Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lubelskie


arturLU

Recommended Posts

Bardzo chętnie bym już to wszystko zaczęła załatwiać, ale nie jestem jeszcze właścicielem tej działki, jest w trakcie wydzielania.

Według mnie mogę się starać dopiero po wydzieleniu - mam rację?

 

Na naszej wsi jest plan zagospodarowania i pani z gminy powiedziała, że dostanę wypis z tego planu dopiero po wydzieleniu.

Czyli wtedy zaczynam z mediami?

 

Ile można czekać na przyłączenie wody i prądu? Jak było u was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Warunki przyłączenia wody dostaliśmy po tygodniu, od nas zależy kiedy sobie zrobimy, bo musimy sami. Warunki przyłączenia prądu wydali nam po ok. miesiącu a czekać na podłączenie będziemy jeszcze co najmniej rok, bo nie pozwolili nam robić samym i musimy czekać na lubzel, a oni termin maja do listopada 2009, o ile go nie przedłużą , bo tak tez podobno bywa. :evil: Na razie niestety jesteśmy skazani na prąd budowlany, ale w sumie lepszy budowlany niż żaden :lol: - staram się myśleć pozytywnie... :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moi drodzy, czy w lubelskim nic się nie dzieje?

U mnie nic - juz zaczynam rozumieć dlaczego to tak długo trwa:(

Powinnam mieć juz wydzielona działkę, a geodetka jeszcze nic nie przygotowała:(

Dlaczego na wszystko trzeba tyle czekać? Buuuuu:((

 

Jedyne co mnie pociesza, to to, że może w ten sposób przeczekam kryzys:) i dostanę kredyt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że dla nas dobrze, że nie możemy, nawet gdybyśmy chciały wziąć teraz kredytu. Za jakiś czas wszystko sie uspokoi i muszą złagodzić te procedury, bo im zabraknie klientów.

Jak wczoraj zobaczyłam, że Millenium daje tylko na 65% to zamarłam - nigdy nie uzbieram takiej sumy. Ale jestem dobrej mysli, po Nowym Roku zacznie sie zmieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich starych i nowych budowlancow.

Zgodnie ze starym forumowym powiedzeniem ,, nowy domek, nowy potomek,, :D , chce wszystkich poinformowac ze 08 10 2008 o godzinie 14 pojawil sie na swiecie nowy czlonek rodziny aikow.

Ps

Trzeci chlopak :wink: , tylko na razie mamy problem z wyborem imienia :(

poz

 

:lol:

Brawo i gratulacje

Wszystkiego najlepszego dla Taty i Mamy oraz dla dwóch pozostałych jego braci-jeszcze raz szczere gratulacje :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich starych i nowych budowlancow.

Zgodnie ze starym forumowym powiedzeniem ,, nowy domek, nowy potomek,, :D , chce wszystkich poinformowac ze 08 10 2008 o godzinie 14 pojawil sie na swiecie nowy czlonek rodziny aikow.

Ps

Trzeci chlopak :wink: , tylko na razie mamy problem z wyborem imienia :(

poz

 

Wielkie gratulacje :D

 

My mieliśmy ciekawiej - dopiero na sali porodowej okazało sie, że 100% dziewczynka ma coś tam miedzy nogami i trzeba jej, a raczej jemu imię wymyślać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich starych i nowych budowlancow.

Zgodnie ze starym forumowym powiedzeniem ,, nowy domek, nowy potomek,, :D , chce wszystkich poinformowac ze 08 10 2008 o godzinie 14 pojawil sie na swiecie nowy czlonek rodziny aikow.

Ps

Trzeci chlopak :wink: , tylko na razie mamy problem z wyborem imienia :(

poz

 

Gratulacje i wszystkiego dobrego dla calej rodzinki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani potrzebuję generalnego wykonawcy. Znacie kogoś?

 

Ciągle jestem rozdarta między domkiem drewnianym a murowanym i muszę oszacować czas i koszty zanim kupię projekt. A projekt niedługo będzie mi niezbędny. Z drewnianym nie ma problemu, ale z murowanym bardzo. Może wy wiecie ile wychodzi m2 domu murowanego, najprostszy z możliwych, dach dwuspadowy....help.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...