Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lubelskie


arturLU

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie potrzebuję namiarów na sklepy lub firmy polecane przez was zajmujące sie sprzedażą kotłów gazowych? Czy kupując kocioł gazowy firma, w której kupuję go montuje czy musze mieć jeszcze swojego instalatora? Polećcie sprawdzonych jeśli macie? Z góry dziękuję

 

Mój brat zamawiał montaż na Budowlanej 11, chyba naprzeciwko Sabatu. Była opcja montażu przez tą firmę, wtedy na 7 % VAT, ale on wybrał sam zakup kotła na 22 % VAT, bo mu znajomy miał montować...i nie wiem czy gorzej nie wyszedł, z ceną i jakością wykonania znajomego :) Nauczka na przyszłość dla brata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROKO Drzwi C.D.

melduję uprzejmie, że drzwi nareszcie dojechały

co prawda zamontowane o godz 12 a nie o 8 jak się umawiano...co prawda szyby w przeszkleniach nie miały byc lustrzane a są...ale drzwi są

jednym słowem-uważajcie na tę firmę, jak macie cierpliwość i wam się nie spieszy, to kupujcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry,

 

być może był już wątek bram garażowych, więc jeśli można to podajcie linka i poczytam

a jeśli nie było to proszę o namiary na firmy handlujące i montujące bramy garażowe Normstahl

obdzwoniłem kilka ceny są porównywalne ale ja szukam dobrej ekipy montującej

 

z góry dziękuję

M\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

być może był już wątek bram garażowych, więc jeśli można to podajcie linka i poczytam

a jeśli nie było to proszę o namiary na firmy handlujące i montujące bramy garażowe Normstahl

obdzwoniłem kilka ceny są porównywalne ale ja szukam dobrej ekipy montującej

Jakby coś to ja też szukam dostawcy bramy i chętnie Normstahla właśnie, może jakaś spółdzielnie założymy to będzie taniej razem ?

 

Witam.

Ja również interesowałem się bramami Normstahl. W sumie kontaktowałem się z trzema firmami montującymi: Netter, Reybud i Anbud. Zaproponowane ceny (wraz z montażem za bramę 2200x2500) to przedział od 3900 do 4700. Zaryzykowałem i wybrałem tą z którą mi się najlepiej rozmawiało. Montaż w październiku tak więc wtedy będę mógł wydać opinię.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie czepiaj się szczegółów - rzecz jasna z którą rozmawiałeś i finalizowałeś..

:)

dzięks za info.. czekam jeszcze na Kolegę JacekH i może jakoś dobijemy targu..

 

i dalej zapytam

ja jak dzwoniłem do firm to mają strasznie długie terminy realizacji,

czy u Ciebie też mówili o 5 tygodniach ale bez łikendów ? jaki czas realizacji został Tobie wyznaczony ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy u Ciebie też mówili o 5 tygodniach ale bez łikendów ? jaki czas realizacji został Tobie wyznaczony ?

Tak jest też i u mnie - 5 tygodni, z tym że mi to odpowiada, bo muszę jeszcze zrobić posadzki. Jeżeli dotrzymają terminu to będzie to połowa października. Oby nie mieli tylko takiego obsuwu jak Jezierski - na okna czekałem 11 tygodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę się w końcu pochwalić zakończeniem inwestycji pod nazwą budowa domu :) Kwitek z PINB odebrany, dom oficjalnie zamieszkany, pozostało złożenie do gminy papierka o nadanie numeru i zmiana wszystkich dokumentów na nowe. Teraz została tylko inwestycja pt. "Zagospodarowanie działki", ale to temat najbliższych 2 lat :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...