Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lubelskie


arturLU

Recommended Posts

Witajcie budujący w lubelskim:) Dołączamy do Was, bo jak dobrze pójdzie do końca roku dostaniemy pozwolenie, a na wiosnę mamy zamiar ruszyć z budową. Przekopałam juz trochę to forum i dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy. Ja na ten moment wniosę tyle, że nikomu nie polecę skorzystania z usług p. Wartacza...

Mam prośbę o namiary na sprawdzoną ekipę do SSZ. Z góry dziękuję. Pozdrawiam

 

Witam ponownie,

nie ma odpowiedzi na moją prośbę, ale OK jestem nowa więc to wszystko tłumaczy;) Mamy już ofertę z 2 firm, jedna z nich jest polecona przez znajomych druga to Labora - czy jest ktoś na forum, komu budowali? Jeżeli tak proszę o opinie. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Co do SSO to jedną rzecz z pewnością warto zapamiętać : domagajcie się a najlepiej w umowie niech będzie że właściciel firmy/szef ma być razem z budowlańcami cały czas na budowie i ich na bieżąco kontrolować. Ja o tym nie pomyślałem i "szef" przez pierwsze parę dni był na budowie i pracował razem z robotnikami a potem coraz częściej gdzieś sobie biegał i w końcu podsyłał coraz gorszych partaczy. I weź tu sobie kontroluj jak każdy etap robi inna ekipa. Niby ten sam zleceniobiorca a pracowników wielu i potem jedni drugim z pewnością nie przekażą co inwestor sobie jak obmyślił. Ja drugi raz tego błędu nie popełnię. Wiadomo że musiał szukać nowych zleceń ale to wtedy przynajmniej dwa razy dziennie powinien odwiedzić budowę. A tak to bywały dni że o 12ej już murarze sobie jechali do domu albo na drugą budowę a dniówkę szef i tak musiał zapłacić. Tylko że przez to jestem parę tygodni w plecy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

nie ma odpowiedzi na moją prośbę, ale OK jestem nowa więc to wszystko tłumaczy;) Mamy już ofertę z 2 firm, jedna z nich jest polecona przez znajomych druga to Labora - czy jest ktoś na forum, komu budowali? Jeżeli tak proszę o opinie. Z góry dziękuję.

 

Witam,

ja narazie wysylam projekty do wyceny. Labora jest poki co jedna z drozszych firm,ale nie wiem czy dobra.Nie znalazlam tu nikogo, kto by z nimi budowal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja narazie wysylam projekty do wyceny. Labora jest poki co jedna z drozszych firm,ale nie wiem czy dobra.Nie znalazlam tu nikogo, kto by z nimi budowal.

Szczerze - oferty które mamy sa porównywalne, chyba "zlecenie budowy" tak po prostu kosztuje. Oprócz Labory mamy jeszcze ofertę z Tercy (i póki co do nich jesteśmy bardziej przekonani bo mamy 2 pozytywne opinie od znajomych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów. Jestem nowy ale trochę juz doświadczony bo jeden dom wybudowałem. Tylko było to kilka lat temu. Obecnie ceny są całkiem inne. Już niedługo otrzymam pozwolenie na budowę Dom w Orchideach (P). Poszukuje ekipy do wykonania surowego stanu byc może zdecyduje sie na kompleksowe wykonanie z Ytonga. Bardzo proszę o wysłanie tutaj lub na priv namiarów na ekipy murarskie i ekipy dekarzy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Chciałbym przestrzec was przed niesolidną firmą, która wykonuje bramy, barierki balustrady a nazywa się KOVALNIA, maja kuźnę w Turce. Niesolidni, nieterminowi, kłamią jeśli chodzi o terminy, nie razcą poinformowąć klienta,że jest jakiś poślizg. więcej szczegółów jeśli ktoś sobie życzy wyślę na priv. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Chciałbym przestrzec was przed niesolidną firmą, która wykonuje bramy, barierki balustrady a nazywa się KOVALNIA, maja kuźnę w Turce. Niesolidni, nieterminowi, kłamią jeśli chodzi o terminy, nie razcą poinformowąć klienta,że jest jakiś poślizg. więcej szczegółów jeśli ktoś sobie życzy wyślę na priv. Pozdrawiam

 

Cześć

Ja tez miałem z nimi przepychanki terminowo jakościowe, również odradzam współpracę z ta firmką i p. Marcinem D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...