Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lubelskie


arturLU

Recommended Posts

Czy ktoś z szanownych forumowiczów musiał (może zna kogoś kto wykonuje takie rzeczy) szukać w okolicach przyłącza, które realizował innego przyłącza 'widmo', którego nie było na mapkach, a o istnieniu którego coniektórzy wiedzieli?

Konkretnie muszę wyznaczyć przebieg kabla energetycznego średniego napięcia (ziemnego).

Ktoś zna ekipę, która takie 'cuda' znajduje??

 

Z góry dziękuję za pomoc

 

EDIT

Za pomysły z ZE dziękuję - perspektywa czekania kolejnych 6 miesięcy nie wchodzi w rachubę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam

 

jarek2012 napisał:

Witam

Jeżeli ktoś potrzebuje ziemi to mam,czysta,ładna większa ilość w Nasutowie.

Będzie około 50 przyczep ciągnikowych.

 

Pozdro;

 

Heja. A masz w okolicy jakąś koparkoładowarke coby to na samochód narzucić?

I z ciekawości: kto muruje, Pan W. z Łucki?

PP.

 

Coś by się znalazło do załadunku. Pan W.z Łucki nie muruje.

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie. Czy ktoś kupował okna w Akat-cie na Turystycznej?. Dostałem od nich wycenę, jednak- po porównaniu z innymi- wydaje mi się podejrzanie niska.

Witam co oznacza podejrzanie niska?, a moze pomyłka w ilości? inne szyby?

inne okucia?

Być może, ale w porównaniu z innymi producentami, cena jest o około 30 % proc. niższa. Okna 5-komorowe, system Veka Oval, okucia Siegenia-Aubi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie. Czy ktoś kupował okna w Akat-cie na Turystycznej?. Dostałem od nich wycenę, jednak- po porównaniu z innymi- wydaje mi się podejrzanie niska.

Witam co oznacza podejrzanie niska?, a moze pomyłka w ilości? inne szyby?

inne okucia?

Być może, ale w porównaniu z innymi producentami, cena jest o około 30 % proc. niższa. Okna 5-komorowe, system Veka Oval, okucia Siegenia-Aubi.

Faktycznie coś jest zle, a producent?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak. W wybranej trójce pozostali:

- Oknostyl- profil Brugman 5-komorowy Arte, okucia Roto NT

- Fer-plast- profil Round Line 5-komorowy, okucia Roto NT, system Veka Perfectline

- no i wspomniany Pietraszek

Czy ktoś może coś napisać o którejś z tych firm? Dużo dobrego słyszałem o Oknostylu. O Pietraszku nie słyszałem nic. Jednak to okna z Fer-plastu najbardziej podobają się mojej żonie :roll: :lol:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak. W wybranej trójce pozostali:

- Oknostyl- profil Brugman 5-komorowy Arte, okucia Roto NT

- Fer-plast- profil Round Line 5-komorowy, okucia Roto NT, system Veka Perfectline

- no i wspomniany Pietraszek

Czy ktoś może coś napisać o którejś z tych firm? Dużo dobrego słyszałem o Oknostylu. O Pietraszku nie słyszałem nic. Jednak to okna z Fer-plastu najbardziej podobają się mojej żonie :roll: :lol:.

 

Jest/był taki wątek "szukam dobrych okien" - pomocy w tematach okien udziela niezły mózg, niejaki pchełek (jak dobrze pamiętam). Chyba powinieneś tam zapytać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...