Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lubelskie


arturLU

Recommended Posts

Witam inwestorów z Lubelszczyzny.

Rozpoczynam budowę domu na wiosnę. Poszukuję stępli może ktoś z was posiada do odsprzedania w rozsądnej cenie. Potrzebuje 60 sztuk. Przydały by się również adresy składów budowlanych- oczywiście chodzi o konkurencyjne oferty cenowe. głównie chodzi mi o stal zbrojeniową, bloczki fundamentowe itp. Wszystko do stanu zero.

 

Pozdrawiam i czekam na odp.

 

Skład budowlany polecam BudMix na ul. Krochmalnej. Można wynegocjować dobre ceny, a co jest bardzo ważne transport jest bezpłatny. Co do dachu polecam firmę RealDach Lublin ul. Nałęczowska. Bardzo solidna firma. Nie ma żadnego naciągactwa tak jak w tych wszystkich dużych firmach.

 

Pozdrawiam

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dzięki, ale właśnie szukam takich, których nie będę musiał sprawdzać z linijką centymetr po centymetrze ;)

Jak na razie rozpiętość cenowa za prostą małą kuchenkę bez bajerów mieści się w przedziale 6000 -13000zł. Zaczynam współczuć tym, którzy mają duże kuchnie, pół domu za to by zbudowali ;D

 

Meble kuchenne polecam z firmy z Krasnegostawu. Dokładnego adresu nie znam. Dojazd: Wyjazd z Krasnegostawu na Chełm. Ok 1KM w kierunku Chełma po prawej stronie przed zakładem energetycznym. Mój kolega tam robił. Meble rewelacja, cena super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meble kuchenne polecam z firmy z Krasnegostawu. Dokładnego adresu nie znam. Dojazd: Wyjazd z Krasnegostawu na Chełm. Ok 1KM w kierunku Chełma po prawej stronie przed zakładem energetycznym. Mój kolega tam robił. Meble rewelacja, cena super.

 

Dzięki, ja z braku czasu wybrałem tą moją najniższą wycenę (choć zapewne gdybym trochę pojeździł z tysiaka jeszcze bym urwał), ale panowie zrobili na mnie profesjonalne wrażenie. Realizacje też fajne pokazywali. Za tydzień-dwa montaż, wtedy też będę mógł zdradzić namiar i ocenę ich pracy ;)

 

Co do betonu, to za moich czasów najtańszy był w Art-Bet na grygowej albo w Enola. Namiary znajdziesz w necie. Nigdy nie było problemów z terminowością i jakość też mogę polecić (mam wylany wjazd z B-20, przeżył 2 zimy i nadal beton wygląda jak nowy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam inwestorów z Lubelszczyzny.

Rozpoczynam budowę domu na wiosnę. Poszukuję stępli może ktoś z was posiada do odsprzedania w rozsądnej cenie. Potrzebuje 60 sztuk. Przydały by się również adresy składów budowlanych- oczywiście chodzi o konkurencyjne oferty cenowe. głównie chodzi mi o stal zbrojeniową, bloczki fundamentowe itp. Wszystko do stanu zero.

 

Pozdrawiam i czekam na odp.

 

Witam

Zostało mi troche stempli po budowie w Dabrowicy. Oddam w dobrej cenie (do negocjacji). Długośc różna. Mam tez troche desek z szalunków.

Podaje tel do siebie 501070667 lub na priv

 

pozd

 

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuchnia!

No wlasnie! Tez szukam kuchni! Tez bylam w salonie Laura, dowiedzialam sie ciekawych rzeczy, mila obsluga ale jeszcze troche poszukam bo tanio nie jest.

Dam znac jak sie dowiem wiecej na ten temat.

 

Szukam tez wiadomosci o roletach! I informacji jest sporo. Mozna dostac pomieszania a poplataniem. Profil Integro, be clever, duzo firm z roznych stron Polski. Mozecie polecic jakas firme, ktora zakladala Wam rolety zewnetrzne ? Dzieki z gory. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuchnia!

