Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lubelskie


arturLU

Recommended Posts

Witam inwestorów z Lubelszczyzny.

Rozpoczynam budowę domu na wiosnę. Poszukuję stępli może ktoś z was posiada do odsprzedania w rozsądnej cenie. Potrzebuje 60 sztuk. Przydały by się również adresy składów budowlanych- oczywiście chodzi o konkurencyjne oferty cenowe. głównie chodzi mi o stal zbrojeniową, bloczki fundamentowe itp. Wszystko do stanu zero.

 

Pozdrawiam i czekam na odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam

Czy ktoś buduje Wg. projektu DOM PRZY MŁYNIE?

Poszukuję sprawdzonej, solidnej i oczywiście NIEDROGIEJ ekipy budowlanej!

Poza tym może może ktoś orientuje się ile obecnie płaci się za budowę stanu surowego domu ok 126 m2 + 21 m2 garażu i jak kształtują się ceny materiałów budowlanych.

Będę wdzięczna za każdą podpowiedź.

Pozdrawiam wszystkich lubelskich forumowiczów :bye:

 

wysłałem na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanki Koledzy wiem że ja nie na temat ale mam problem i proszę was o pomoc.

Mianowicie prezes kazał mi ustalić ile trzeba zapłacić murarzowi za 1m2 murowania z silki 24 (piłę, zaprawę z betoniarni i silkę podane dźwigiem pod nos) zapewnia firma. Pomóżcie bo ja w stresie co prezesowi jutro odbije.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

czy ktoś może polecić swojego kierownika budowy z okolic Lublina?

Proszę o info na priv.

Z góry dziękuję.

 

W maju rozpoczynam budowę domu w Uniszowicach (projekt Szafran 5 z domywstylu.pl ). Czy ktoś z Was będzie budował w tej okolicy?

Razem możnaby próbować negocjować lepsze ceny na składach itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wentylacja - ja byłemu Goleniewskiego oraz w Hermloku. robili z hermloka - trzeba pilnować, bo porobili w 2 miejschach jak łatwiej i trzeba było poprawiać (np. rura poszła po skosie, zamiast wzdł€ż ściany, albo wywalili wileką dziurę zamiast wykuć 2 otwory po 20 cm, przez co wiało jak nie wiem co.

poza tym ok - p. Nowak bardzo kontaktowy, pomocny. terminy teraz zimą - szybkie

 

okna z ciepłym montażem - pamiętam że 3 firmy miały - okna z krakowa, jezierski i nie pamiętam. okna z krakowa (oknoplast) wyszło ciut drożej, ale jak ja robiłem, to jezierski wychodził z prablemów, a ta trzecia firma droga była - wygrałmonkoplast. terminowo, p. Mariusz montował, ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ile płaciliście za robociznę dachu? Dwuspadowy w Literze T bez okien z lukarną. Gdzie najtańsza dachówka ceramiczna? Dzięki Pozdrawam

Wpis 15000 !!!! :welcome:

 

Zależy jaka wielkość dachu :)

U nas za 173 m , dwuspadowy, 2 lukarny propopnują od 12 do 15 tys. kompletna robocizna .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...