Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lubelskie


arturLU

Recommended Posts

Co do Hemrloka, wlasnie czekam na wycene a co do roztrzepania to po prostu chyba ten typa tak ma.

 

Porownywalem ich z rekuperatory.pl gdzie wycena byla co najmniej 2krotnie wyzsza niz lubelska, poza tym jeden z forumowiczow lubelskich ma juz prawie gotowa instalacje i pozytywnie wypowiadał sie o usłudze montażu.

 

Bede na biezaco informowal was o postępach z Hermlokiem.

 

Z innej beczki - Czy ktos z was korzystal z uslug elektryka P. Jerzego Budzynskiego?? Na mnie wywarł bardzo pozytywne wrazenie jednak cena lekko odstaje od średniej lubelskiej - wstępna propozycja 40pln za punkt + material.

 

Przy okazji na Czarna liste prosze o wpisanie elektryka pana W. tel 604 229 ...- prad mi poplynął dopiero po 6 miesiacach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Ja rozmawialem w firmie Hermlok przy ul. Dolna Panny Marii, ale gosc jest troszke dziwny.....rzeklbym roztrzepany i nie do konca wiem czy sie zna na tym co robii, tlumaczy strasznie chaotycznie......wreszcie nic z tego nie wynika, rozmawialem tez z innym "specem", ktory nieco byl zdziwiony pewnymi informacjami, ktore otrzymalem w Hermloku....wiec juz sam nie wiem kto ma racje i czy warto tego goscia polecac

 

Pamiętam jak kiedyś pisałeś że za wycenę instalacji hermlok chciał 500 zł

 

http://forum.muratordom.pl/rekuperator-bartosz-wycena-prosze-zerknijcie-na-to,t128384.htm

wycofał się z tego czy nie?

Bo to trochę dziwne... dowiedzieć się ile to będzie kosztowało po wpłacie 500 zł

 

A może Goleniewski? Komuś robił?

 

Kase wzial......z wielka ochota, tylko projekt ktory za to otrzymalem byl do kompletnej BANI, wiec bede jednak szukal kogos innego, troche sie poduczylem z wentylacji i odnosze wrazenie, ze projekty Hermloka sa niedoszacowane technicznie, zbyt mala wymiana powietrza, co moze skutkowac zaduchem w pomieszczeniach......widzialem ostatnio kilka instalacji poza Lublinem i w porownaniu do mojego projektu byly zdecydowanie bardziej profesjonalnie przygotowane......ale czas pokaze......moze sie myle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkic,h wchodzę w szeregi "zielonych" ( czytaj niedoświadczonych ) inwestorów.Projekt DOM W BORÓWKACH 2. Działka w okolicy Bełżyc jestem na etapie uzgodnień - w przyszłym tygodniu wybieram się do starostwa z kompletem dok. na wydanie pozwolenia na budowę. Odrazu mam pytanie do forumowiczów czy starostwo w Lublinie mieści się w terminie 65 dni z pozwoleniem na budowę??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkic,h wchodzę w szeregi "zielonych" ( czytaj niedoświadczonych ) inwestorów.Projekt DOM W BORÓWKACH 2. Działka w okolicy Bełżyc jestem na etapie uzgodnień - w przyszłym tygodniu wybieram się do starostwa z kompletem dok. na wydanie pozwolenia na budowę. Odrazu mam pytanie do forumowiczów czy starostwo w Lublinie mieści się w terminie 65 dni z pozwoleniem na budowę??

 

Ja w zeszłym roku czekałem 2 tygodnie. Adaptację i wszystkie inne uzgodnienia i projekty robił mi Pan Wartacz, Starostwo do niczego się nie przyczepiło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkic,h wchodzę w szeregi "zielonych" ( czytaj niedoświadczonych ) inwestorów.Projekt DOM W BORÓWKACH 2. Działka w okolicy Bełżyc jestem na etapie uzgodnień - w przyszłym tygodniu wybieram się do starostwa z kompletem dok. na wydanie pozwolenia na budowę. Odrazu mam pytanie do forumowiczów czy starostwo w Lublinie mieści się w terminie 65 dni z pozwoleniem na budowę??

