Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lubelskie


arturLU

Recommended Posts

Siemka -dzieki za namiary.

 

chyba kupię nowy bo i na budowe sami w cenie przywiozą i sami złożą. A ze starym to trzeba trochę kombinować, no chyba że cena by była w "wielkiej" promocji........... :lol:

-zapozdrawaim

 

Tak jest!

Ja też w zeszłym roku przeżywałem takie dylematy i kupiłem nowy.

Kosztował mnie 1380 PLN (brutto, mam fakturę)

Ekipa z Kielc (!) przyjechał, złożyła i pojechała.

Było taniej niż od firm lubelskich.

Namiar: http://kondexgaraze.pl/

 

Pozdrawiam

 

PS. Negocjuj :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Napiszcie mi ile u nas w Lublinie kosztuje zrobienie szamba?

Mixer - jak sobie sam wykopiesz i zalejesz betonem - to masz za darmo. :p

 

Czasami wydaje mi się, że najłatwiej jest rzucić pytanie na forum i poczekac. "bo mi się nie chce czytać kilku stron forum" :o

 

Co więcej - niektórzy moi koledzy i koleżanki forumowe odpowiadają na te pytania i w zamian nie dostają nawet "Dziękuję" :(

 

Wybaczcie, ale piszę na tym forum od kilku lat, i o ile kompleks "szukania" istniał od zawsze, to na forum przebywało więcej kulturalnych ludzi, którzy potrafili POPROSIĆ, a nie prawie żądać, a potem podziękować za uzyskaną informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.muratordom.pl/ytong-docieplac-czy-nie,t127562.htm

Co do fachowcow to ze znalezieniem nie bedzie problemu bo maja kryzys i nawet sie prosza w hurtowniach o reklamy i rekomendacje. Ja ci jednak nikogo nie zaproponuje bo nie chce brac odpowiedzialnosci na siebie ;) bo wiem ze malo ktora ekipa zrobi to b. dobrze a tylko tak wymurowany spelnia swoje zadania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich lubelskich forumowiczów. Jestem nowy, chociaż już od miesiąca z Wami (czytałem, czytałem i czytałem, tylko wpisy z ostatniego roku, uff, ale tego jest, no i oczywiście notowałem). Pozwolicie, że dołączę do tak zacnego grona nie-szczęśliwców :D . Mam zamiar rozpocząć kwiecień-maj br. Za tydzień, dwa składam papiery na pozwolenie. Buduję Rododendron 5 G2 z Archonu (troszkę z większymi zmianami) w Lublinie na bocznej, bocznej Dożynkowej (to nie czkawka). Będzie z suporka, z dachem z ceramiki, POŚ, własna studnia, i takie coś tam coś tam. No jeśli suporeks ma iść w górę to jeszcze dziś podzwonię po ile teraz mają i trzeba wcześniej zamówić i zapłacić z dostawą na później. Jeszcze się odezwę. pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie grupę lubelską mam zaszczyt dołączyć do Was będę budowała w gm Konopnica dom Sasza z pracowni Dom na5 jestem na etapie czekania na pozwolenie może ktoś w pobliżu buduję chętnie zapiszę sie do spóldzielczych grup wsparcia wspólnego kupowania materiałów będę budowała z bk albo z silikatów albo z porothermu plus ocieplenie 15 po przeliczeniu i waszych radach podejmę decyzję.Serdecznie dziękuję za przyszłą pomoc i Awanti :)Ps szukam sprawdzonej ekipy murarzy i dekarzy stan surowy może ktoś poleci pozdrowionka :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka -dzieki za namiary.

 

chyba kupię nowy bo i na budowe sami w cenie przywiozą i sami złożą. A ze starym to trzeba trochę kombinować, no chyba że cena by była w "wielkiej" promocji........... :lol:

-zapozdrawaim

 

Tak jest!

Ja też w zeszłym roku przeżywałem takie dylematy i kupiłem nowy.

Kosztował mnie 1380 PLN (brutto, mam fakturę)

Ekipa z Kielc (!) przyjechał, złożyła i pojechała.

Było taniej niż od firm lubelskich.

Namiar: http://kondexgaraze.pl/

 

Pozdrawiam

 

PS. Negocjuj :wink:

 

Radecki.... dzieki za informacje. Wszystkie zbieram i zapisuję. Powiedz jaki wymiar kupiłeś, bo ja chyba wezmę 3x5. W zasadzie z tego co się zorientowałem to taki wymiar bez problemu zmieszczę się w cenie 1500 zł brutto. Oczywiście + złożenie + transport Gratis.

-zapozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko do doświadczonych ( szukałem na forum ale jednoznacznie nikt nie udzielił odpowiedzi ) chodzi o pokrycie dachu w grę wchodzi blachodachówka - pytanie jakiej firmy na co zwracać uwagę.

 

czołem Brachu....

Jest taka stronka co o dachach pisza bardzo dużo. Zapodaje Ci link do niej: http://www.dachowy.pl/

-zapozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...