Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lubelskie


arturLU

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Pytam, bo bardzo podoba mi sie ten projekt :)

 

 

Wizualnie dom jest ładny ale trzeba zrobić trochę przeróbek. Projekt ma trochę niedoskonałości, no i niestety jest dość drogi w wykonaniu :( ze względu na dach.

 

Domek bardzo ładny.......daszek wyceniam lekka ręka na 140/mkw robocizna, na gotowo jakieś 400 zł/mkw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś polecić ekipę od tynków cementowo-wapiennych oraz gipsowych z okolic lublina. Po ile teraz biorą od takich tynków ?

 

tynki 606 629 287

nie pamiętam nazwiska ale człowiek sprawdzony przez forumowiczów i nie tylko

robota fachowa i szybko

cena 25 zł/m2 za cementowo wapienne z ich materiałem

tynków gipsowych nie polecam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich budujących:)

 

W sierpniu planuje rozpocząć budowe domu. Jestem na etapie załatwiania dokumentacji:(

Ciężko mi to idzie, no ale mam juz plan doprowadzenia wody, skrzynkę z prądem przy działce, wypis i wyrys.....i teraz nie wiem co dalej

 

W tym tygodniu muszeę kupić projekt domy. Cały czas jeszcze sie waham pomiędzy kilkoma projektami.

Moimi faworytami sa: Zawisza z Domowe klimaty, Maja II i Saga z mg projekt

 

Czy ktoś może mi polecic kogoś kto może zaadoptowac projekt do działki.

Dodam ze jestem za Swidnika.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam, bo bardzo podoba mi sie ten projekt :)

 

 

Wizualnie dom jest ładny ale trzeba zrobić trochę przeróbek. Projekt ma trochę niedoskonałości, no i niestety jest dość drogi w wykonaniu :( ze względu na dach.

 

Dla mojej rodzinki troche za duzy i za drogi, ale jest projektem idealnym :) I nazywa sie tak jak moja corka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich budujących:)

 

W sierpniu planuje rozpocząć budowe domu. Jestem na etapie załatwiania dokumentacji:(

Ciężko mi to idzie, no ale mam juz plan doprowadzenia wody, skrzynkę z prądem przy działce, wypis i wyrys.....i teraz nie wiem co dalej

 

W tym tygodniu muszeę kupić projekt domy. Cały czas jeszcze sie waham pomiędzy kilkoma projektami.

Moimi faworytami sa: Zawisza z Domowe klimaty, Maja II i Saga z mg projekt

 

Czy ktoś może mi polecic kogoś kto może zaadoptowac projekt do działki.

Dodam ze jestem za Swidnika.

 

Pozdrawiam

 

Witam sąsiadkę :)

 

Swego czasu bardzo polecany był na forum Marian Adamek. Dzięki tej reklamie mało chłopa nie wykończyliśmy zamówieniami ale może już złapał drugi oddech. Ja sam korzystałem z jego usług i tak bardzo nie narzekam. Z papierami poszło wszystko szybko i sprawnie. Namiary na niego 0-81 582 12 73 albo 508 088 248.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D

Co do stali to polecił bym skład Pana M. Piotrowski w Bystrzycy Nowej ok 25 km od Lublina. W połowie roku 2008 na prętach 12 żebrowanych przebijał nawet 10 zł taniej od konkurencji.

 

A mnie ten pan paskudnie podpadł :x

Pomyliła mu się cena brutto i netto. :-?

W efekcie zrezygnowałem ze współpracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domek bardzo ładny.......daszek wyceniam lekka ręka na 140/mkw robocizna, na gotowo jakieś 400 zł/mkw

 

Dachu troszkę więcej, bo ok 265 m2. trudno mi powiedzieć ile wyszedł m2, bo miałem jednego wykonawcę od wszystkiego. Materiały dużo kosztowały :(

 

 

Dla mojej rodzinki troche za duzy i za drogi, ale jest projektem idealnym I nazywa sie tak jak moja corka

 

Powierzchnia domu to 165 m2, akurat na 4 osoby :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D

Co do stali to polecił bym skład Pana M. Piotrowski w Bystrzycy Nowej ok 25 km od Lublina. W połowie roku 2008 na prętach 12 żebrowanych przebijał nawet 10 zł taniej od konkurencji.

 

A mnie ten pan paskudnie podpadł :x

Pomyliła mu się cena brutto i netto. :-?

W efekcie zrezygnowałem ze współpracy.

 

 

Ja tam kupilem w Syke na krochmalnej. Taniej i z dowozem niz w tych para stalmetach i innych wynalazkach. Caly dom tam budowalem i idzie sie tam dogadac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D

Co do stali to polecił bym skład Pana M. Piotrowski w Bystrzycy Nowej ok 25 km od Lublina. W połowie roku 2008 na prętach 12 żebrowanych przebijał nawet 10 zł taniej od konkurencji.

 

A mnie ten pan paskudnie podpadł :x

Pomyliła mu się cena brutto i netto. :-?

W efekcie zrezygnowałem ze współpracy.

 

 

Ja tam kupilem w Syke na krochmalnej. Taniej i z dowozem niz w tych para stalmetach i innych wynalazkach. Caly dom tam budowalem i idzie sie tam dogadac.

 

No...no ........pierwszy post i od razu totalna krytyka w połączeniu z co najmniej dwuznaczną "sugestią"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czołem.

Jeśli się nikt nie zgłosi to masz dwie mozliwości:

 

1. kupujesz na allegro termoflexflex na metry np: http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=540695525. Są też tacy co sprzedają po po 1 mb a inni po min. 5mb.

2. Kupujesz w zwykłym sklepie metalowym (Budmet na Kowalskiej, domar na Zamojskiej...)) flex alu -rozciągany fi 100 ( taki sam jak kiedys podłączano piecyki gazowe do komina) w cenie około 10-12 zł, a do tego wełnę do izolacji + folia alu.

I masz "Panie ten tego" temat załatwiony.

 

-zapozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...