Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lubelskie


arturLU

Recommended Posts

Witam Budujących z Lubelszczyzny:))

Mam pytanie:gdzie i jaką blachodachówkę kupowaliście?

Chyba trochę nie w porę zabieramy się za to, bo podobno ceny idą w górę, ale cóż-tak wyszło!!:)

Parter kończy się bydować, czas za dachem się rozejrzeć..

Pozdrawiam i życzę Nam wszystkim długiego lata i pięknej jesieni:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Ja kupiłam blachodachówkę firmy Ruukki w Puławach przy ul. Deblińskiej. Bardzo w porządku pan, przyjazny, miły potrafił doradzić. Cena coś ok.31 zł. Było to w czerwcu. tam też brały rynny, wszelką blachę płaską, okna i wszytskie potrzebne elementy - łącznie z cegłą na kominy. Polecam. Jak narazie jestem bradzo zadowolona z tej blachodachówki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba trochę nie w porę zabieramy się za to, bo podobno ceny idą w górę, ale cóż-tak wyszło!!:)

 

Taaaa, ceny idą w górę kiedy byś nie pytała ;) W maju ceny dachówki miały iść w górę, we wrześniu to już miał być kosmos, bo to sam środek sezonu, a jak ostatnio rozmawiałem z jednym dystrybutorem, to chętnie sprzedadzą mi w cenach z wyceny z maja... Mój ojciec jak kupował blachę w czerwcu to też miała zdrożeć od lipca, więc kupił. I co? I nie zdrożała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaa, ceny idą w górę kiedy byś nie pytała ;) W maju ceny dachówki miały iść w górę, we wrześniu to już miał być kosmos, bo to sam środek sezonu, a jak ostatnio rozmawiałem z jednym dystrybutorem, to chętnie sprzedadzą mi w cenach z wyceny z maja... Mój ojciec jak kupował blachę w czerwcu to też miała zdrożeć od lipca, więc kupił. I co? I nie zdrożała.

 

no to mnie pocieszyłeś Drake:)

jeszcze nie jeździłam po hurtowniach, czekam na powrót Męża do weekendu..

W zimie ruuki w Lubartowie kosztowała 28 zł! Rodzice mają właśnie tą blachę i jak na razie są zadowoleni(3 lata dopiero..)

Dziękuję za odzew i proszę o adresy tanich miejsc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to mnie pocieszyłeś Drake:)

jeszcze nie jeździłam po hurtowniach, czekam na powrót Męża do weekendu..

W zimie ruuki w Lubartowie kosztowała 28 zł! Rodzice mają właśnie tą blachę i jak na razie są zadowoleni(3 lata dopiero..)

Dziękuję za odzew i proszę o adresy tanich miejsc:)

 

Odwiedź:

Bartal - Diamentowa 5 teren Agromy

Orion - Zemborzycka 57

Cerdach - Spółdzielczości Pracy 82B za Mercedesem jadąc od Lubartowa

 

Nie wiem jak z cenami blachodachówek u nich, bo ja jeździłem za dachówką.

Osobiście na pewno odwiedzę jeszcze Realdach na Nałęczowskiej, tylko nie wiem czy oni handlują ruukki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam sprawdzoną osobę do świadectw, jeśli nadal szukasz to mogę podać namiar.

Moi znajomi byli bardzo zadowoleni. Rzeczowy człowiek, przyjedzie wszystko wyjaśni, wyceni, odwiezie, podpisuje umowę, terminowo - trwało to jakieś 3-4 dni, wystawia rachunek i w dodatku niedrogo.

Świadectwa robi Pan Marcin - 505-408-447.

Pozdrawiam

Joanna

 

Dziękuję, ale już załatwiłam. Dom już odebrany :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to mnie pocieszyłeś Drake:)

jeszcze nie jeździłam po hurtowniach, czekam na powrót Męża do weekendu..

W zimie ruuki w Lubartowie kosztowała 28 zł! Rodzice mają właśnie tą blachę i jak na razie są zadowoleni(3 lata dopiero..)

Dziękuję za odzew i proszę o adresy tanich miejsc:)

 

ZART-MET na Zemborzyckiej(skrzyżowanie z Budowlaną). Fachowo,szybko i niedrogo,a blacha dobra.Przetłoczenie ciekawe:nefryt. Jak zbraklo paru m2, to przedstawiciel firmy dowiózł na budowę za free w kilka godzin.Orynnowanie też mieli Rok minął i jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Została mi po budowie kupa gruzu (ściany fundamentowe, schody betonowe, ścianki murowane z cegły palonej dziurawki - wszystko wyjęte koparką jako całość) + trochę drobnicy typowo pobudowlanej (cegły , belity i beton). Chętnie załaduję to komuś na przyczepę (koparka w moim zakresie). Osoby chętne zapraszam na PM. Gruz nadaje się do rozdrobnienia na drogę lub w jakieś fundamenty. Do odbioru z miejscowości Czerniejów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich budujących na lubelszczyźnie

 

Jesteśmy na etapie załatwiania całej papierologi - czekamy na PnB

Widziałem kilka wątków na temat sprzedaży garaży blaszanych.

 

Jeżeli byłby ktoś chętny do pozbycia się blaszaka w dobrym stanie o wym 3x5 w rozsądnej cenie to poproszę info na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Projekt mojego domu to http://www.archeton.pl/projekt-domu-jelonekasg2_1093_opisogolny

Otrzymałam dwie wyceny na budowę stanu surowego otwartego z dachem -58tys, bez dachu i 38tys.

Powiedzcie mi czy to duzo czy mało jak na Lubelszczyznę?

 

Jeżeli z dachem to myślę,że nie drogo, choć nie najtaniej. Ja zapłaciłem (rok temu) za stan surowy otwarty z dachem(więźba+ krycie blachodachówką+okna dachowe i orynnowanie) 45tyś. Mój dom: http://www.z500.pl/projekt/z56.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Szukam jakiegos sklepu w Lublinie /okolicach gdzie kupie w dobrych pieniadzach plytki - tzn chodzi mi o juz upatrzone plytki z Opoczna/Paradyza

 

Wart zajrzeć do namiotów np. na Kraśnickiej "Glazura za grosze" mają tam końcówki ze sklepów i można w dobrej cenie trafić płytki (przeważnie kilka do nastu m2)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...