Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lubelskie


arturLU

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich

Może ktos wie na której stronie jest coś o przydomowej oczyszczalni? Właśnie dzisiaj dzwoniłam do BOŚ i bedziemy sie starac o kredyt....i trzeba cos wybrać...

pomożecie?

Witam

Mam zamontowaną TOPAS 5, oczyszczalnia ful wypas, jest tylko jeden problem cena tej oczyszczalni w Polsce ok 12000, ale w Słowacji 7000, nie wiem jak będzie w przypadku kredytu z BOŚ czy uwzględniają fakturę zakupu ze Słowacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Może ktos wie na której stronie jest coś o przydomowej oczyszczalni? Właśnie dzisiaj dzwoniłam do BOŚ i bedziemy sie starac o kredyt....i trzeba cos wybrać...

pomożecie?

Witam

Mam zamontowaną TOPAS 5, oczyszczalnia ful wypas, jest tylko jeden problem cena tej oczyszczalni w Polsce ok 12000, ale w Słowacji 7000, nie wiem jak będzie w przypadku kredytu z BOŚ czy uwzględniają fakturę zakupu ze Słowacji.

 

dzięki za odzew,

Myślałam o JPR SYSTEM z ul.Zana 38A...ma ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszła wiosna, ziemia zaczęła na działce osiadać i doszliśmy do wniosku, że jeszcze na układanie kostki nie czas :) W związku z powyższym, czy nie wiecie, gdzie można tanio kupić płyty drogowe / ażurowe / betonowe czy jak one się tam nazywają ? Najchętniej używane, potrzeba nam będzie tak z 30-35 mb (podjazd do garażu i "alejka" do drzwi). Nowe pewnie najtaniej u producenta - tylko gdzie, a może ktoś z was ma niepotrzebne i zechce się pozbyć ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszła wiosna, ziemia zaczęła na działce osiadać i doszliśmy do wniosku, że jeszcze na układanie kostki nie czas :) W związku z powyższym, czy nie wiecie, gdzie można tanio kupić płyty drogowe / ażurowe / betonowe czy jak one się tam nazywają ? Najchętniej używane, potrzeba nam będzie tak z 30-35 mb (podjazd do garażu i "alejka" do drzwi). Nowe pewnie najtaniej u producenta - tylko gdzie, a może ktoś z was ma niepotrzebne i zechce się pozbyć ?

 

Widziałem na Głuskiej jak się jedzie od Kunickiego zaraz za szpitalem po prawej stronie ogromną stertę takich płyt...za chwile będę jechał do siebie na działkę tamtędy to może jakiś telefon będzie to późnią nocą napisze.

Ja ciągle wierze, że u mnie dam rade z kostką ;)

 

 

Czy ktoś się orientuje ile kosztuje słupek betonowy ogrodzeniowy imitujący klinkier 25/25/25 w Lublinie?

Znalazłem na allegro po 12,00zl za sztukę ale nie wiem czy to dobra cena czy nie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj rozmawiałem z facetem na ten temat i znam go na bieżąco.Więc sprawa ma się następująco.Miejscowość Bychawa likwidacja placu punktu skupu buraków.Płyty azurowe 0.75x1 po 35zł natomiast duże 3x1 nie pamiętam na 100% ale chyba 300zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na Głuskiej jak się jedzie od Kunickiego zaraz za szpitalem po prawej stronie ogromną stertę takich płyt...za chwile będę jechał do siebie na działkę tamtędy to może jakiś telefon będzie to późnią nocą napisze.

Ja ciągle wierze, że u mnie dam rade z kostką ;)

Pozdrawiam

 

Dzięki Mixer, sam będę dzisiaj tamtędy przejeżdżał w godzinach popołudniowych, jak nie zapomnę to sobie tel. zanotuje. Tylko nie wiem, czy koszt transportu (Tomaszowice Kol. czyli droga na Nałęczów) nie podbije mi za bardzo ceny, bo to 25-30 km by było.

 

tomekkazmirski - chyba ta sama sytuacja co powyżej, tylko tutaj transport z jeszcze dalszej odległości. Cena taka sobie, na Alledrogo widziałem płyty 1x0,75 po około 32 zł, z transportem jak mnie pamięć nie myli. Te większe to raczej problemowe by były jeśli chodzi o położenie (ręczne) i pozbycie się ich później.

 

Czekam na dalsze informacje, może ktoś coś widział bliżej mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Może ktos wie na której stronie jest coś o przydomowej oczyszczalni? Właśnie dzisiaj dzwoniłam do BOŚ i bedziemy sie starac o kredyt....i trzeba cos wybrać...

pomożecie?

Witam

Mam zamontowaną TOPAS 5, oczyszczalnia ful wypas, jest tylko jeden problem cena tej oczyszczalni w Polsce ok 12000, ale w Słowacji 7000, nie wiem jak będzie w przypadku kredytu z BOŚ czy uwzględniają fakturę zakupu ze Słowacji.

 

dzięki za odzew,

Myślałam o JPR SYSTEM z ul.Zana 38A...ma ktoś?

 

Ja mam oczyszczalnię z JPR-u z osadnikiem FAMILY 3000.

Zamówiona "pod klucz", montowana jesienią.

Cena była coś ok. 7800 PLN (w tym 22% VAT).

Uwag eksploatacyjnych jeszcze nie mam, poza jedną:

nie wolno dopuścić do zatkania nawiewników, bo grozi to zamarznięciem rury głównej

:cry:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! Jestem na etapie okien :(

Pomóżcie mi bo ogłupieć można z tym wyborem okien - nie znam się, dużo się nasłuchałam, każdy coś innego mówi. I tak --- jestem blisko żeby kupić okna z greenline - profil Trocal lub okna z profilu brugman.

Może mi doradzicie, które są lepsze, bo cenowo to są chyba podobne.

A gdzie można kupić te okna z profilem brugmann, bo mi wyceniała firma z dosyć daleka, a szukam jakiejś z okolicy.

 

Pozdrawiam

Uważaj na okna AVANTE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...