Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lubelskie


arturLU

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Szukam więźby dachowej w dobrej cenie......może podpowiecie jakis tartaczek :lol:

a.....zapomniałbym.....czy znacie namiary na rozsądnego cenowo sprzedawcę płyt OSB 19 mm

pozdrowionka

 

Więźba- Jerzy Łupikasza tel. 606-306-571. Tartak jest w Biłgoraju ale można wszystko załatwić na telefon. Tylko z terminami u tego Pana krucho, trzeba sporo wcześniej zamawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam i ja na grupie - na ogólnym już się witałem

zaczeliśmy przygodę wielką - na razie zakup działki

teraz chcilismy ją podzielić - i prośba o radę - czy wziąć lepiej takiego, co z gminą (gmina głusk) współpracuje, czy szukać innego?

może ktoś ma namiary na geodetę, uczciwego i niedrogiego

a także o pomoc, jak to robić, tak krok po kroku?

dziękujemy z góry

 

co do projektu - na razie na topie "dom w oliwkach" z pracowni Archon+, o ten:

http://www.archon.pl/projekt_domu/Dom_w_oliwkach/m44202987376f1

może ktoś budował/buduje taki sam? lub podobny, pod jarząbem?

 

Magda, Sebastian i Bartuś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robilam w maju 2007 u Kepki. Maja salon na Diamentowej prawie naprzeciwko BRW, taki wielki czerwony neon. Za kuchnie 1,5x2,5 pod sufit zaplacilam 4200. Mam zabudowana zmywarke i lodowke. O ile Panie prokektantki bardzo mile (chociaz ograniczyly sie do wyrysowania mojego projektu :-? ) to montazysci do niczego. Wielcy fachowcy :x Moja kuchnie pod sufit skomnotwali krotko:" Chyba bedzie Pani skakac jak kozica". Drugi raz ich nie wezme, chociaz wszystko zmontowali dobrze. A moze wezme ale z innymi montazystami :)

 

 

Czy jest tu ktos z Kijan?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po dłuższej przerwie :)

 

Mam pytanko: gdzie robiliscie meble kuchenne ? Nie interesuje mnie żaden " wypas" zwykła płyta meblowa, bo z kasą krucho . Wiadomo- nic tak nie wykańcza, jak wykończeniówka :wink: .

 

Pozdrawiam .

Mojej żony kuzyn robi meble. My zamawialiśmy u niego kuchnię 6 lat temu i złego słowa o niej nie powiem. Nic do tej pory nie obwiesiło się, odpadło czy zepsuło. Jest bardzo dokładny i solidny. Do nowego domu też u niego będziemy zamawiać. Robi również szafy w systemie Komandor (w który swego czasu pracował). Jakbyś była zainteresowana to dam namiar na PW. I broń Boże nie reklamuję go, piszę dlatego bo jestem zadowolony z jego wykonawstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

....sympatyczny ;) tylko tełazienki 4 mkw....czy autor tego projektu się nie myje ????? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam jedna 4,2 wiec jestem przyzwyczajona :) A nie chcialabym jej laczyc w jedna, bo to troche za malo na nasza 4

 

Chcemy jeszcze wysunac garaz do przodu i zrobic z tylu garderobe

....uwazaj...jak wysuniesz garaż to pamietaj, ze zmienisz kąt więźby i domek moze stac sie mniej ....sympatyczny :D

ale rzecz jasna życzę powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam jedna 4,2 wiec jestem przyzwyczajona :) A nie chcialabym jej laczyc w jedna, bo to troche za malo na nasza 4

 

Chcemy jeszcze wysunac garaz do przodu i zrobic z tylu garderobe

....uwazaj...jak wysuniesz garaż to pamietaj, ze zmienisz kąt więźby i domek moze stac sie mniej ....sympatyczny :D

ale rzecz jasna życzę powodzenia

 

właśnie.właśnie

każda ingerencja w projekt niesie za sobą różne konsekwencje o których my zwykli inwestorzy nie mamy pojęcia, a kierownicy architekci....ech szkoda gadać. Mój mąż też się rozmachnął i przedłużył garaż i się zaczęło, a to był problem z dachem i ciągle się to ciągnie niby nic.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję solidnej ekipy (oczywiście niedrogiej) do wykonania wjazdu.

Ponieważ musimy odtworzyc rów melioracyjny i wkopać aż 6 kręgów niezbędna jest koparka.

Wspomnę jeszcze , ze starostwo zażyczyło sobie ustanowienie inspektora nadzoru o specjalności drogowej i takowego również poszukuję.

Dziekuję za wszelką pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś już byl na targach, co ciekawego ?

 

Teves

 

Bylam wczoraj nanioslam makuatury :lol: Mialam juz wybrany projekt a teraz wszystko mi sie pomieszalo. Ja bylam pierwszy raz od kilku lat i jestem milo zaskoczona bo bylo wielu wystawcow. Co prawda niektorzy sprawiali wrazenie lekko znudzonych :lol:

 

No i potwierdzialm swoja opinie o Omedze, ze to sa ludzie,ktorzy wiedza o czym mowia. Byl pan od schodow z firmy R. mialam zrobic sobie wycene schodow,ale pan sie oddali i nie powricl juz chya wcale :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dragasia - łazienki bym połączyła zdecydowanie, po co Wam 2 klitki :o

Jak chcesz drugą, to pomyśl o połączeniu malutkiej toalety z kotłownią. Jeśli będziecie ogrzewa gazem, kocioł gazowy nie przeszkodzi, a instalacje kotłowni da sie schowa w zabudowie. Ja takie rozwiązanie mam na dole - i duże estetyczne pomieszczenie i kotłownia w jednym

4m to naprawdę dużo za mało, 8 to też wcale nie będzie duża łazienka jakiej by się chciało w domu. I ta "połączona" będzie jasna z oknem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejmie bez problemów. Musicie tylko złoży mały świstek w PINB, że nowy kierownik z dniem... przejmuje budowę i poczynic odpowiedni wpis w dzienniku. "Stary" nie musi formalnie rezygnowac.

Drugiego kierownika miałam super, ale jest niestety poważnie chory i nie "kierownikuje" za bardzo :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...