Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lubelskie


arturLU

Recommended Posts

Witam serdecznie

 

wszystkim forumowiczon życzę Wesołych Świąt:)

 

Co do okien to decyzja została podjęta. Ostatecznie wybrałam okna Jezierskiego Elite Thermal z pakietem 3-szybowyn u=0,6

 

Mam nadzieję ze będe zadowolona.

 

Czyli kolejny etap mam za sobą:) i jak to przy budowie bywa pojawia się kolejny - instalacja hydrauliczna ( z ogrzewanie).

Marzy mi się piec kondensacyjny z zasobnikiem, kominek z płaszczem wodnym, częściowe ogrzewanie podłogowe (pod płytkami) i solary.

Czy możecie mi polecić sprawdzonego specjalistę w tej dziedzinie?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam. Dzisiaj Was znalazłam. Potrzebuję namiarów na godnego polecenia stolarza (szafka łazienkowa, garderoby, szafy). Dzięki.

 

polecam pana Krzysztofa Michałka tel. 506 068 377

robota solidna, terminowa, pan berdzo konkretny a i ceny całkiem przyzwoite. ma próbniki, wszystko do wyboru, polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam pana Krzysztofa Michałka ...

Krzysztof Michałek (KM) polecany przez BeataKM ... hmmm.... popadam w paranoję

 

tak, wygląda na to ze popadamy w paranoję. beata to moje imie a KM to kamil i Maja czyli mój mąż i córeczka ale jak kto woli moze być i krzysztof michałek. faktycznie nie warto nic nikomu polecac na tym forum bo każdy od razu wietrzy jakieś spiski reklamowe. ale dzieki za komentarz...czlowiek uczy sie na bledach swoich i innych i zaczynam rozumieć darka od instalacji grzewczych że szlak go jasny trafiał i przed swiętami ostra wymiana zdań na forum była. w każdym razie pozdrawiam wszystkich goraco a w szczególności fachowców od mebli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i zaczynam rozumiec nie darka ale mariusza d z puław którego równiez pozdrawiam gorąco

To dobrze, że rozumiesz i cieszę się, że się tym podzieliłaś. Jednak nie kwestionuje w Twoim przypadku dobrych intencji (bo również słyszałem o tym Panu) a jedynie chciałem żartobliwie poruszyć temat reklam i głupich skojarzeń z tym związanych. Szlag Cię z tego powodu trafiać nie musi bo nie zarzucam Tobie niczego a jedynie piszę co mi się nasuwa...

Ja też rozumiem mariusza z puław aczkolwiek z innych powodów.

Pozdrowienia dla Mai i męża.

 

Jedni mogą zalać forum życzeniami i innymi świecącymi choinkami a ja w okresie świąt pozwoliłem sobie na małą dygresję OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z pełnym szacunkiem janku ale moim skromnym zdaniem mogłeś oszczędzic sobie tej dygresji szczególnie w okresie świątecznym a nie wkladac kij w mrowisko. faktycznie popadanie w paranoje nie jest wskazanym zjawiskiem a juz na pewno nie na tym forum i nie w związku z ostatnimi wydarzeniami które miały na nim miejsce (to dla tych którzy w miare regularnie je śledzą). to tyle z mojej strony bo to nie czas i miejsce na tego typu spostrzeżenia jednakże fajnie by było aby niektóre osoby najpierw przemyślały i zastanowily sie nad sensem pisania niektórych postów......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie by było aby niektóre osoby najpierw przemyślały i zastanowily sie nad sensem pisania niektórych postów......

 

Jak tylko zlikwidujesz wszelkiej maści życzenia i inne świąteczne bzdury np. w postach o podłogówce - to znikną lokalne dygresje. Jak słusznie zauważyłaś powyżej sens postów zarówno tych chybionych tematycznie (dygresji) oraz reklam jest nikły.

 

A propos mebli - jak chcecie oszczędzić sobie bólu głowy i macię choć odrobinę chęci i umiejętności to polecam zrobienie sobie mebli samemu. Dzisiaj i tak wszystko sprowadza się do właściwego projektu (ten kosztuje 500-1000zł). Cała reszta to jak składanie klocków. Zakłady stolarskie chętnie wszystko przytną na wymiar i okleją - mało tego z ich usług korzystają Ci sami fachowcy od mebli. Aczkolwiek są wspaniałe wyjątki osobiście znam kilku Panów od mebli którzy zrobią to w sensownych pieniążkach i z bardzo ciekawy pomysłem i pasją ale znam tyle samo wszelkiej maści studii i lotnych naciągaczy którzy za dwa razy tyle pieniędzy przyślą wam na koniec grupę partaczy którzy silikonem będą próbowali zamaskować błędy w pomiarach i wykonawstwie (dzisiaj są takie listwy wykończeniowe - że nawet 2cm szpary to żaden problem).

