Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lubelskie


arturLU

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Do APS APS

Chodzi mi o to czy u nich w biurze robiłeś całą papierologię do Pnb czli projekt zagospodarowania terenu, projekty przyłączy itd. Widzę, że masz częściowe podpiwniczenie - może warto pod całością ? Co do fachowców zajęci do września ale popytam znajomych.

 

Witam. ja robię adaptację w firmie Archiprojekt. Powiem tak że już nie mogę wytzrymać ze złości. Zaniosłem im w połowie października wszystkie papiery i obiecali do końca roku dać pozwolenie. Już kończy się marzec a ja nie mam pozwolenia. Nie polecam ich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Posiadam dom 200 m2, pobudowany kilka lat temu. Ogrzewanie mam z pieca na ekogroszek, wówczas cena za tonę wynosiła 450zł (obecnie 900).

Jako, że gotujemy na płycie indukcyjnej- nie podłączaliśmy gazu :(, a mamy go blisko ...

Teraz chcemy to zmienić, tzn podłączyć do domu gaz, zamontować piec kondensacyjny.

I tu moja prośba o namiary na sprawdzoną firmę, która na obecnej instalacji "dołączy" piec gazowy, bo nie chcemy całkowicie likwidować ekogroszku, bo nigdy nie wiadomo co będzie za kilka lat:) Proszę o kontakt na priv :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich budujących. My już kończymy swoją budowę. Ale trzymamy kciuki za wszystkich, którzy teraz będą zmagać się z realizacja swojego marzenia, bo rzy dzisiejszych podwyżkach trzeba mieć mocne nerwy. Jednak o czym się myśli do tego się dąży, Z tej perspektywy każdy cel jest do zdobycia. Nasz domek; http://moj.extradom.pl/Tresci/Zdjecie/MojeZdjecia.aspx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich rozpoczynających budowę!!!

Czy macie już najważniejszy budynek na swojej działce, bez którego budowa domu nie może ruszyć?

Mam na mysli WC - oczywiście.

Jeżeli ktoś potrzebuję to chętnie odstąpie.

Po budowie zostało mi jeszcz po rolce wełny Rockwool 150mm i 100mm.

 

Jeżeli ktoś jest chęyny to odstapię w bardzo dobrych cenach.

Proszę o kontakt na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...