Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lubelskie


arturLU

Recommended Posts

do więźby, mogę polecić dwa, z okolic Biłgoraja. Widzę, że popularny pan Łupikasza, już podawany wcześniej:

http://www.drew-kot.pl/

I jeszcze drugi: Gromada, Zakład Wyrobów z Drewna. Sobaszek Krzysztof

http://www.bilgorajski.informacja-lokalna.pl/zaklad_wyrobow_z_drewna__sobaszek_krzysztof/68829/wpis.php

http://katalog.pf.pl/Gromada/Sobaszek-Krzysztof-Zak%C5%82ad-Wyrob%C3%B3w-z-Drewna-F5661743G0B9330-m19.html

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

To i ja zareklamuję działeczkę do sprzedania :)

 

Motycz - 28ar. Druga linia zabudowy. Wydane pozytywne warunki zabudowy (czas oczekiwania w gminie Konopnica - min. 4 miesiące).

 

Zdjęcia i krótki opis w temacie:

 

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?171759-Sprzedam-dzia%C5%82k%C4%99-w-Motyczu-k-Lublina-28ar&p=4509322#post4509322

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie dodać mogę że drobnicę warto kupić na alledrogo, (zostało mi trochę wróblówek i taśmy kalenicowe vent roll - jak ktoś chce to tanio oddam)

veluxy brałem od gościa z Czech !!! i za rozmiar 78x140 z kołnierzem wychodziło 1000 zł ( z czeską fakturą ) z tego co pamiętam to powyżej siedmiu sztuk przesyłka gratis na specjalnej palecie.

 

Gdybyście zamierzali zakupić dachówkę Tondach to lubelski dystrybutor ( Pan Stępień - Kozubszczyzna ) zrobił mnie w jajo i odmówił przyjęcia dachówki która mi pozostała, oczywiście nie mam na piśmie wszystkiego co mi obiecywali ( odliczenie potłuczonych przy rozładunku ich transportem itp )

Wszystko ładnie pięknie dopóki nie jest już "po". Na mnie więcej nie zarobią.

 

Mój dach ma powierzchnię 300 m2 bez lukarn, wolich itp i kosztował około 50 tys.

 

Odnośnie dachówki TONDACH to mogę powiedzieć dużo. Sam kupiłem w zeszłym roku dachówkę HRANICE na swój dach i jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni. Dekarze też nie narzekali na trudność jej układania. Firmę Dach którą prowadzi Pan Stępniak a nie Stępień, jak kolega pisze, też mogę każdemu polecić. Fachowa i szybka obsługa. Projekt policzony bardzo szybko, wycena zrobiona tego samego dnia, współpraca super do końca budowania dachu. Przedstawiciel który nam zaproponował dachówkę też ok, miły kontakt i zainteresowanie tym co się dzieje na budowie i czy czegoś przypadkiem nie brakuje. W trakcie budowy zabrakło mi kilka rzeczy takich jak taśma kominowa czy listwa wentylacyjna okapu, ale to nie wiele. Wszystko zostało szybko dowiezione na koszt firmy. Pozostałość dachówki firma zabrała też na swój koszt i zwrócili mi pieniądze za towar. Nie rozumiem kolegi który piszę że naobiecywali i zrobili w jajo. Najwidoczniej nie słuchał kolega dokładnie. Ja nie czuje się oszukany. Tak jak ustaliliśmy wcześniej tak też było. Jedynym warunkiem do przyjęcia zwrotów jest to że trzeba kupić cały system dachowy a nie samą dachówkę o czym też zostałem wcześniej poinformowany. Także ja mogę wszystkim tak samo firmę DACH jak i dachówkę TONDACH polecić. Fachowe doradztwo, wysoka jakość towaru, duży wybór wzorów i kolorów, przystępna cena, a na koniec zadowolenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś posiada okna wyprodukowane przez firmę Pietraszek-Okna? Posiadam dość ciekawą wycenę na profil Veka Perfectline Oval i znów zamieszanie w głowie, a już byłem zdecydowany na Salamander SL...

 

Witam bardzo chętnie też dowiem się coś na temat tych okien (Pietraszek-Okna Świdniczek) mi do mojego domu (rodo6) zaproponowali ciekawą cenę nawet dość przyzwoitą,ale niestety nic nie wiem na temat tych okien więc i ja proszę o opinie jak sprawują się te okna:)

pozdrowionka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś posiada okna wyprodukowane przez firmę Pietraszek-Okna? Posiadam dość ciekawą wycenę na profil Veka Perfectline Oval i znów zamieszanie w głowie, a już byłem zdecydowany na Salamander SL...

