Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lubelskie


arturLU

Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie.

Jestem na etapie kompletowania dokumentacji do pozwolenia.

Mam zamiar ruszyć na wiosnę

Mam pytanie do wszystkich użytkownikow POŚ BIOIRES[/b, czy wszystko działa tak jak powinno i od jakiego czasu użytkujecie to urzadzenie?

A może ktoś zamontował oczyszczałnię w Świdniku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

czołem wszystkim Lubelskim budowniczym.

Przedstawiam się (piteriks) i zpisuję do "Ludzisk" zaczynających budowę własnego domu w 2009 roku. Pozwolenie na budowę odbieram w tym tygodniu i się zacznie jazda.... Projekt muratora M38 L. Miejsce to Swoboda, gmina Niemce. Więc od razu pozdrawiam wszystkich sąsiadów... Liczę na pomoc w tym trudnym dla życia, psychiki i finansów etapie.... za co z góry dziekuję. A ze swojej strony mogę pomóc w temacie kominków, kominów i wentylacji. W razie co to proszę "walić jak w dym" na PRIVa.

-zapozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich nowych jak i tych bardziej - że tak powiem zaawansowanych forumowiczów :wink: , dawno nie zaglądałem bo trochę zaganiany byłem, żeby uciec z odbiorem domu przed świadectwem enegetycznym ... no i udało się :) Wczoraj odebrałem z nadzoru upragniony kwitek i już jesteśmy pełnoprawnymi "domownikami" :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O które tynki pytasz Jarek2012? Zewn? Wewn?

 

Sławek - nie wchodzi się dwa razy do tej samej wody!

No chyba, że do wanny ;)

 

Na razie nie planuję drugiej budowy. Ale grupę budującą - warto pobudzić i pomyśleć o jakimś spotkaniu. Niektórzy załatwili odbiory techniczne, a parapety dalej nie uszczelnione ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie po chwilowej przerwie :(

Mam pytanie , czy ktoś mógłby polecic jakąś solidną ekipe do ocieplenia zewnętrznego styropianem? Chcę zlecić tylko robociznę, materiały kupuję sam , bo już mam takie doświadczenia, że tak wychodzi taniej. Jeżeli ktoś ma to proszę równiez o namiar na ekipę od sufitów podwieszanych i ocieplenia dachu.

Ja mam również kilka ekip , które mógłbym polecić - przede wszystkim murarzy, elektryka i producenta okien.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elewacja - robi glownie greinplastem ale innym tez zrobi 609-045-343 Żyła - u mnie ok a robili silikatem, plam nie ma. Jest z Kraśnika.

 

Poddasze ogólnie Dakieniewicz 506-694-346.- Jak narazie robota ok u mnie. Tani napewno on nie jest ale ponoc warto - ponoc bo to sie okaze za pare lat.

 

 

 

Zapodajcie kontakt na jakiegos murarza (musze wylewke na balkonie dokonczyc)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Podaję namiar na fachowca od tynków wewn, cem. wap.

606 629 287. Nazwiska nie pamiętam. Imię - Mariusz.

Robił szybko i solidnie. Żaden z malarzy i glazurników nie narzekał. Ściany proste jak prosta.

Chyba jeszcze u kogoś z forum robił.

Oczywiście - tynki z agregatu. Ja robiłem przed oknami. Po wstawieniu okien - przysłał kilku ludzi i obrobili mi glify. NIkt nie stwarzał żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie grupę budującą z lubelskiego Chciałbym dołączyć do Was i trochę podokuczać pytaniami oraz w miarę możliwości pomóc innym

Będziemy z żonką budowali domek z pracowni Lipińskich LMP 126

http://www.ciepledomy.pl/project.xml?id=56485&keys=2&offset=81&w=yes&backcmd=Collection

Mam prośbę gdyby ktoś budował lub widział ten domek na żywo proszę dajcie znać

Jesteśmy na etapie papierologii mam nadzieję że już niedługo

Pozdrawiam budowniczych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mało sie udzielam bo jestem troche zmęczona budową. Dzisiaj zanoszę dokumenty potrzebne do oddania domu do użytku do PINB mam nadzieję, że do nieczego sie nie przyczepią.

 

Widze, że jest dużo osób zaczynających budowę. Prosze was nie popełniajcie tego błędu co ja, nie bierzcie do przyłącza wodno-kanalizacyjnego firmy Zdcichtex - Zdzisław Czarny :evil: :evil: :evil: bo później sporo nerwów stacicie. Nie dość że zgarnia za przyłącze ogromną kasę, jest cwaniakiem jakich mało, to później nie chce wpisać sie do dziennika budowy i wydać protokołów. W ogóle nie wiem jak funkcjonuje jego firma, która sie wszędzie reklamuje....

 

Potwierdzam tą opinię....to co zrobili ci "PSEUDO-fachowcy"u moich znajomych to po prostu kryminał, zeby nie naruszac ich prywatności ( bo przecież różni palanciarze-fachmani czytaja nasze forum) powiem tylko, ze doszło do bardzo poważnej awarii z niestety obrażeniami wśród domowników.

Ja ze swojej strony dodam negatywną opinie dla "alkoholika-cieśli" Pana Z.Z., niefortunnie sie stało, ze dwa poważne składy budowlane nie wiedząc o jego uzaleznieniu, polecaja go.......nie będę opisywał co wyprawiał ze swoim "kompanem-niejakim staśkiem"......dramat, starata pieniedzy....mnóstwo źle zamówionej więźby na budowie....jednym słowem syf do potęgi n-tej.

A swoją droga zastanawiam sie nad stworzeniem np. "czarnej listy "pseudo-wykonawców" z terenu Lublina......co Wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...