Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lubelskie


arturLU

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

BORF gratulacje udanej majówki :D !!!! A z wycięciem tej dziury to spróbuj tam gdzie brałeś szafki kuchenne. Na pewno mają wyrzynarkę do metalu. Najblizej ciebie jest bodajze Jacków i tam robią meble na zamówienie, moze tam?

W Same Deutz-Fahr to nie takie otworku mu zrobią...ale ostroznie z tym wykrawaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BORF gratulacje udanej majówki :D !!!! A z wycięciem tej dziury to spróbuj tam gdzie brałeś szafki kuchenne. Na pewno mają wyrzynarkę do metalu. Najblizej ciebie jest bodajze Jacków i tam robią meble na zamówienie, moze tam?

 

Weekend rzeczywiście należy do udanych. Co prawda nie wiadomo, gdzie co jest, ale jest bardzo przyjemnie.

 

Jak ktoś ma jeszcze jakiś pomysł na otwór, to będę wdzięczny. Będę sprawdzał w poniedziałek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :) U mnie to tylko remont jest, zaczynam w poniedizalek, ale czuję się jakby to bydowa miałą być.... Zrywanie tynków i inne atrakcje - na szczęście nie musze tam mieszkać. Czy ktoś mi może polecić dobre firmy (i niedrogie) od mebli kuchennych? Ewentualnie przed jakąś przestrzec?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak. W wybranej trójce pozostali:

- Oknostyl- profil Brugman 5-komorowy Arte, okucia Roto NT

- Fer-plast- profil Round Line 5-komorowy, okucia Roto NT, system Veka Perfectline

- no i wspomniany Pietraszek

Czy ktoś może coś napisać o którejś z tych firm? Dużo dobrego słyszałem o Oknostylu. O Pietraszku nie słyszałem nic. Jednak to okna z Fer-plastu najbardziej podobają się mojej żonie :roll: :lol:.

 

Witam

Ja kupiłem Vekę na Sigeni z Witraża Białystok kupiłem ją w Radbudzie na Zemborzyckiej za tą samą stolarkę z fabryki jw. w punkcie na Rusałce chcieli o 2 tyś. więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłam tynki cementowo- wap. ale polecam pana oraz wykonawce posadzek z miksokreta- polecam jesli ktos potrzebuje b.solidni. Obiecałam jeszcze komuś namiar na hydraulika, pamiętam i wysle na pewno! Co do szafek kuchennych na tygodniu jade zamawiać ( z dwu miesiecznym wyprzedzeniem trzeba) u pana na zemborzyckiej. Dokładnego adresu jeszcze nie mam ale wykonanie mebli widziałam u siostry i jest bez zarzutu a i cena zadowalająca i nie wygórowana. Namiary na priv. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli u Kogoś muruje Pan Włosek z Łucki to gratuluję trafnego wyboru. Solidny, doradzi, zainteresuje się, wie jak. Polecam

 

POTWIERDZAM i obiema rencyma sie podpisuję ( u mnie robi piwnice a u sąsiada całą cahłupę zrobił): solidny, terminowy, szybki i dokładny a na dodatek budowa jest CZYSTA nie zabałaganiona!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My w majowy weekend przeprowadziliśmy się do nowego domku :)

 

Ale jaki zlew? stalowy?

Sprzedam stemple budowlane.

 

Tak stalowy/aluminiowy. W OBI nie chcą, bo nie kupiony u nich. Macie jakieś sugestie?

 

Ile masz tych stempli ,jaka wysokość no i jaka cena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Proszę o wskazanie namiarów na sprawdzonych łepskich glazurników. Miałem umówionego ale jak to w życiu bywa nagle zabrakło mu czasu. :evil:

 

Szukam kogoś do zrobienia w nowym domku całego parteru - hall, kuchnia, kotłownia, garderoby i łazienka. Jest trochę roboty (karton-gipsy i inne takie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

sprawa dotyczy wentylacji mechanicznej ( rekuperator)

 

Czy ktos z forumowiczow w UM lublin skladal papiery na pozwolenie i likwidowal kominy bo mial w planach went mechaniczna i reku i jakich dokumentow wymagali?

