Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lubelskie


arturLU

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

To ja polecę nasze usługi :)

 

a może coś więcej?

 

jestem zainteresowany zakupem projektu ANTEK III wersja A

http://www.horyzont.com/projekt-domu/pokaz/antek_iii/0/474#top

Proszę o odpowiedź ile będzie kosztowała adaptacja projektu,

zaprojektowanie pod całością podpiwniczenia z małymi oknami.

Proszę o wycenę za projekt, zmiany, podpiwniczenie i adaptacje projektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Mam do zbycia stemple budowlane w ilości ok 250-300 sztuk o dłogości 2,7-3 m. Cena ok 5 PLN sztuka. Stempel zostały mi po szalunkach stropów monolitycznych (piwnica i parter). Będzie tez trochę desek calówek z odzysku.

Kontakt 501070667

 

pozdr Darek

 

Gdzie są te stemple do obejrzenia i w jakich godzinach ja mogę wcześnie rano do 7.00 7.15 lub po 18.00.

Kazjan :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może coś więcej?

 

jestem zainteresowany zakupem projektu ANTEK III wersja A

http://www.horyzont.com/projekt-domu/pokaz/antek_iii/0/474#top

Proszę o odpowiedź ile będzie kosztowała adaptacja projektu,

zaprojektowanie pod całością podpiwniczenia z małymi oknami.

Proszę o wycenę za projekt, zmiany, podpiwniczenie i adaptacje projektu.

 

Czy temat jest nadal aktualny ? Dopiero dziś zauważyłem ten wpis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie.

 

Witam,

jakie biuro projektowe polecacie w Lublinie. Interesuje mnie projekt NIKE III z małymi zmianami i z podpiwniczeniem na całości , jakie to mogą być koszty. Budowa w Niemcach.

 

A ja nie polecam usług p. Wartacza. Od znajomych słyszałam dobre opinie o Gepro, ale to tylko ze słyszenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla wszystkich.

I małe pytanko na początek , gdzie najlepiej / najtaniej kupić WC na budowę . Zaczynam i wszystko jest dla mnie zupełnie nowe.Lepiej wybrać drewnian e czy może tzw. Toy toy wynająć. Z góry dziekuje.

 

Też borykałem się z tym problemem i wybrałem opcję drewniany kibelek. Toi-toi/pixi to jednak opcja dla zamożnych.

Przy wylocie na Lubartów, w Ciecierzynie, jest skład drewna i stoją tam gotowe kibelki. Myślę, że 400-600zł mogą kosztować. Za tą kwotę, to chyba 3 miesiące wypożyczenia "tojtoja" mi wychodziły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam budujących !!

Proszę o pomoc.!! Rozpoczynam budowę w połowie sierpnia ale już skupuje materiały budowlane do stanu zero + mury. Gdzie mogę kupić drut zbrojeniowy po korzystej cenie? Deski calówki, 1,5 cala itp.

Pozdrawiam

 

Najtaniej "żelastwo" wychodziło u Piotrowskiego w Strzyżewicach - firma Rol-Mex (tylko o ceny trzeba pytać samego Piotrowskiego) oraz w Syke na Krochmalnej. Myślę, że i dziś warto ich odwiedzić i zapytać.

 

Deski to na składach drewna (Ciecierzy, Świdnik), na większych składach budowlanych (Drewnostal, Syke) lub u p. Łupikaszy - 606306571 - drew-kot z Biłgoraja - co kilka dni w Lublinie mają transport i ceny też przyzwoite.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też borykałem się z tym problemem i wybrałem opcję drewniany kibelek. Toi-toi/pixi to jednak opcja dla zamożnych.

Przy wylocie na Lubartów, w Ciecierzynie, jest skład drewna i stoją tam gotowe kibelki. Myślę, że 400-600zł mogą kosztować. Za tą kwotę, to chyba 3 miesiące wypożyczenia "tojtoja" mi wychodziły.

 

Dzięki Drake.W tej sytuacji chyba też wybiorę obcję drewnianą :).Sprawdze zatem Ciecierzyn.Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...