Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lubelskie


arturLU

Recommended Posts

Witam poszukuję namiarów na ekipy od posadzki mixokretem oraz tynki gipsowe oczywiście wykonawcy sprawdzeni

Pozdrawiam

 

U mnie wylewki wykonał Pan Kańczugowski - wyraźnie poprosiłem o tą dobrą ekipę która od 8 lat nie miała reklamacji jak mi powiedzieli. Przyjechali w jeden dzień wszystko zrobili - sam sobie układam teraz gres i parkiet - jest wszystko idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Czy ktoś może się podzielić gdzie można tanio kupić wełnę mineralną w Lublinie i okolicy ?

 

Potrzebuję 25 cm x 125 m2 Isover lub Rockwool

 

W Drewnostalu na Krochmalnej (Isower) dali mi najlepsza cenę.

Pozdrawiam

 

Mają tam też płyty regipsa w dobrej cenie - przez fachowców oceniane jako najlepsze. Ja mam i nie narzekałem przy układaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Osuszanie ma sens, tylko trzeba zwrócić uwagę na to co i jak się chce zrobić. Podstawową zasadą jest uszczelnienie osuszanego pomieszczenia (zabezpieczenie folią otworów drzwiowych bo drzwi jeszcze nie ma), nawet najlepszy osuszacz nie poradzi sobie z całym domem jednocześnie. Osuszamy więc wybrane pomieszczenia, klatki schodowe mają bardzo dużą kubaturę oraqz ciężko je odseparowac od reszty domu więc mogą sprawić trochę więcej kłopotu niż pokoje. Należy również sprawdzać pojemnik na skropliny, aby nie odparowywała z niego woda z osuszonego powietrza - niektóre osuszacze posiadają przewód umozliwiający odprowadzenie skroplin do kanalizacji a nie do wiaderka. Przykładanie folii do posadzki aby sprawdzić wilgotność w pomieszczeniui to średnia metoda, bo wilgoć to nie tylko podłoga ale również powietrze i ściany, gładź na ścianach potrafi przetrzymać naprawdę sporo wody. Osuszacz wypożyczała również firma EKOM.

 

... Czy ktoś na grupie używał czegoś takiego jak osuszacz ? Za miesiąc ma wchodzić do nas stolarz z parkietem i schodami i nie chciałbym, żeby termin mi uciekł przez zbyt mokre podłoże. W chwili obecnej od tygodnia chodzą kaloryfery, pomieszczenia są wietrzone, ale podejrzewam, że może to nie wystarczyć. Poczytałem troszkę na ten temat, kupować nie mam co prawda zamiaru, ale może jakaś zaprzyjaźniona firma będzie w stanie coś takiego pożyczyć. Bawić się z osuszaniem w ten sposób podłóg czy nie ma to większego sensu ?

 

Ramirent na Majdanku wypożycza osuszacze.

Chyba najlepiej zadzwonić do nich i zapytać się, czy to ma sens w tym przypadku.

 

Pozdrawiam

Radek

 

Mają osuszacze na wypożyczalni, tylko musisz wcześniej zadzwonić i dowiedzieć się czy jest w Lublinie na stanie. Co do ceny to chyba od 50zł/doba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Zaczęliśmy z mężem w tamtym roku budowę FENIKSA I -oczywiście z dużą ilością zmian.

Szukam kogoś, kto może budował taki domek w okolicy. Wydaje mi się, że jest taki przed Elizówką od strony Niemiec.

Na razie mamy tylko ławy i w tym roku postaramy się dojść do stropu, ale jak będzie czas pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! Jestem na etapie okien :(

Pomóżcie mi bo ogłupieć można z tym wyborem okien - nie znam się, dużo się nasłuchałam, każdy coś innego mówi. I tak --- jestem blisko żeby kupić okna z greenline - profil Trocal lub okna z profilu brugman.

Może mi doradzicie, które są lepsze, bo cenowo to są chyba podobne.

A gdzie można kupić te okna z profilem brugmann, bo mi wyceniała firma z dosyć daleka, a szukam jakiejś z okolicy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogos, kto potrafi fajnie murowac z cegly i plytki recznie formatowanej. Kto doradzi i fajnie polozy. Sprawa jest taka, ze chce kominek cegla recznie formatowana obudowac, do tego cala sciane tez z tej cegly, barek no i polozyc plytke w kilku miejscach. Taka mania cegly we wnetrzach :lol: Tylko kto zrealizuje moje pomysly?

Moze ktos porownywal ceny takiej cegly w lubelskim? Gdzie mozna kupic tanio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze w sprawie styropianu. Jakich producentów styropianu używaliście.

A wracająć do okien to ja również wybrałem Oknoplast. Doradztwo i obsluga na najwyższym poziomie, a jak się będą sprawdzać okna to się okaże za jakiś czas.

 

 

 

_____________________________

 

Mam do sprzedania stemple 3 i 2,7m ok.100szt

Przyjmę ziemię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...