów z mech. wentylacja i GWC? Z naciskiem na "szczęśliwi" oczywiście :)

 

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba w tym roku mał osie buduje w Lublinie, bo tak mało wpisów na forum

 

:( .

 

Ja zrobiłam sobie przerwę, ale od maja chcę ruszyć ostro z wykończeniówką, żeby jak najszybciej się wprowadzić.Dlatego będę wdzieczna o namiary na poleconych ludzi od gładziowania, elewacji, glazurników, brukarzy itp......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich budujących, a szczególnie w okolicach Jakubowic, Snopkowa i SMUG. My zaczęliśmy budowę w lipcu 2007 w Smugach. Na forum zaglądałem od czasu do czasu, gdy rządzili nim Fizyk, Baba budowniczy ...

Wszystkim, którzy zaczynają swoją przygodę mogę powiedzieć, że można trafić na mądrych ludzi z którymi wybudujecie wymarzony, pierwszy dom (mi się udało).

Obecnie tynkujemy się i rozglądamy za oczyszczalnią. Jeśli ktoś może mi pomóc proszę o info.

 

PS. Czy może ktoś myślał, żeby się wybrać na targi meblarskie do Poznania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fizyk i Ela maja oczyszczalnie bezdrenażową firmy słowackiej ekoprogres.Zajmuje ona mało miejsca i nie smrodzi.( bakterie tlenowe)- bylem widziałem

Mój sąsiad zrobił oczyszczalnię drenażowa( bakterie beztlenowe) i zasmradza okollicę. I my i sąsiedzi delikatnie zwracaliśmy mu uwagę ,żeby coś z tym zrobił. Ale on mówi ze wie ze zasmradza nas ale nic nie robi.( czeka kiedy będzie kanalizacja gminna) Z sąsaidami pocieszamy się mówiąc, że "sąsiadka się znów rozkopała", to dlatego tak śmierdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

 

Mam pytanie gdzie można kupić najtaniej:

 

1. gres szkliwiony

2. glazurę do łazienek i kuchni

3. dobre drzwi wewnętrzne

4. meble kuchenne wykonane pod gotowy projekt

5. kominek (wkład) wraz z obudową - jakieś namiary no godnego polecenia wykonawcę - kominek bez płaszcza ale z zamkniętą komorą spalania, zrobione już jest rozprowadzenie powietrza do kilku pomieszczeń i doprowadzenie powietrza do paleniska.

 

wszystko w Lublinie lub okolicach ???

 

A właśnie jakie macie drzwi wewnętrzne u siebie i gdzie kupowaliście??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...