Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lubelskie


arturLU

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Byłam w gminie w tamtym tygodniu. Mój kolega był zainteresowany kupnem reszty ziemi, która jest rolna i dopytywał o to. Ale nie było pani Grabowskiej tylko jakiś facet i tak mu powiedział. Dokładnie, że "w tej chwili nie przyjmują już wniosków, a następne rozpatrywanie tych spraw za 2 lub 5 lat". Wybierz się szybko to może jeszcze swój wciśniesz teraz. Trzeba byc dobrej myśli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O - właśnie - jakbyście wiedzieli o ładnej dużej działce w okolicach Lublina (mogą byc dalsze) w rozsądnej cenie i fajnym miejscu to dajcie mi znac na priva. Wytyczne - działka dla nas na tzw 'kiedyś" jak dzieci wyrosną. Musi byc rzeczywiście ładna, najlepiej zadrzewiona, w cichym miejscu, z sympatycznymi sąsiadami, dojazdem jakimś sensownym, kurniki, chlewnie i cmentarze raczej niemile widziane 8) :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dragasia - budujecie to za dużo powiedziane, ale serio TAK, takie mamy plany na najbliższą przyszłość.

Chcemy wydzielic sobie małą działeczkę z większej całości należącej do rodziny mojego męża, która ma być sprzedana. Chciałabym to odłożyć do stycznia, kiedy wrócę już do pracy po wychowawczym, ale chyba się nie da i trzeba się zabierać za robotę. Najwcześniej w listopadzie znajdzie się jednak wolny geodeta....i machina ruszy (mam nadzieję).

Czy wy tez macie taką huśtawkę nastrojów? Jednego dnia budzę się z myślą, że to najlepszy pomysł na świecie, a potem zasypiam z myślą, że to nieporozumienie i nigdy, ale to nigdy nam się nie uda wybudować domu...

A szczególnie duży zamęt powstaje w mojej głowie jak za długo czytam to forum:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My z mezem ( przy popraciu 200% mojej mamy) jestesmy zdecydowani,ale mamy dwoje wielkich przeciwnikow :x Sa nimi moi tesciowie,ale oni generalnie sa na nie. Jak kupowalismy mieszkanie tez bylo zle.

 

A skoro jestes na wychowawczym to znaczy ze tez masz dziecko? :) Ja mam dwoje roczniaka i trzylatke :D

 

PS. Mialam kiedys kolezanke w Charlezu :) super dziewczyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 8 latka i 10 miesięczniaka :-) stawiającego pierwsze kroki.

 

Nie wiem kto nas popiera, a kto nie - na razie rodzina nie bardzo sie wtrąca w nasze sprawy. Ale w sumie zadeklarowali pomoc, jakby coś...zobaczymy.

Największy problem mam sama ze sobą, bo ciągle się boję, ale mój mąż jest przekonany. Poza tym to ziemia jego dziadków i czują z nią jakiś związek....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam stałych bywalców forum! Ja tylko z doskoku bo nie mamy w nowym domku netu.

Mam do sprzedania przyczepę kampingową, kt. była przeznaczona na pomieszczenie socjalne na budowie, w stanie b.db. Dla zainteresowanych podaje nr tel. 502568371, prosze o cierpliwość gdybym odrazu nie odebrała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie mam chyba upatrzony projekt.

Z34 z pracowni z500 http://www.z500.pl/projekt/z34.html

Szukam czegoś najprostszego z możliwych i ten mi się taki wydaje.

Co sądzicie?

Chciałabym go jakoś realnie wycenić, jak to zrobić? - pomocy!

 

Bardzo mi sie podoba, sama mam chyba podobny:) gienia z domnahoryzoncie

pzdr

czasami wyceny są na stronie internetowej, albo zapytaj wykonawcę co robi pod klucz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baba, czy mogłabyś mi dać namiary na tego twojego pierwszego, generalnego wykonawcę? Muszę jakos sensownie oszacować tą budowę i zdecydować w końcu czy stać mnie na dom murowany, czy na szkieletowca.

A swoją drogą to ciekawe, że sa takie rozbieżne opinie. A wam jak sie wydaje?

 

Z nowości to wreszcie cos rusza :), dziś załatwiłam geodetkę i obdzwoniłam notariuszy i US. Dzilimy zatem dziłkę i przepisujemy....oraz płacimy podatki oczywiście.

Ale miałam dziś powera - jakbym juz pozwolenie na budowę dostała :)

Wiem, że niedługo przyjdzie zwątpienia, ale dziś jest fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani.....gdzie kupie niedrogie płyty OSB 22 mm :lol:

 

P.S. Pytanie poza konkursem.......jakie to uczucie po wyrzuceniu ekipy budowlanej.......ja sie czuje cooooooooooooool

A moze tak stworzymy liste "lubelskich czarnych nazwisk".....tak zeby jak najmniej ludzików nabierało sie na "cwaniaczków" ??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baba, czy mogłabyś mi dać namiary na tego twojego pierwszego, generalnego wykonawcę? Muszę jakos sensownie oszacować tą budowę i zdecydować w końcu czy stać mnie na dom murowany, czy na szkieletowca.

A swoją drogą to ciekawe, że sa takie rozbieżne opinie. A wam jak sie wydaje?

 

Z nowości to wreszcie cos rusza :), dziś załatwiłam geodetkę i obdzwoniłam notariuszy i US. Dzilimy zatem dziłkę i przepisujemy....oraz płacimy podatki oczywiście.

Ale miałam dziś powera - jakbym juz pozwolenie na budowę dostała :)

Wiem, że niedługo przyjdzie zwątpienia, ale dziś jest fajnie.

 

Qrcze, namiarów już nie mam, wysyłałam kiedyś jednemu z użytkowników, spróbuję odgrzebać komu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani.....gdzie kupie niedrogie płyty OSB 22 mm :lol:

 

P.S. Pytanie poza konkursem.......jakie to uczucie po wyrzuceniu ekipy budowlanej.......ja sie czuje cooooooooooooool

A moze tak stworzymy liste "lubelskich czarnych nazwisk".....tak zeby jak najmniej ludzików nabierało sie na "cwaniaczków" ??????

 

Jedną ekipę dosłownie wyrzucaliśmy - tzn oni wyrzucali rusztowania do niedoszłego tylkowania przez balkon po "wojskowej rozmowie" 8)

Wiem co czujesz, ale szybciej by było trafić na fachowca. Ale bez takiej fajnej adrenaliny :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...