Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lubelskie


arturLU

Recommended Posts

Właśnie u mnie skończyli i mogę z czystym sumieniem polecić pana Ryszarda Mazura z Lubartowa tel. 601969847.

Robią zarówno blachodachówkę jak i dachówkę ceramiczną, u mnie mieli ciężki kawałek chleba bo kładli blachę na rąbek stojący ruukki classic, ale dali radę.

Ceny do uzgodnienia, ale jak szukałem rok temu to oni byli z górnej półki fachowcami w przystępnych cenach, blachodachówka za 47zł/m2 + obróbka okien i kominów bo 150 zł za sztukę. Zdjęcia mojego dachu: http://budowa-nowy-staw.blogspot.com/2010/05/dach-gotowy.html

 

Dzięki wielkie za kontakt do dachowców sprawdzę ich co potrafią chłopaki!!! Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

witam,

ja korzystałem z usług p. Sienkiewicza i nie mogę złego słowa powiedzieć; owszem może cena nie jest najniższa, ale trzeba pamiętać, że dobrze wykonana robota to podstawa zadowolenia użytkownika; a z doświadczenia mogę powiedzieć, że jak jakiś pseudo fachowiec coś spier... to poprawka jest dużo bardziej bolesna finansowo; dlatego polecam chłopaków, bo naprawdę mają pojęcie o dachach i jak trzeba doradzą różne rozwiązania.

 

dajcie nr.tel.do Sienkiewicza od dachów:bash::bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elewacje-WÓJCIK 507-925-398 Sprawdzony u znajomych boniowania na całym budynku styropian 20 -chata wyszła im bosko do pozazdroszczenia.Nasz wybór to Wójcik

ale z dachem mam jeszcze problem u znajomych robiła firma DACHY BICZ-ale drodzy jak pierun!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

szukam dobrego hydraulika (kompleksowo, też podłogówka) macie godnego polecenia?

i jeszcze może wiecie jaka firma sprzedaje okna plastik z roletami od razu montaż?

pozdrawiam

 

monjan!

Wysłałam Ci wiadomośc na priv z namiarem firmy od okien.Mam nadzieję,że doszło (niestety mam dziś problemy z netem ).Daj znać czy masz odemnie wiadomość.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nikt poza Lady in Red ( na priv) nie wypowie si��na temat okien, , ,? ( nie wiem, czy dosta����moj��odpowiedź Lady in Red,,, to forum po zmianach to koszmar..). A co s��zicie o oknach MS- ma kto�� jak si��sprawuj�� jak wygl��a serwis etc..?

 

MS - chyba dobre, nawet bardzo dobre, ale kosztują... Szczerze powiem jak chcesz tanio to możesz kupić wszędzie, jak Cię stać na bardzo dobre (i drogie) bo masz mnogo kaski lub masz mało okien to w Lublinie sprawdź Oknodom (profil Salamander), chyba też Jezierski. Możesz szukać też po profilach (Veka, Brugmann, Salamander) ale niektórzy mniejsi lokalni producenci tego wprost nie podają lub nie chcą podać. Z mojego rozeznania średnia półka cenowa (miałem oferty od 9 do 16 tys., a wziąłem za ok. 12,5) i dobra jakość to właśnie Oknoplast z Krakowa (biuro na Czechowie). 16tys. to był Oknodom. Serwis w porządku, na forum nikt na nich się nie skarżył jak pamiętam. Przy tej "słabej";) zimie było git, a my jeszcze domówiliśmy firmowe moskitiery pod wymiar i komary mogą nas całować w ...:-) Możesz poszaleć z lepszymi szybami "termo", a co do zabezpieczeń to wersja mojego zestawu okien z WK2 wychodziła jakieś 6 tys. więcej - tak sobie policzyłem ile to lat monitoringu po 60zł/miesiąc i zrezygnowałem, bo jak ktoś chce się włamać to i tak to zrobi.

 

Co do forum to popieram - koszmar, straciłem kupę maili z przydatnymi informacjami, ale marketing wziął górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...