Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lubelskie


arturLU

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam serdecznie :)

Czy w tej grupie są też osoby z Zamościa i/lub okolic?

Bo poszukuję dobrej ekipy do montażu drewnianych okien :)

są sa ale my jeszcze jestesmy daleko od wstawiania okien :)

 

witam a możecie podac namiary na tego gościa pozdrawiam

 

ja tez prosze o namiary gościa od drewna z Biłgoraja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 10 lat temu założyłem w bloku drewniane oknaw kolorze białym Pol skone .Jak narazie nic się z nimi nie dzieje nie były jeszcze malowane stara farba ładnie sie trzyma,może troszke pożółtły.W nowobudowanym domu mam od roku załozone okna drewniane meranti z firmu Natura.Jak narazie za wcześnie aby cokolwiek o nich powiedzieć.O wyborze zdecydowało to, ze wszystkie okna były robione na wymiar bez dodatkowych dopłat(np w Urzędowskim jest dopłata 30%) oraz to, iz mieli własną ekipe do montażu.

Szarak, ktoś Ci "umiejętnie" sprzedał okna i zasugerował opinię o Urzędowskim. Owszem - okna typowe tu są tańsze, ale pomysliłeś się w tej różnicy prawie 3krotnie.

Druga sprawa - to że gdzieś nie ma dopłaty to nic nie znaczy. Całość i tak może być dużo droższa niż w innym miejscu po dopłacie.

To są tylko hasła sprzedawców.

To w Lublinie dealerzy Urzedowskiego nie proponowali montazu? Nie wierzę!:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jeśli chodzi o okna drewniane to spróbuj zrobić wycenę tu: http://www.stolbudpruszynski.pl moim zdaniem bardzo dobre okna, tylko nie wiem jak cenowo wychodzą :roll: ale warto sprawdzić. Pozdrawiam

 

Potwierdzam że okna bardzo dobre :-).Ale równie ważny jest montaż okien i w tym wypadku radzę brać montażystów tylko i wyłącznie z tej firmy aby uniknąć problemów. Co do ceny to jak kupowałam to okna były tańsze niż Sokółka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jeśli chodzi o okna drewniane to spróbuj zrobić wycenę tu: http://www.stolbudpruszynski.pl moim zdaniem bardzo dobre okna, tylko nie wiem jak cenowo wychodzą :roll: ale warto sprawdzić. Pozdrawiam

 

Potwierdzam że okna bardzo dobre :-).Ale równie ważny jest montaż okien i w tym wypadku radzę brać montażystów tylko i wyłącznie z tej firmy aby uniknąć problemów. Co do ceny to jak kupowałam to okna były tańsze niż Sokółka

Ech, Stolbud Pruszyński to ta firma która wchłonęła lubleskiego Gorana..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja trochę z innej beczki. Czy ktoś orientuje się jakie są obecnie stawki za godzinę pracy pomocnika budowlanego.

Chcę wynająć kumpla do pomocy przy nieskomplikowanej pracy. Robota nie wymaga specjalnych kwalifikacji i człowiek ten nie zajmuje się na codzień budowlanką. Ma mi pomóc żeby poszło mi szybciej i chciałbym mu uczciwie zapłacić, ale zupełnie nie znam stawek. Do tej pory wszystkim fachowcom płaciłem za wykonanie roboty a nie za czas pracy.

Będę wdzięczny za jakies podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jeśli chodzi o okna drewniane to spróbuj zrobić wycenę tu: http://www.stolbudpruszynski.pl moim zdaniem bardzo dobre okna, tylko nie wiem jak cenowo wychodzą :roll: ale warto sprawdzić. Pozdrawiam

 

Potwierdzam że okna bardzo dobre :-).Ale równie ważny jest montaż okien i w tym wypadku radzę brać montażystów tylko i wyłącznie z tej firmy aby uniknąć problemów. Co do ceny to jak kupowałam to okna były tańsze niż Sokółka

Ech, Stolbud Pruszyński to ta firma która wchłonęła lubleskiego Gorana..

