Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lubelskie


arturLU

Recommended Posts

Witam wszystkich

Czy możecie mi polecić naprawdę dobrego malarza z Lublina lub okolic. Od 2 tygodni moja ekipa próbuje zamalować sufit w salonie a efektem są białe pasy. Po 10 warstwach zaczynam wątpić w umiejętności wykonawców, pomysły mi się wyczerpały jestem załamana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam pierwszy raz. Ponieważ tez przymierzamy się do budowy, czy możecie mi polecić kogoś, kto projektuje płyty fundamentowe, geologa i ekipę od SSO/SSZ? Planuję budowę w Świdniku. Dzięki wielkie.

 

My wlasnie czekamy na projekt płyty, ale jeszcze go nie widzielismy, wiec polecic projektanta jeszcze nie moge :-) Budowa rowniez bedzie w Świdniku. Pan projektant rownież jest ze Świdnika, nie zajmuje sie plytami, ale projektuje nam dom wiec plyte robi "przy okazji" na nasze zyczenie.

 

Ewentualnie mozesz wystartowac z prośba do pana Sochy, ktory wielu forumowiczom ja zaprojektowal - ma nick projektantplyt i jest bodajże z W-wy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadamy wolne terminy na budowę od czerwca 2011.

Budujemy stany surowe, deweloperskie, lub pod klucz. Służymy pomocą również na etapie zakupu projektu i jego adaptacji, czy uzyskania finansowania.

Proponujemy atrakcyjne ceny. Wstępnie koszt budowy zawierający robociznę, materiały, nadzór Kierownika, zaplecze socjalne i magazynowe, obsługę geodezyjną dla:

- stanu surowego zamkniętego - 958 zł/m2 + VAT

- stanu deweloperskiego - 2 161 zł brutto/m2 + VAT

- stanu pod klucz z odbiorami - 2 425 zł brutto/m2 + VAT

Ceny do negocjacji po przedstawieniu szczegółowego projektu i uzgodnieniu rozwiązań projektowych, materiałów wykończeniowych, instalacji wewnętrznych.

Nie budujemy bez faktur dlatego jeśli myślisz o oszczędzaniu w ten sposób to raczej sobie oszczędź kontakt z nami. Stawiamy na wysoką jakość realizacji. Podstawą do roszczeń gwarancyjnych mogą być jedynie dokumenty potwierdzające wykonanie umowy. Nie wierz w to, że ktoś udziela gwarancji pisemnej jedynie na podstawie podpisanej umowy. Skoro umowa została podpisana, a nie zostały wystawione żadne dokumenty potwierdzające sprzedaż wykonanych prac, oznacza to że zlecenie nie zostało wykonane, a więc nie ma mowy o gwarancjach.

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o nas, referencjami, galerią zakończonych i bieżących realizacji na naszej stronie http://www.profihouse.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

poszukujemy ekipy budowlanej "z głową" do przebudowy domku w okolicach Puław. Teraz jest to stan surowy otwarty, domek wymaga pewnych przeróbek i dokończenia:) Prosimy o namiary na solidnych i sprawdzonych budowlańców. Na razei jesteśmy trochę zieloni i przestraszeni budową, ale liczymy na wsparcie forumowiczów:)

 

z góry dzięki,

 

B i T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.) Czy ktoś ma pozytywne doświadczenia z POŚ (przydomową oczyszczalnią ścieków)? Szukam dobrego ale i taniego wykonawcy z okolic bądź samego Lublina? Podobno wachlarz cen za tą usługę jest naprawde szeroki.

 

2.) Potrzebny kontakt na dokładnych ludzi od elewacji zewnętrznej. Został do położenia sam tynk. Ubiegłej jesieni dom został ocieplony i założona siatka.

 

3.) Czy ktoś ma doświadczenie z wykonaniem tarasu z kompozytu drewno + PCV? Czy są do tego potrzebni wyjątkowi specjaliści?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Budująco,

Wszystkich z Lubelskiej Grupy i składam Najlepsze życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych dużo radości i nadzei oraz

wytrwałości zapału i sił w realizacji zaplanowanych zadań.

Życzę takżę realizaci celu nadrzędnego tego, który wskazał nam Jan Paweł II największy autorytet jakiego poznałem!

Pzdrawiam Kazjan :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

materiały najtaniej kupić od producentów

w tej chwili jeździłem do producentów BK- do Lubartowa i Niemiec z prośbą o kosztorys materiałów( porównamy)

W hurtowniach tez zacząłem pytać, myślę jeszcze skoczyć do Markowic z pytaniem o MAXA.

Tania hurtownia w Lublinie podbno na ul. Krochmalnej, a stal w Stalmecie na ul.Chemicznej- opinie od tych co już wybudowali,

Do końca jeszcze nie wiem z czego czy belix na klej, belit na zaprawę czy maxa - jako dwuwarstwowe.

Ytong pomimo promocji stanowczo za drogi :sad:

 

Popwinieneś jeszcze przyjechać do Puław i zapytać o H+H. Z tego co wiem to niby lepsze robią bloczki BK od tych z Niemiec bo nie sypią pyłów. Informacje z zasłyszenia - sam nigdy nie sprawdzałem. Sam jednak uległem powyższym informacjom i na swój dom zakupiłem H+H z Puław - ale jeszcze w 12/2010r przed podwyżką...

 

A ta tania hurtownia na Krochmalnej w Lublinie.. - gdzie to? Jakiś dokładny adres lub telefon lub strona jakaś www tego przedsiębiorstwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ta tania hurtownia na Krochmalnej w Lublinie.. - gdzie to? Jakiś dokładny adres lub telefon lub strona jakaś www tego przedsiębiorstwa?

 

SYKE, w google znajdziesz.

Bloczki na fundamenty i stropy teriva proponuję kupować od producenta w Radomiu. Firma się chyba WASIK nazywa. Ewentualnie przez SYKE, nawet jak swoją marżę dołożą, to i tak wyjdzie najtaniej. Przynajmniej mi się nie udało znaleźć nigdzie indziej w cenie 2,40 zł (bloczki).

Stropy - nie pamiętam ceny pustaków, ale producent, który ma na moją budowę jakieś 3 km, po pierwsze był droższy niż Radom, po drugie kazał czekać co najmniej tydzień. Radom - rano telefon, następnego dnia towar na budowie.

Przy okazji pozdrowienia dla całej grupy.

U mnie budowanie zaczęło się niecały miesiąc temu i w tym tygodniu już mają strop zalewać. Domek Maja III z MG Projekt.

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzamy się do wyboru okien - czy możecie polecić jakieś firmy?

 

OKNO DOM ul. Łęczyńska 1, fabryka w Garbowie. Terminowo, solidnie, jeden z najlepszych wyborów, jakich do tej pory dokonałem. Ale nie nastawiaj się, że będzie tanio, choć porównując oferty zwróć uwagę na dodatki (ciepła ramka, aluminiowa klamka, blokada błędnego położenia klamki, itp.) - w wielu ofertach za to należy się dodatkowa opłata i takie same okna wychodzą teoretycznie taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...