Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lubelskie


arturLU

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

:welcome: Witam !!!

Mam małe pytanko do szacownego Grona Lubelskiego. Znalazłam kilka ekip budujących domy SSO -podali mi cenę za metr2 od 170zł do 200 zł ? Czy to rozsądne ceny za budowanie( a dom będzie z poddaszem użytkowym+ dwie lukarny) - buduje z Belixu (36,5 cm) i dachówka cementowa ( dach 4 spadowy o pow.192m2) ? i Jakie ceny obowiązują teraz za dach -robocizna ? pozdrawiam Beti :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:welcome: Witam !!!

Mam małe pytanko do szacownego Grona Lubelskiego. Znalazłam kilka ekip budujących domy SSO -podali mi cenę za metr2 od 170zł do 200 zł ? Czy to rozsądne ceny za budowanie( a dom będzie z poddaszem użytkowym+ dwie lukarny) - buduje z Belixu (36,5 cm) i dachówka cementowa ( dach 4 spadowy o pow.192m2) ? i Jakie ceny obowiązują teraz za dach -robocizna ? pozdrawiam Beti :)

 

Za SSO bierzemy 831 zł netto/m2 i 259 zł netto/m2, więc powyższe propozycje są chyba atrakcyjne. Radziłbym jednak przy tych cenach zabezpieczyć się pożądną umową, aby się nie zdziwić przykro mnogością kosztów dodatkowych, lub wykonaniem niezgodnie z projektem.

Na budowie spod Lublina którą nadzoruję były już 3 ekipy. Pierwsza zapomniała o stopach fundamentowych, druga za dodatkowe prace zażądała dodatkowo 60% wartości podstawowego zlecenia, 3 przez całą jesień i zimę nie mogła skończyć poprawnie zbrojenia stropu i w końcu właściciel się zawinął z kasą nie płacąc pracownikom.

Wykonanie dachu to koszt 70-75 zł netto/m2 połaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

 

napiszcie proszę, ile moze kosztowac wymurowanie takiego domku (stan zero + SSO) pod Lublinem? Pytalem kilku ekip i są bardzo duże rozbieżności.... oczywiscie projektu jeszcze nie kupilem, wiec rozmowy z nimi są bardzo niekonkretne. w razie czego podaje mojego emaila: [email protected]

 

a to projekt: http://www.dobreprojekty.pl/projekt_w4912.html

 

dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

 

napiszcie proszę, ile moze kosztowac wymurowanie takiego domku (stan zero + SSO) pod Lublinem? Pytalem kilku ekip i są bardzo duże rozbieżności.... oczywiscie projektu jeszcze nie kupilem, wiec rozmowy z nimi są bardzo niekonkretne. w razie czego podaje mojego emaila: [email protected]

 

a to projekt: http://www.dobreprojekty.pl/projekt_w4912.html

 

dzieki za pomoc

 

Myślę,że 20tyś to max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...