Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lubelskie


arturLU

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Ja jeszcze raz wracam do tematu cen za elewację zewnętrzną.

Już praktycznie umówiłem się z gościem, który życzy sobie 40 zl za m2, ale dziś spotkałem się jeszcze z innym, który chce 27. Różnica spora i zacząłem się zastanawiać, czy nie jest to "podejrzanie tanio" - w sensie: kiepska jakość. Teraz widzę znowu, że MARTiii napisał wyżej, że u niego biorą 26, czyli bardzo podobnie.

Zupełnie nie wiem jak się w tym połapać. Nie mam rozeznania, która z tych cen jest "normalna". Nie chcę zatrudniać byle kogo, zależy mi na jakości, ale przepłacać też nie lubię (jak pewnie wszyscy).

Jeśli ktoś może jakkolwiek się do tego odnieść to będę bardzo wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie 28zł za metr elewacji. Zaczną w połowie września, mam taką nadzieję. I tak sie bardzo cieszę, że ta ekipa zechciała u mnie robic, musiłam nie źle się naprosic, okazało się, że jakiś jeden inwestor zrezygnował. Na szczęscie, bo nie wyobrażam sobie zimy bez ocieplenia....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry !

 

;-))

 

Ale mnie tu długo nie było :oops:

A Wy wciąż o budowaniu :wink:

 

Rocznik 2005/2007 niech się odezwie !!!

 

Pozdro

idkam

 

Wszelki duch! :wink: No widzę, że chyba złapałeś drugi oddech po wykańczaniu i znów wróciły siły do pisania na forum :wink: A tak wogóle to (niech nikt nie bierze tego do siebie!) to tu nie o budowaniu przeważnie a o poszukiwaniu ... ekip, materiałów ... :wink: A przy okazji witam wszystkich nowych zapaleńców :)

 

Hejka

 

mieszkamy już 15 m-cy ;-)

Jest super!

Jesteśmy na etapie ogrodu 8)

Oczekujemy na zimę i ... potomka (jakoś tak się narobiło ;-))

 

Super, że forum lubelskie żyje!

Wiesz coś o innych starych budujących?

 

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wielka prosbe.....szukam sprawdzonego wykonawcę rekuperacji w Lublinie !!

Sprawa bardzo pilna !!!!!

 

Ja skorzystałem z usług wspomnianej firmy "Hermlok". Z powodzeniem mogę polecić firmę Pana Jarka. Fakt, że całość jeszcze nie jest skompletowana - brakuje reku Bartosz_a - ale wykonanie pozostałości oceniam pozytywnie - na ten moment mam wykonane GWC na rurach Rechau_a - ok 72mb, całość instalacji wewnątrz budynku - przygotowane pod wstawienie reku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pilnie poszykuje namiaru na sprawdzonego i niedrogiego wykonawcę drzwi drewnianych wewnętrznych z lublina lub okolic, 7 sztuk drzwi z firmy KRONODOOR z oscieznicami regulowanymi wycenili mi na prawie 7 tys, zdecydowałem się że wolę trochę dołozyć i kupic drewniane a nie jak juz wyczytałem na forum "marketówki" zainteresowałem się tym ogłoszeniem http://allegro.pl/item421151425_drzwi_drewniane_100_drewno_malopolska.html

dokładnie takie drzwi chcę kupić, ich cena jest z ościeżnicami regulowanymi w komplecie no i są z litego drewna, cena myślę że rewelacyjna, tylko kawał drogi z Lublina i pomiar musiałbym sobie sam wykonać a zawsze jest to jakies ryzyko, co o tym myslicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

ja na etapie

farba do ścian zakupiona

na podłogi panele też

teraz karnisze, listy podłogowe, kratki do kominka

 

balustrady balkonowe z drewna - gdzie?

 

szambo bedą kopać lada dzień

i do odbioru powoli się szykować trzeba

:D

 

fajny to etap ale bardzo wykańczający

tym bardziej że z dziećmi załatwianie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można w miarę tanio w Lublinie lub okolicy kupić garaż blaszak na budowę?A może ktoś ma do sprzedania używany?

 

A czemu akurat w okolicy Lublina? Kupowałem z Anonsów patrząc głównie na cenę i termin dostawy. Jak go przywieźli to dowiedziałem się, że przyjechali ze Skarżyska Kamiennej :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie faktycznie chyba nie ma to znaczenia, jeśli chodzi o nowy blaszak. Jeśli kupilibyśmy używany, to sami go musimy przewieźć i dlatego jakoś tak mi się napisało że okolice Lublina, ale jak nie znajdziemy nic używanego to faktycznie poszukam w anonsach najtańszego i na odległość nie będę zwracać uwagi. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezapomniany rocznik 2005/2007 :D

To co - jakieś piwko? 8)

 

IDKAM - NOWY DOMEK - NOWY POTOMEK. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Gratulacje :D

My już daawno się zdążyliśmy rozleniwić po budowie, ale ciągle coś tam się jeszcze nowego tworzy w domu i okolicy.

 

Jak widać nie tylko u nas działa - budujący - uwazajcie i planujcie jeden pokój więcej 8) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezapomniany rocznik 2005/2007 :D

To co - jakieś piwko? 8)

 

IDKAM - NOWY DOMEK - NOWY POTOMEK. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Gratulacje :D

My już daawno się zdążyliśmy rozleniwić po budowie, ale ciągle coś tam się jeszcze nowego tworzy w domu i okolicy.

 

Jak widać nie tylko u nas działa - budujący - uwazajcie i planujcie jeden pokój więcej 8) :lol:

 

Taaa nowy domek ... 15 miesięcy oj ... ;)

Idkam w każdym razie gratulacje :) A co do pozostałych to ostatnio widziałem Aik ... oj chyba tez niedługo "dostawa" do nowego domku ;)

Tak jak proponuje Monika, jestem również za jakimś spotkankiem, tylko jeśli można to pod koniec września bo narazie zostałem skazany na wygnanie (czyt. wysyłają mnie na jakiś czas w delegację). Namiary w każdym razie na parę osób jeszcze mam jakby co i można spróbować zrobić walne zebranie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...