 

Bedze wdzieczny za pomoc.

 

Pozdrawiam

 

Sfoti

 

Witam

 

Ja montuję rekuperator ale kominy i tak były murowane ponieważ jeden jest potrzebny do kominka drugi do pieca gazowego.

Kształtki wentylacyjne do 2 kominów z keramzytobetonu kosztowały razem 900zł,(6 kanałów) a dla murarza było to obojętne mieliśmy ustalony ryczałt więc nie było sensu z nich rezygnować po prostu nie zrobiłem otworów w budynku do tych kanałów w razie "niemca" zawsze będzie można skorzystać z went. grawitacyjnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja montuję rekuperator ale kominy i tak były murowane ponieważ jeden jest potrzebny do kominka drugi do pieca gazowego.

Kształtki wentylacyjne do 2 kominów z keramzytobetonu kosztowały razem 900zł,(6 kanałów) a dla murarza było to obojętne mieliśmy ustalony ryczałt więc nie było sensu z nich rezygnować po prostu nie zrobiłem otworów w budynku do tych kanałów w razie "niemca" zawsze będzie można skorzystać z went. grawitacyjnej

 

Nie wykorzystacie tych kanałów - przynajmniej jako wyciągów? Bo nawiew można zrealizowac wpuszczając w nie rury (przy konserwacji tylko się je wymieni).

My ciągle szukamy przejściówek z tych prostokątnych kanałów na rury wentylacyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wykorzystacie tych kanałów - przynajmniej jako wyciągów? Bo nawiew można zrealizowac wpuszczając w nie rury (przy konserwacji tylko się je wymieni).

My ciągle szukamy przejściówek z tych prostokątnych kanałów na rury wentylacyjne.

 

Witam

 

myślę o wykorzystaniu kanałów jako dystrybucja gorącego powietrza z kominka, absolutnie nie chcę wentylatora kominkowego ma to być system samo wystarczalny z rozprowadzeniem grawitacyjnym.

Jeżeli szukasz przejściówek to polecam firmę Klimabud z ul. Nowy Świat mają dobre zaplecze techniczne i robią wszelkie "cuda" z blachy nie zdzierając przy tym z człowieka, podajesz im wymiary i na pewno zrobią.

 

Pozdrawiam

Grzesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłam tynki cementowo- wap. ale polecam pana oraz wykonawce posadzek z miksokreta- polecam jesli ktos potrzebuje b.solidni. Obiecałam jeszcze komuś namiar na hydraulika, pamiętam i wysle na pewno! Co do szafek kuchennych na tygodniu jade zamawiać ( z dwu miesiecznym wyprzedzeniem trzeba) u pana na zemborzyckiej. Dokładnego adresu jeszcze nie mam ale wykonanie mebli widziałam u siostry i jest bez zarzutu a i cena zadowalająca i nie wygórowana. Namiary na priv. Pozdrawiam

 

Kasiu to ja poproszę na priva namiary na sprawdzonych fachowców...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BORF gratulacje udanej majówki :D !!!! A z wycięciem tej dziury to spróbuj tam gdzie brałeś szafki kuchenne. Na pewno mają wyrzynarkę do metalu. Najblizej ciebie jest bodajze Jacków i tam robią meble na zamówienie, moze tam?

 

Weekend rzeczywiście należy do udanych. Co prawda nie wiadomo, gdzie co jest, ale jest bardzo przyjemnie.

 

Jak ktoś ma jeszcze jakiś pomysł na otwór, to będę wdzięczny. Będę sprawdzał w poniedziałek.

 

Profesjonalnie i bez żadnych kłopotów (u nich kupowane, czy nie) otwór w zlewie wyciął nam pan z firmy Dejek z Kraśnickiej. Polecamy.

 

Jeżeli ktoś jest zainteresowany odkupieniem 11 szt. płyt G-K białych za 1/2 ceny, to proszę o info na priv. Nie mam transportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...