 

czołem.

U mnie termin przeciągneli o półtora tygodnia, choć papiery były ok. Adaptacje robił mi P. Wartacz z Bursaków i zrobił to solidnie, więc go polecam. A najlepsze jest to że jak wydawali decyzje o budowie to kazano mi podpisac z terminem "do tyłu", żeby sie u nich w papierach zgadzało. Państwo w państwie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkic,h wchodzę w szeregi "zielonych" ( czytaj niedoświadczonych ) inwestorów.Projekt DOM W BORÓWKACH 2. Działka w okolicy Bełżyc jestem na etapie uzgodnień - w przyszłym tygodniu wybieram się do starostwa z kompletem dok. na wydanie pozwolenia na budowę. Odrazu mam pytanie do forumowiczów czy starostwo w Lublinie mieści się w terminie 65 dni z pozwoleniem na budowę??

 

W moim przypadku z terminem nie było problemu. Nawet chyba zdążyli trochę przed. Aż mnie to zdziwiło, bo niczego dobrego po urzędnikach się nie spodziewałem, a tu patrz!

Być może zależy to też trochę od tego, kto się zajmuje sprawą, a to zdaje się zależy od tego z jakiej się jest gminy (w moim przypadku Głusk, a dokumentacją zajmowała się całkiem miła pani - nazwiska nie pomnę).

Pozdrowienia i powodzenia na starcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czołem.

U mnie termin przeciągneli o półtora tygodnia, choć papiery były ok. Adaptacje robił mi P. Wartacz z Bursaków i zrobił to solidnie, więc go polecam. A najlepsze jest to że jak wydawali decyzje o budowie to kazano mi podpisac z terminem "do tyłu", żeby sie u nich w papierach zgadzało. Państwo w państwie.....

 

z tym podpisem to przegięcie totalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

W marcu zaczynam budowe na Weglinie, - zaczynam rozgladac sie za materialami budowlanymi. Moze ktos planuje ruszenie budowy w tym samym okresie i moze kupujac w grupie udaloby sie uzyskac lepsze ceny ?? - " Zmowa cenowa inwestorow ;)

Pozdr

 

czołem.

bardzo podoba mi sie grupa "spółdzielniana".

Ja także zaczyna walke z budową luty-marzec więc pisze się na ten układ, a dodatkowo dwie informacje mam:

-od 2-ej połowy lutego ponoć belit idzie do góry

-mam kolege co ma skład budowlany więc idzie się dogadać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od roku zaglądam na forum, aby się trochę oświecić, a w tym roku dołączam do grupy budujących. Zaczynamy w marcu, ja i moja połowa jesteśmy zupełnie zieleni w tym temacie :roll: Budujemy wg projektu Archonu Dom pod cisami 2, może ktoś przypadkiem budował ten domek? Zamierzamy budować się z keramzytobetonu(optirok). Może ktoś podpowie, gdzie można kupić tanio stal?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od roku zaglądam na forum, aby się trochę oświecić, a w tym roku dołączam do grupy budujących. Zaczynamy w marcu, ja i moja połowa jesteśmy zupełnie zieleni w tym temacie :roll: Budujemy wg projektu Archonu Dom pod cisami 2, może ktoś przypadkiem budował ten domek? Zamierzamy budować się z keramzytobetonu(optirok). Może ktoś podpowie, gdzie można kupić tanio stal?

 

Witamy w grupie!

Jeśli chodzi o stal to proponuję sprawdzic

Stalpol, ul. Mełgiewska

Centrosal, ul. Witosa

Stalmet, ul. Krzemionki, ul. Energetyków

Nie wiem czy tam będzie najtaniej, ale kiedy ja kupowałem stal to sprawdzałem te trzy składy. Ostatecznie najlepszą ofertę dostałem w Centrostalu, ale to może być bardzo różnie - zależy ile się czego potrzebuje. Jeden rodzaj jest taniej tam, inny tu.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...