Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lubelskie


arturLU

Recommended Posts

Ostrzegam przed firmą układającą kostkę brukową z Biłgoraja . Szef tej firmy- Radek okazał się zwykłym oszustem, Co do fachowości i jakości wykonania - zbieraniana ludzi nie mających większego pojęcia o tej robocie, na dodatek pijący w robocie.. Z tego co wiem działają gdzie tylko uda się znaleźć naiwnego inwestora jakim niestety i ja się okazałem.. Zaliczyli wpadkę : zapadnięta kostka, rozjechany i popękany taras... a na dodatek wspomniany wcześniej właściciel -Radek oszukał mnie na 1000zł... Tel do właściciela ; 791395884...Niestety nie odbiera już ode mnie telefonu...Uważajcie na tego cwanego typka,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

[2quote=Bastek1]a kiedy miałeś montowane? bo były jakieś problemy z opóźnieniami. co do ceny montażu, artbud cenę standardową mi dał[/quot Witam okna miałam montowane rok temu opóźnienia były jednego okna, ale wiem że później były bardzo duże jak jest teraz nie wiem sprawdź na forum okna montowała mi firma Jarbud ul Wertera,wycena całości tańsza od artbudu co do montażu drzwi balkonowych koniecznie zażycz sobie montaż na profilu podokiennym ocieplonym buduję się w Kozubszczyźnie jeszcze nie mieszkam więc ciężko mi powiedzieć o jakości ale sugerowałam się rzeszą ludzi zadowolonych z jakości Jezierskiego z forum pozdrawiam Bonii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kogo polecicie do zrobienia mapki do celów projektowych? Jakie ceny? Ile się czeka?

 

mi początkowo robił p. Pukalski, ale przeciągał, i zrobił z błędami - nie chciało mu się sprawdzić nr działek, skorzystał z mich mapek, a tam był stary nr działki-drogi

resztę rzeczy robili mi tacy młodzi geodeci - szybko, na temat, bez problemu, cenowo też fajnie kontakt Arkadiusz Komsta, tel 605 271 248

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Nie miałem kontaktu z projektantkami z Omegi, ale nie mogę polecić firmy z Czechowskiej a w zasadzie chodzi o konkretnego projektanta. Musze ponownie wykonać zmiany adaptacyjne - błędy przy projektowaniu stropu z monolitu na terivę i brak współdziałania

i trafnych podpowiedzi w wykorzystaniu przestrzeni wewnętrznych!!!

Ale a propos projektów wnętrz jak w końcu to robicie bez projektantów firm ... na własne wyczucie???

Kogo można polecić jak na razie stawka 100 -200 PLN za 1 m kw to za drogo!!

Dlaczego nie ma odpowiedzi - Czekam na podpowiedzi kto jest godny polecenia czy np. firma AKMA z Rusałki na dobrych projektantów wnętrz???

Kazjan :eek:

 

 

Mi fajny projekt kuchni zrobili na Juranda 7 ( Deco Logic), wiem że projektują też całe mieszkania. Ale cen projektów nie znam bo my projekt kuchni z wykonaniem więc wtedy projekt gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Nie miałem kontaktu z projektantkami z Omegi, ale nie mogę polecić firmy z Czechowskiej a w zasadzie chodzi o konkretnego projektanta. Musze ponownie wykonać zmiany adaptacyjne - błędy przy projektowaniu stropu z monolitu na terivę i brak współdziałania

i trafnych podpowiedzi w wykorzystaniu przestrzeni wewnętrznych!!!

Ale a propos projektów wnętrz jak w końcu to robicie bez projektantów firm ... na własne wyczucie???

Kogo można polecić jak na razie stawka 100 -200 PLN za 1 m kw to za drogo!!

Dlaczego nie ma odpowiedzi - Czekam na podpowiedzi kto jest godny polecenia czy np. firma AKMA z Rusałki na dobrych projektantów wnętrz???

Kazjan :eek:

 

Generalnie cena 100pln/m2 jest normalną lubelską ceną na dzień dobry...

Nie jest to oczywiście sztywna cena i w zależności od zakresu(jak na razie nie wiele osób się na to decyduje ale w zakres projektu wnętrz może też wchodzić np. projekt instalacji audio-wideo od pociągnięcia kabli po przez dobór sprzętu wtedy wiadomo cena rośnie...) i metrażu projektu kwota jest negocjowalna, najczęściej w dół...

Z doświadczenie mogę powiedzieć, że w Lublinie i okolicach ceny za kompleksowy projekt wnętrz domu jednorodzinnego 250-300m2 są w okolicach 75pln/m2 i nie ma się co oszukiwać ale jeżeli ktoś chce mieć oryginalny i indywidualny projekt, a nie "katalog dostosowany i wpasowany we wnętrze" to trzeba za to zapłacić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako wykonawca mogę polecic jedną z lubelskich projektantek z którą już od jakiegoś czasu współpracuje. Na PW mogę przesłac numer telefonu oraz kilka zdjęc z jej aranżacją wnętrz oczywiście dla zainteresowanych. Poza tym jest to osoba, która pomoże we wszystkim, dobierze detale i zajmie się wykończeniem od początku do końca. Odnośnie cen to chętni muszą sami się dowiadywac.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Potrzebuję namiary na sprawdzonego i "TANIEGO" stolarza, który wykona mi niewielką zabudowę do przedpokoju (szafki na buty + wieszaki).

Jako, że budowa domu to niekończąca się skarbonka to zasoby finansowe już daawnooo wyczerpanre ;), stąd moja prośba o osobę która nie liczy "jak za zboże".

Będę niezmiernie wdzięczna:).

A jestem z bliskich okolic Lublina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jako nowy forumowicz rozpoczynający przygodę budowy własnego domu.

 

Chciałbym prosić szerokie grono budujących w okolicy Lublina o pomoc , mianowicie poszukuję sprawdzonej i uczciwej ekipy do postawienia stanu surowego otwartego a że w portfelu nie za ciasno żeby nie zdarła za wiele. Proszę pisać ile zapłaciliście za SSO na swojej budowie i czy byliście zadowoleni z ekipy. A może orientujecie się ile może wynieść postawienie i zadaszenie takiego domku?

http://www.extradom.pl/projekt-domu-magda-a-bez-garazu-z-poddaszem-uzytkowym-wrd1066.aspx

Pzdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...