Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lubelskie


arturLU

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

witam

potrzebuję informacji o gruntach w rejonie Mjadan Mętowski/wilczopole (gm. głusk) - potrzebne projektantowi

cytuję "doweidz się, czy dobry, czy zły, piaszczysty, gliniasty - może ktoś coś kopał, i powie"

nie potrzebne mu dokłądne parametry (badanie geotechniczne)

 

jesli może ktoś wie, porposzę bardzo

z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy blaszak jeszcze aktualny? jesli tak skąd?

 

Witaj!

Sprzedaż garażu i stempli budowlanych wciąż aktualna! Blaszak jest w stanie idealnym.Jak nam murowali dom brygady tam trzymały tylko betoniarkę i jakiś drobny sprzęt budowlany-Kupiliśmy go nowy we wrześniu.Odbiór Lublin-rejon Lipniaka.

Jeśli jesteście zainteresowani na priv mogę podać Wam telefon.

Pozzdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Sprzedaż garażu i stempli budowlanych wciąż aktualna! Blaszak jest w stanie idealnym.Jak nam murowali dom brygady tam trzymały tylko betoniarkę i jakiś drobny sprzęt budowlany-Kupiliśmy go nowy we wrześniu.Odbiór Lublin-rejon Lipniaka.

Jeśli jesteście zainteresowani na priv mogę podać Wam telefon.

Pozzdrawiam!

 

Witam, jestem bardzo zainteresowana nadal:), proszę o namiary i cenę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę się - właśnie delektujemy się świeżo wykonanymi robotami brukarskimi - z kostki mamy schody główne, taras, opaskę, parking i podjazd do garażu. Teraz można żyć... Materiał główny to kostka nostalit z Libetu brąz z dodatkami żółtego. Ekipa w 9 dni zrobiła odprowadzenie wody z 5 rynien do dwóch studni, zabezpieczyła folię fundamentową obróbką blacharską i ułożyła ok 350m2 kostki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie schody robił gościo z Motycza. Zdaje się, że nazwisko Jusiuk. Sprawdzę czy mam jeszcze namiar.

 

Sorry, jestem Grzesiek. Dość częsty gość tego forum, ale z 5-6 lat temu ;)

 

Monjan, czy my sie czasami nie znamy. Czasami posługuję się nickiem gfizyk ...

 

pozdrawiam

Grzesiek

 

PS

kurcze, sie nie mogę przyzwyczaić do nowego wyglądu forum....

Ale zajrzeć raz na jakiś czas trzeba ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...