 

Szukam tez wiadomosci o roletach! I informacji jest sporo. Mozna dostac pomieszania a poplataniem. Profil Integro, be clever, duzo firm z roznych stron Polski. Mozecie polecic jakas firme, ktora zakladala Wam rolety zewnetrzne ? Dzieki z gory. Pozdrawiam.

 

W kwestii rolet chętnie pomogę, tyle tylko, że temat jest tak rozległy i wymagający rozważenia wielu wariantów, iż nie sposób w jednym poscie o wszystkim powiedzieć. Na początek moze napisz, na jakim etapie masz budowę, oraz jaką planujesz wysokosć okien i otworów okiennych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beatki, a gdzie Ty? w sumie z kolektorami była żona, już nie dopytwała o szczegóły,złożyła wniosek

ja byłem dzień wcześniej, ale 5 min przed zamknięciem - pani już ubrana, spakowana na schodach rozmawiała

-tu już trzeba skłądać?

tak w kwietniu będziemy rozpatrywać

to mam się wyrobić do końca marca

dobrze by było.

 

koszt ok. 12.000 unia dokłąda 85%, czyli do wyłożenia ok. 2000zł. jeśli zrobię coś teraz poza konkursem - nie zwrócą tego, robię na swój koszt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arkady1978

 

Jeszcze wszystko jest do zrobienia, dlatego tak wcześnie pytam bo chce się przygotować na któryś z systemów do zamontowania rolet. Okna będą 150-ki a balkonowe 180x230 i 270x230. Mozesz cos doradzić? Dzięki.

A tak na marginesie, dziwi mnie, ze nikt nie podejmuje tego tematu. O oknach mówi sie duzo a o roletach nic nie slychac. Czyzby wiekszosc zdecydowala sie na okna bez rolet? Tez o tym myśleliśmy ze względu na cene ale nasz dom bedzie miał miedzy innymi kuchnie od południa i potrzebne mi bedzie cos do zasłonięcia bo sie ugotujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beatki

 

jesli chcesz miec skrzynki nie widoczne (schowane pod styropian) musisz zorbic wyzsze otwory zeby ta skrzynke umiescic na oknem.. Ale powatpiewam czy te rozwiazanie jest dobre termicznie. Ja mam standardowe nakladana skrzynke juz na okno. Pare cm przykrywaja one okno i troche zmniejszy ilosc wpadajacego swiatla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bastek1

 

Chyba nic z tego u mnie nie będzie bo nie mamy pozwolenia na budowę a na pewno jest ono potrzebne przy składaniu wniosku. Jutro zadzwonię do gminy. Ale cena jest super! Dopiero jesienią zaczniemy budowę. A będziemy budować w uroczej Kalinówce : ) Daleko od Was?

 

Ja mam dom w budowie (Kazimierzówka) i w niczym to nie przeszkadza, żeby wypełnić deklarację. Jeżeli gmina uzyska dotację to kolektory będą montowane dopiero 2013-2014.

Deklarację wysłałem mailem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beatki

 

Wg mnie najlepszym rozwiazaniem są rolety popularnie zwane "integro" można je montować przed wykonaniem elewacji i jeśli jest ona wystarczająco gruba (elewacja ) to jest szanasa na zakrycie skrzynki rolety. Najlepiej jeśli otwory wykonasz wyższe od okna o ok 20 cm, wtedy nad oknem montujesz poszerzenia, prowadnice montujesz na oknie. Poszerzenia zamontowane nad oknem ocieplasz od wewnątrz styropianem lub wełną. Takie rozwiazanie w 100 % zapewnia Ci prawidłowa izolację a jednoczesnie gwarantuje właściwy montaż okna.

http://www.oknoplast.com.pl/rendery-charme-evo/rolety/rolety-luna-sol-terra/Luna_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...