Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lubelskie


arturLU

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

A propos studni. Ile placiliście za wykonanie?

 

Studni nie zrobiłem ale mocno się do tego przymierzałem. Znalazłem wykonawcę, który powiedział, że studnia w miejscowości Lipniak, gdzie woda jest na ok. 65 m będzie u niego kosztować 7 tys. W cenie tej było bicie, pompa i kabel.

 

Hehe, ale za to JAKA woda :D

Cała rodzina będzie się zjeżdżać z kanisterkami.

"Moje" sprawdzone kontakty pewnie się jeszcze zachowały na forum :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry !

 

;-))

 

Ale mnie tu długo nie było :oops:

A Wy wciąż o budowaniu :wink:

 

Rocznik 2005/2007 niech się odezwie !!!

 

Pozdro

idkam

 

Wszelki duch! :wink: No widzę, że chyba złapałeś drugi oddech po wykańczaniu i znów wróciły siły do pisania na forum :wink: A tak wogóle to (niech nikt nie bierze tego do siebie!) to tu nie o budowaniu przeważnie a o poszukiwaniu ... ekip, materiałów ... :wink: A przy okazji witam wszystkich nowych zapaleńców :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

do tej pory podczytywałam ale czas cos napisac, zawsze jest gdzie rozwiac swoje wątpliwości :)

 

my budujemy domek wybrany z katalogu ekstradomu dokładnie projekt LK&488 ciekawa jestem czy ktoś jeszcze go tutaj buduje :wink:

 

obecnie jesteśmy na etapie tynków tych w srodku i tych na zewnątrz tzn do jednych i drugich przychodza na poczatku wrzesnia, zastanawiam sie tylko jaki materiał wybrac na zewnatrz pan fachura namawia na jeden a ja sie zastanawaim i szukam opinii

 

jesli komus mogę pomóc to od wrzesnia bede pracowac w studiu mebli kuchennych które istnnieje od 12 lat wiec słuzymy pomocą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...