Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lubelskie


arturLU

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Hej

z tego miejsca dzieki wszystkim za odzew

obdzwaniamy ekipy niestety tak jak sie spodziewalismy niektorzy sa juz zajeci

w tym tygodniu spotkam sie tez z dachowcami ktorzy robili u rodzicow mam nadzieje ze sie z nimi dogadam a jak nie to bede jeszcze raz prosic o pomoc z waszej strony

u nas na razie nic sie nie dzieje mamy w tym tyg spotkanie z architektem ma byc dom wrysowany w dzialke i bedziemy jeszcze cos ustalac

a poza tym to czekam na wiosne i chcialabym juz widziec chociaz dziure w ziemi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

czy ktoś w jakubowicach koń lub okolicy jest podłączony do internetu radiowego przez firmę OKNET lub RADIO-LINK, a może przez kogoś innego?

Mieszkam 1.2 km za dworem anna w kierunku krasienina. pzdr

Mój brat korzysta z usług OK-Netu i jest zadowolony.

 

Dzięki serdeczne za info!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pilne!!

gdzie w lublinie bądź okolicy można kupić blachodachówkę ruukki?

 

Orion na Zemborzyckiej 57 albo w miejscowości Barak - droga na W-wę.

 

A co do terivy to ja brałem w Konstruktorze na Abramowickiej, ale nie od parady byłoby spytanie się u producenta w Lubartowie, niestety nie znam nazwy firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, dziś robimy rajd po składach budowlanych mam nadzieję że ruukki w dobrej cenie.

My terrive kupowaliśmy w lubartowie, wyliczyli co do jednej sztuki, 20 dali w zapasie, starczyło idealnie i ten zapas został, cena była niższa o tysiąc złotych od najtańszej oferty na składach w lublinie i okolicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam .widzę że pojawił się temat oczyszczalni, może ktoś przeprojektowywał szambo na oczyszczalnie? Czy dużo jest papierologi i jakie koszta? Dziękuje i pozdrawiam

Ja tak właśnie robiłem. Mam zrobiony przez projektanta (który adaptował mi oryginalny projekt w zakresie wod-kan) "aneks do projektu budowlanego". Tam wchodzi Plan zagospodarowania terenu (na mapie do celów projektowych), opis techniczny (bla bla bla o oczyszczalni), instrukcja montażu oczyszczalni (=ksero z jakiejś instrukcji) no i w moim przypadku zmiany instalacji kanalizacyjnej (bo musiałem wyjść z drugiej strony domu niż pierwotnie miało wyjść do szamba) naniesione na kserze odpowiedniej strony z projektu domu. Co do ceny to klopot w tym że nie zapisałem tej akurat w moich przepastnych statystykach i nie pamiętam dokładnie. Wydaje mi się że coś 300-400 zł. I na etapie projektu musisz wiedzieć: gdzie na działce będzie to usytuowane, ile drenów i jakiej długości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

gdzie zamówić strop teriva w dobrej cenie?

 

ja mogę polecić bloczki fundamentowe i stal w składzie u Piotrowskiego

 

pozdrawiam

 

http://www.zn-prefabrykaty.pl/?id=ofirmie

w zeszłym roku miałem o 15% taniej niż najtaniej w lubartowie/lublinie/okolicach. I jeszcze w cenie mi przywieźli na miejsce.

jedno na co mi zwrócił mój kierbud - proście zawsze o certyfikat wyrobu, bo sie namnozyło producentów terivy a nie wszyscy mają wyroby certyfikowane... tak dla wlasnego bezpieczeństwa że nie chodzimy po stropie z "niczego"....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) ja mogę polecić bloczki fundamentowe i stal w składzie u Piotrowskiego

 

Z Piotrowskim miałem do czynienia na samym początku budowy.

Kupowałem stal.

Umówiłem się na cenę brutto.

Stal przyjechała, ale jak poprosiłem o fakturę, to z "brutto" zrobiło się "netto".

 

Efekt był taki, że od tego pana nic już więcej nie kupiłem.

 

Żeby nie było.

Osobiście nic do tego dostawcy nie mam.

Ostrzegam tylko innych.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...