Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lubelskie


arturLU

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

U mnie brama garażowa będzie szerokości 460cm, wysokość mogę dostosować do "standardowego" jakiegoś wymiaru(max 235). Hormanna w tym rozmiarze wyceniono mi najtaniej na 6700 + dopłata za wzmocnienia jeśli się zdecyduję ( najwyższy segment zalecają w tej szerokości już dać wzmocniony)

Wiśniowski w tym rozmiarze 6400 - firma z Łukowa

To jak, robimy spółdzielnie? Podajcie jakie rozmiary macie u siebie zamiar kupić to coś sklecimy razem.

 

A co do zakupów poza lubelskim - co tylko się da biorę z internetu, ostatnio veluxy kupiłem w takiej cenie że dekarze aż poprosili o źródło...

Nic złego nie ma w tym że ktoś chce zarabiać ale jak się człowiek dowiaduje po ile co można kupić poza naszym województwem to krew się burzy.

Pustaki z Łodzi, kominy już nie pamiętam nawet gdzie, veluxy z czech, w Lublinie biorę jak już nie mam czasu załatwić z dalszych odległości, ale prawie na wszystkim da się znaleźć taniego dostawcę któremu się opłaci nawet z transportem do nas puścić.

Na klinkierze się przejechałem bo przyjechał jakiś niezbyt prosty i szybko został wbudowany, nie było czasu się wykłócać o wymianę. Ale kupiłem po 3,4 pełny klinkier z dostawą. Gdybym wziął dwie pełne palety kosztowałby po 2,9 nawet nie pytajcie po ile w Lublinie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpoczyna się budowa obwodnicy Lublina. Gość który mnie zaopatruje w piasek itp. na budowę ostrzegł mnie żeby się zaopatrywać jak najszybciej w piasek bo już 4 kopalnie mają umowy na dostawy piasku i praktycznie te kopalnie zostaną wyczerpane a i tak to jest kropla w morzu potrzeb obwodnicy.

Z tego co wspomniał cena piachu może się wywindować znacznie i dojdzie do 30 zł za tonę. A to już kosmos - 900 zł za 30 tonowe auto. A dzisiaj płacę 400 zł...

 

Na szczęście ja już praktycznie jestem na etapie "po piasku" ale innym którzy są na początku ta informacja może parę złotych oszczędzić.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie mam bardzo duża prośbę, niestety panowie tynkarze wystawili mnie do wiatru z dnia na dzień,i jest wielka klapa podzielcie się kontaktami na sprawdzonych tynkarzy ,tynk cement-wapienne ręcznie robione lub maszynowo z zacieraniem piaskiem kwarcowym nie chce gładzi ,niestety z dna na dzień będzie mi trudno znalzć kogoś więc im więcej kontaktów tym lepiej idzie zima i perspektywa domku wykończonego rozpływa się we mgle pozdrawiam serdecznie z z góry dziekuję Bonii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich z lubelskiego. Rozpoczynamy naszą przygodę z budowaniem, więc będę teraz tutaj częstym gościem. Projekt na etapie: "prawie wybrany" - praaawie.... (Chętnie poznam tych, którzy budowli w tamaryszkach 2 z Archonu, Sosnowe wzgórze Muratora i i APS 161 z Archiprojektu - pewnie było na forum, ale jestem dopiero w trakcie szukania - liczę na pomoc). I już na początek z prośbą/ogłoszeniem. Przyjmę ziemię na działkę w Dysie - gdyby ktoś miał na ten temat pewne informacje - proszę o kontakt. Z góry dziękuję za odzew i pozdrawiam, Ewa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję sprawdzonej i solidnej ekipy do tynku mineralnego który chcę rzucić w garażu.

 

Poza tym, ma do odsprzedania 21 szt łat drewnianych impregnowanych 4x6cm o długości 4m - jak najbardziej z legalnego źródła:-) Cena 140zł z własnym transportem. Kontakt na priv.

 

-----------------------

P.S. Podziękujmy Muratorowi S.A. za super funkcjonalne przerobienie interfejsu Grup Budujących i w swoich ustawieniach:

-> górny pasek opcja Ustawienia

-> lewe menu Moje Ustawienia, grupa Moje konto, opcja Zaawansowane ustawienia

-> z prawej grupa Przysyłanie informacji i powiadomień

ODZNACZMY opcję "Otrzymywanie korespondencji email od redakcji Forum (ważne informacje, ankiety, ciekawe newslettery)"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...