Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lubelskie


arturLU

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich!

Z mężem rozpoczynamy budowę naszej Sielanki w ok. Lublina (Łuszczów). Jeśli jest ktoś na forum kto buduję ten dom lub już zbudował, chętnie się skontaktuję. Mam mnóstwo pytań, wątpliwości, jak to bywa przy budowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

szukam namiarów na cykliniarza od parkietów-ile kosztuje taka usługa z polakierowaniem?z kosztem lakierów?

 

możecie też polecić kogoś od zabudowy szaf(ale nie komandor) i garderoby?

może być na pw

 

AAAA i czy Wy też mieliście problemy w nadzorze z odebraniem budynku??czy tylko ja mam takie szczęście do urzędasów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

szukam namiarów na cykliniarza od parkietów-ile kosztuje taka usługa z polakierowaniem?z kosztem lakierów?

 

możecie też polecić kogoś od zabudowy szaf(ale nie komandor) i garderoby?

może być na pw

 

AAAA i czy Wy też mieliście problemy w nadzorze z odebraniem budynku??czy tylko ja mam takie szczęście do urzędasów?

 

a co Ci zakwestionowali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

szukam namiarów na cykliniarza od parkietów-ile kosztuje taka usługa z polakierowaniem?z kosztem lakierów?

 

możecie też polecić kogoś od zabudowy szaf(ale nie komandor) i garderoby?

może być na pw

 

AAAA i czy Wy też mieliście problemy w nadzorze z odebraniem budynku??czy tylko ja mam takie szczęście do urzędasów?

 

U mnie dyrektor departamentu czy jak się tam stanowisko nazywa dopatrzył się braku barierki na balkonie na zdjęciu z paszportu energetycznego :) Miał człowiek wzrok, bo zdjęcie takie 3x4 cm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dyrektor departamentu czy jak się tam stanowisko nazywa dopatrzył się braku barierki na balkonie na zdjęciu z paszportu energetycznego :) Miał człowiek wzrok, bo zdjęcie takie 3x4 cm :)

 

to i tak prosta sprawa, oczywista

do mnie się przyczepili zjazdu...ale już wydali decyzję

ufff

 

dzięki za namiary na pw dobre dusze!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam nadzieję, że wiosna już tuż tuż, więc zaczynamy przygotowania do sezonu :)

Czy mogę prosić o namiary na sprawdzonego elektryka, najlepiej z okolic Świdnika?

 

 

Ja polecam Pana Michała u mnie ponaprawiali po poprzednikach fuszerki, a i co do ceny można się dogadać tel 504 262 571

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie !

Podjęłam męską decyzję i postanowiłam do Was dołączyć .Prowadzimy z mężem budowę domu i od długiego już czasu Murator jest naszym przewodnikiem i mentorem - redakcja ale i ( a może przede wszystkim ) formułowicze . Jesteśmy na etapie stanu surowego otwartego - o tym sporo już wiem i chętnie podpowiem ale najlepsze przed nami .Liczę na wymianę informacji na temat cen , ekip , fachowców , pomysłów.

 

Obecnie szukam wełny do ocieplenia poddasza 20 + 5 cm. Ktoś jest na świeżo z tematem ? Ciekawa jestem ile biorą ekipy w okolicy Jastkowa?

Macie kogoś godnego polecenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie !

Podjęłam męską decyzję i postanowiłam do Was dołączyć .Prowadzimy z mężem budowę domu i od długiego już czasu Murator jest naszym przewodnikiem i mentorem - redakcja ale i ( a może przede wszystkim ) formułowicze . Jesteśmy na etapie stanu surowego otwartego - o tym sporo już wiem i chętnie podpowiem ale najlepsze przed nami .Liczę na wymianę informacji na temat cen , ekip , fachowców , pomysłów.

 

Obecnie szukam wełny do ocieplenia poddasza 20 + 5 cm. Ktoś jest na świeżo z tematem ? Ciekawa jestem ile biorą ekipy w okolicy Jastkowa?