 

Ja użytkuję okna od tego producentai jestem bardzo zadowolona .Kupiłam w takiej małej firmie na Turystycznej - dali mi duży rabat i sprawnie wszystko zamontowali.Standard i profil (Veka) jak okna z Krakowa tylko cena dużo,dużo niższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja użytkuję okna od tego producentai jestem bardzo zadowolona .Kupiłam w takiej małej firmie na Turystycznej - dali mi duży rabat i sprawnie wszystko zamontowali.Standard i profil (Veka) jak okna z Krakowa tylko cena dużo,dużo niższa.

 

lady, dziękuję za opinię i jeśli mogę jeszcze poprosić o namiar na tą małą firmę na Turystycznej - warto podjechać i porównać oferty, szczególnie, że na dokładnie ten sam towar ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałam 200 stron wstecz i informacji na temat SSZ jest sporo, gorzej z wykonczeniówką. Pojawił sie numer do glazurnika kilka stron temu, dzwonilismy a on zmienił fach :(

Ja murarzy miałam OK ale schody betonowe sknocili całkowicie. Dach też Ok ale kominy przeciekaja więc chyba nie będę polecać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałam 200 stron wstecz i informacji na temat SSZ jest sporo, gorzej z wykonczeniówką. Pojawił sie numer do glazurnika kilka stron temu, dzwonilismy a on zmienił fach :(

Ja murarzy miałam OK ale schody betonowe sknocili całkowicie. Dach też Ok ale kominy przeciekaja więc chyba nie będę polecać.

 

Witam szanowne grono ,jestem nowy na forum i mieszkam w Lubartowie. Prowadzę działalność usługi remontowo -budowlane a w szczególności wykoniczeniówkę i remonty .Jezeli ktoś potrzebuje fachowych porad proszę pytać na p.w lub na forum .Gdyby ktoś chciał to mogę na p.w wysłać adres mojej strony internetowej .pozdrawiam Andrzej tel.692331794

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie dachówki TONDACH to mogę powiedzieć dużo. Sam kupiłem w zeszłym roku dachówkę HRANICE na swój dach i jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni. Dekarze też nie narzekali na trudność jej układania. Firmę Dach którą prowadzi Pan Stępniak a nie Stępień, jak kolega pisze, też mogę każdemu polecić. Fachowa i szybka obsługa. Projekt policzony bardzo szybko, wycena zrobiona tego samego dnia, współpraca super do końca budowania dachu. Przedstawiciel który nam zaproponował dachówkę też ok, miły kontakt i zainteresowanie tym co się dzieje na budowie i czy czegoś przypadkiem nie brakuje. W trakcie budowy zabrakło mi kilka rzeczy takich jak taśma kominowa czy listwa wentylacyjna okapu, ale to nie wiele. Wszystko zostało szybko dowiezione na koszt firmy. Pozostałość dachówki firma zabrała też na swój koszt i zwrócili mi pieniądze za towar. Nie rozumiem kolegi który piszę że naobiecywali i zrobili w jajo. Najwidoczniej nie słuchał kolega dokładnie. Ja nie czuje się oszukany. Tak jak ustaliliśmy wcześniej tak też było. Jedynym warunkiem do przyjęcia zwrotów jest to że trzeba kupić cały system dachowy a nie samą dachówkę o czym też zostałem wcześniej poinformowany. Także ja mogę wszystkim tak samo firmę DACH jak i dachówkę TONDACH polecić. Fachowe doradztwo, wysoka jakość towaru, duży wybór wzorów i kolorów, przystępna cena, a na koniec zadowolenie.

 

Cóż ja mogę na takiego posta odpisać... o tym że warunkiem przyjęcia zwrotów jest zakup całego systemu , (czyli czytaj - drogie akcesoria - mogę tutaj umieścić wyceny z porównaniem co za ile potem finalnie zakupiłem ale chyba tego nie chcecie ) owszem zostałem poinformowany, tyle że po dwóch miesiącach od dostawy kiedy to naiwnie czekałem aż się ktoś zainteresuje czy przypadkiem już nie zakończyłem budowy dachu. Z obiecanych korekt za rozbitki ( a dekarze ostrzegali - rób Pan zdjęcia rozbitych bo nie oddadzą kasy ) wyszły nici a do tego pracownik przyciśnięty w sprawie zwrotu udał głupa i zaczął odsyłać do szefa ze wstydem. Co dalej to już nie będę pisał bo takie sytuacje są żenujące i nigdy sobie bym na coś takiego nie pozwolił ze swoimi Klientami. Kwestia nazwiska tutaj ma dla mnie znaczenie podobne jak zeszłoroczny śnieg bo aktualnie jest to dla mnie Pan i tak już zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...