Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lubelskie


arturLU

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

witajcie moze ktos z was poleca w lublinie jakas dobra podbitke plastik, nacjetniej cos w stylu orzech, moze macie fotki

 

Ja jestem aktualnie w trakcie instalacji podbitki. Wybrałem GAMRAT ciemny dąb (nie produkują w orzechu). Kupowałem w firmie BARTAL na Diamentowej.

Wszyscy się zachwycają ;)

 

Poglądowa fotka:

 

https://picasaweb.google.com/lh/photo/3zV_BH3vACswo_HSJotjtYb4qnIboDt-CfzCb__TjPA?feat=directlink

 

Minimalnie tańsza jest podbitka z firmy ASKO, ale GAMRAT ma lepszą opinię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie został komuś może styropian grafitowy 15cm? A może akurat wiecie, gdzie w Lublinie od ręki bym taki zakupił? Potrzebuję raptem 7-8 paczek.

 

Polecam Drewno-stal w Konopnicy byłem tam po deski i bloczki widziałem maja 15 cm grubości grafitowy, i nie jestem z nimi w żadem sposób powiązany. Pytałem o styropian XPS ,,ale mam 10% taniej w innej hurtowni specjalistycznej!

Pozdrawiam Kazjan.:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Drewno-stal w Konopnicy byłem tam po deski i bloczki widziałem maja 15 cm grubości grafitowy, i nie jestem z nimi w żadem sposób powiązany. Pytałem o styropian XPS ,,ale mam 10% taniej w innej hurtowni specjalistycznej!

Pozdrawiam Kazjan.:yes:

 

Dzięki, pokierowany przez URB trafiłem do Drewnostalu właśnie i tam też nabyłem drogą kupna owy styropian grafitowy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich budujacych!

 

Jestem nowa na forum, chociaz sobie wchodze i czytam od jakiegos czasu. Sporo sie juz dowiedzialam a mam nadzieje na duzo wiecej. Bede budowala domek w Kalinowce i dopiero zaczynam. Wlasnie wystapilam o warunki zabudowy wiec jeszcze jestem zieloniutka!

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Sprawdzam oferty hydraulikow i monterow CO

Prosze o podpowiedź czy 120 zł za punkt to dobra cena (bez białego montaż), dostałem też ofertę na podłogowkę 40zł m2.

Cena za kotłownię gazową 3000. Oczywiście material zapewniam sam.

Z góry dziękuje i pozdrawiam

 

zdeg:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Sprawdzam oferty hydraulikow i monterow CO

Prosze o podpowiedź czy 120 zł za punkt to dobra cena (bez białego montaż), dostałem też ofertę na podłogowkę 40zł m2.

Cena za kotłownię gazową 3000. Oczywiście material zapewniam sam.

Z góry dziękuje i pozdrawiam

 

zdeg:bye:

 

Witam, spróbuj u mojego wykonawcy hydrauliki i CO. Miałem trzy oferty i jego była środkowa (nie najtańsza) ale za to z dobrymi rozwiązaniami i materiałami. Tel 504540471

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Sprawdzam oferty hydraulikow i monterow CO

Prosze o podpowiedź czy 120 zł za punkt to dobra cena (bez białego montaż), dostałem też ofertę na podłogowkę 40zł m2.

Cena za kotłownię gazową 3000. Oczywiście material zapewniam sam.

Z góry dziękuje i pozdrawiam

 

zdeg:bye:

 

Cześć nie napisałeś zakresu robót w kotłowni a to jest ważne!? Ja z wymianę pieca gazowego + montaż nowego zasobnika (wymiana dwu funkcyjnego na 1jedofunkcyjny bez materiałów zapłaciłem połowę czyli 1500,- Widzę że lubelskie forum to głownie wymiana adresów, bez szerszych komentarzy, może to i lepiej ale trochę wymiany doświadczeń nie zawadzi !?!

Pozdrawiam budujący w Konopnicy i Rudawcu jakoś cicho o Waszych postępach?

Kazjan. :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Was baaardzo o namiar na ekipę od ogrodzeń- chodzi o wmurowanie podmurówek i zamontowanie sztachetek.

 

U mnie robiła eipa pana Darka -nr telefonu 601-393-504, mam jego numer od znajomych ,którz tez byli zadowoleni. U mnie robili bez podmurówki , tylko krawężenik wkopane , robią ponoć wszystko co z ogrodzeniem związane.:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...