 

Tak wiem,ale ja jeszcze brałam gdy Goran prosperował :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Sprzedam dzwi i oscieżnice regulowane pol-skone, nowe, 15% taniej od cen katalogowych.

Wpuściłem się w niezły kanał wespól ze sprzedawcą i teraz mam problem.

Zamówiłem dzwi do domu, będąc swięcie przekonanym, że np drzwi 90-tki są do otworu 90 cm, sprzedawca nie wyprowadził mnie z błędu i mam kilka sztuk za szerokich drzwi. Sprawa wyszła dzisiaj, gdy przyszli fachowcy je montować. Podejrzewam, że mogę mieć problem ze zwrotem, dlatego próbuję od razu je sprzedać. Może ktos akurat takie chce kupić.

Szczegóły.

Drzwi pol-skone classic białe pełne - powierzchnia malowana

wodorozcieńczalnymi farbami akrylowymi, struktura drewna

-rozmiar 90 prawe - do otworu 100 cm - 4 szt - 170 zł/szt. brutto

-rozmiar 90 lewe - do otworu 100 cm - 1 szt - 170 zł/szt. brutto

-rozmiar 80 prawe łazienkowe - do otworu 90 cm - 1 sz - 190 zł/szt brutto

-rozmiar 80 lewe łazienkowe - do otworu 90 cm - 1 sz - 190 zł/szt brutto

Oscieżnice drewniane regulowane białe

-rozmiar 90 prawa - do otworu 100 cm, mur grubości 255-275mm - 2 szt - 309 zł/szt. brutto

-rozmiar 90 lewa - do otworu 100 cm, mur grubości 255-275mm - 1 szt - 309 zł/szt. brutto

-rozmiar 90 prawa - do otworu 100 cm, mur grubości 123-143mm - 2 szt - 259 zł/szt. brutto

rozmiar 80 lewa -do otworu 90 cm, mur grubości 255-275mm - 1 sz - 309 zł/szt.

 

Wszytko jest fabrycznie zapakowane.

O szczegóły proszę pytać na forum lub mail.

Drzwi znajdują sie w okolicach Lublina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty podawałeś im wymiary, czy sami mierzyli? A może dałeś im zestawienie drzwi z pojektu? Jeżeli tak - to mają problem. Nie mają prawa Ci odmówić przyjęcia drzwi.

Ja miałem DRE. Sami mierzyli. Machnęli się w jednych drzwiach (strony im się pomieszały). Bez problemu zamówili drugie. Tyle, ze świeta były bez wymarzonych drzwi do ... łazienki.

Zawsze możesz iść w zaparte, że ty podawałeś szerokość otworu (albo drzwi - w zależności od potrzeby).

PS

Ten Północny-Zachód to gdzie mniej więcej? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

ja obecnie przerabiam temat przyłacza energetycznego mam już jedną ofertę na 6000 zł ale jeszcze bez dokładnych pomiarów podłączenie od słupa do skrzynki 15 m i od skrzynki do domu 40 m . wiem że to mało wiadomości ale nie mam najmniejszego pojęcia jakie są ceny więc liczę na pomoc tych którzy ten temat już przerabiali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

ja obecnie przerabiam temat przyłacza energetycznego mam już jedną ofertę na 6000 zł ale jeszcze bez dokładnych pomiarów podłączenie od słupa do skrzynki 15 m i od skrzynki do domu 40 m . wiem że to mało wiadomości ale nie mam najmniejszego pojęcia jakie są ceny więc liczę na pomoc tych którzy ten temat już przerabiali

 

Jeśli jest to cena z materiałami i robocizną, to wydaje mi się, że jest dobra. Ja tyle zapłaciłem, za sporo krótsze przyłącze. Tyle, że mi zależało na czasie i wziąłem elektryka, który ma dobry układ z Lubzelem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...