Ja robię sobie sam, ale zostałem bardzo solidnie zainspirowany projektami Panów oferujących meble pod wymiar i gdybym tylko kuchnie samą robił to bym z ich usług skorzystał - ale oprócz kuchni mam 200m2 do wykończenia i każdy grosz się liczy i nie stać mnie na ewentualność wpuszczenia partaczy.

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z okolic Lublina polecam nr tel 602183759. Nie wiem gdzie dokładnie mieści się firma, na pewno w Lublinie. Nr telefonu naklejony był na barierce rozgraniczającej jezdnie. Za dwa punkty na górze i na dole oraz jeden w kuchni i instalację oraz rurki zapłaciliśmy 500 zł. Nie wiem czy to dużo czy mało. Szybko, terminowo i solidnie. Nam się podobało. Cały osprzęt Pan przywiózł ze sobą. A odkurzacz oczywiście dodatkowo jaki chcesz......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za odpowiedź, cena wydaje sie rozsądna. Napewno sie skontaktuję. Dzieki.

Kidyś pomysł odkurzacza w ścianie wydawał sie niedorzeczny, ale im wiecej spotykam uzytkownikow i im wiecej poczytałam, tym bardziej wydaje mi sie taki wydatek zasadny. Tym istotniejsze jest to teraz , ze jak teraz nie zrobie instalacji, to potem nie będzie juz to mozliwe, i nawet jeśli okaże sie to niewypałem, to z jednostka cenrtalną można sie w najgorszym razie pożegnać, a koszt rzedu 500 zł w porównaniu z innymi kosztami budowlanymi nie jest przytłaczjący.

jeszcze raz dzięki za odzew i namiar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

 

wszystkim forumowiczon życzę Wesołych Świąt:)

 

Co do okien to decyzja została podjęta. Ostatecznie wybrałam okna Jezierskiego Elite Thermal z pakietem 3-szybowyn u=0,6

 

Mam nadzieję ze będe zadowolona.

 

Czyli kolejny etap mam za sobą:) i jak to przy budowie bywa pojawia się kolejny - instalacja hydrauliczna ( z ogrzewanie).

Marzy mi się piec kondensacyjny z zasobnikiem, kominek z płaszczem wodnym, częściowe ogrzewanie podłogowe (pod płytkami) i solary.

Czy możecie mi polecić sprawdzonego specjalistę w tej dziedzinie?

 

Pozdrawiam

 

--------

czyli marzy Ci sie to wszystko co ja mam:) I polecam.

O specjaliscie, by to wszystko polaczyl w pewna zalezna od siebie calosc nalezy myslec juz po pierwszej wylewce:)

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie również na temat okien, ale dachowych.

Które lepiej zastosować Fakro czy Velux i w jakim rozmiarze.

I na jakiej wysokości od podłogi je zamontować?

 

 

--------------------

ja mam veluxy drewniane, a w prawlni z powloka plastikowa. Opinie sa podzielone co do wyzszosci jednych nad drugimi i zalezy, jak sadze, od tego kto jakie ma:)

Co do wysokosci ja montowalam na takich wysokosciach bym mogla otwierac bez stolka:) nie jestem za wysokoa - 163cm:) Ponadto projekt i ewentualne zmiany w nim czesto na nas wymuszaja wysokosc montazu i rozmiar okien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie również na temat okien, ale dachowych.

Które lepiej zastosować Fakro czy Velux i w jakim rozmiarze.

I na jakiej wysokości od podłogi je zamontować?

 

 

--------------------

ja mam veluxy drewniane, a w prawlni z powloka plastikowa. Opinie sa podzielone co do wyzszosci jednych nad drugimi i zalezy, jak sadze, od tego kto jakie ma:)

Co do wysokosci ja montowalam na takich wysokosciach bym mogla otwierac bez stolka:) nie jestem za wysokoa - 163cm:) Ponadto projekt i ewentualne zmiany w nim czesto na nas wymuszaja wysokosc montazu i rozmiar okien.

 

Dziękuję za odpowiedż

A jaki rodzaj okien masz? obrotowe czy uchylne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

 

wszystkim forumowiczon życzę Wesołych Świąt:)

 

Co do okien to decyzja została podjęta. Ostatecznie wybrałam okna Jezierskiego Elite Thermal z pakietem 3-szybowyn u=0,6

 

Mam nadzieję ze będe zadowolona.

 

Czyli kolejny etap mam za sobą:) i jak to przy budowie bywa pojawia się kolejny - instalacja hydrauliczna ( z ogrzewanie).

Marzy mi się piec kondensacyjny z zasobnikiem, kominek z płaszczem wodnym, częściowe ogrzewanie podłogowe (pod płytkami) i solary.

Czy możecie mi polecić sprawdzonego specjalistę w tej dziedzinie?

 

Pozdrawiam

 

--------

czyli marzy Ci sie to wszystko co ja mam:) I polecam.

O specjaliscie, by to wszystko polaczyl w pewna zalezna od siebie calosc nalezy myslec juz po pierwszej wylewce:)

Pozdrawiam:)

 

Jeżeli znasz dobrego specjalistę w tej dziedzinie to poprosze o info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...