Macie kogoś godnego polecenia ?

 

Witaj ;)

 

ja jestem świeżo po temacie docieplenia poddasza i zostało mi 20 cm Rockwoola parę rolek, tanio oddam jakby co to na priva

jeśli chcesz zobaczyć jak u mnie sobie z tym ekipa dała radę to zapraszam na budowę. Mogę ich polecić choć nie robią zbyt szybko, za to dokładnie.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj ;)

 

ja jestem świeżo po temacie docieplenia poddasza i zostało mi 20 cm Rockwoola parę rolek, tanio oddam jakby co to na priva

jeśli chcesz zobaczyć jak u mnie sobie z tym ekipa dała radę to zapraszam na budowę. Mogę ich polecić choć nie robią zbyt szybko, za to dokładnie.

 

Pozdr

 

Właśnie robiłam wycenę materiałów na ocieplenie poddasza w Realdachu , komplet na 200 m kw z płytą pod malowanie na gotowo : wyliczyli mi 8800 br

wełna URSA WEŁNA SZKLANA DF37 gr. 50mm i DF39 gr.200mm .- chyba sporo , a jeszcze robocizna !!!

A właśnie ile liczyć robociznę z metra ? Jak płaciliście ??

Chętnie skorzystamy z mężem z zaproszenia na budowę" jacekh" - jeśli można to będę się odzywać na tygodniu?

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie robiłam wycenę materiałów na ocieplenie poddasza w Realdachu , komplet na 200 m kw z płytą pod malowanie na gotowo : wyliczyli mi 8800 br

wełna URSA WEŁNA SZKLANA DF37 gr. 50mm i DF39 gr.200mm .- chyba sporo , a jeszcze robocizna !!!

A właśnie ile liczyć robociznę z metra ? Jak płaciliście ??

Chętnie skorzystamy z mężem z zaproszenia na budowę" jacekh" - jeśli można to będę się odzywać na tygodniu?

Pozdr

 

Nie ma problemu, zapraszam. Dajcie wcześniej znać na priva.

Jak na URSĘ to sporo faktycznie. Trudno bardzo wyliczyć materiał "na gotowo". Nie wierzę że wystarczy to co Wam podadzą w pierwszej kalkulacji, niezależnie od być może dobrej woli sprzedawcy.

Ja za ROCKWOOLA zapłaciłem coś około 4 tys, z tym że brałem 200 m2 20cm+10cm, wyszło z tego jakieś 160 m2 powierzchni po zabudowaniu.

Płaciłem 45 zł za m2 poddasza ( skosy ) i 40 zł za sufity. W tym stelaże, płyty podwójne, szpachlowanie 3 warstwy , gotowe pod malowanie. Z tym że ocieplenie między krokwiami (20cm) mam aż do kalenicy, a w sufitach 20+10

Miałem wyceny od 25 zł za m2 ale dzisiaj nie żałuję że wybrałem tych droższych. Pewnie są i takie ekipy które krzykną 70-80 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie zima powoli mija więc temat rygipsy jak najbardziej aktualny proszę podzielcie się namiarami na sprawdzone ekipy do ociepleń poddaszy i namiary na hurtownie na materiały,widzę że Jacekh ma ekipę za 45 zł jeśli można proszę o kontakt a może jeszcze ktoś inny mnie poratuje.Z góry serdeczne dzięki pozdrawiam budujących Bonii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie zima powoli mija więc temat rygipsy jak najbardziej aktualny proszę podzielcie się namiarami na sprawdzone ekipy do ociepleń poddaszy i namiary na hurtownie na materiały,widzę że Jacekh ma ekipę za 45 zł jeśli można proszę o kontakt a może jeszcze ktoś inny mnie poratuje.Z góry serdeczne dzięki pozdrawiam budujących Bonii

 

Proszę bardzo : Marek 510675670 , robi też płytki, mogę śmiało polecić. Nie robią szybko ale za to dokładnie i czysto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...