Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lubelskie


arturLU

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

jeśli chodzi o gruz, to z przebudowy 12-tki/17-nastki wziąłem kilka wywrotek, własny transport, bez problemu. z prywatnych, wyburzanych domnów

 

a co do bram

najtańszą ofertę mam z firmy

http://novila.pl/

skrzydło Wiśniowski, napęd Bennica

zna ktoś tą firmę?

najdroższa horman - najtaniej wychodzi w http://venta.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam prośbę o namiary na ziemię ogrodniczą - skąd i po ile, jak ma ktoś namiary to poproszę. mi zawołali 400 zł

Bastek ja też mam taki sam problem.Te 400 zł to za jaką wywrotkę?Czy może znalazłeś coś fajniejszego?Uważam że jeżeli dobra ziemia to cena nie jest wysoka.Oczywiście zależy za jaką wywrotkę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do bramy - mi termo nie potrzebna. garaż odizolowany.

w tej novili koszt od 4900 do 5200 (zależy od napędu - beninca, czy FAAC). skrzydło wiśniowski

 

ziemia - szuka się. ta za 400 zł to "wyrotka, panie, a jaka ma być ta wywrotka? wywrotka, jak wywrotka. nie wiem ile tam, jest" rozmowa przez telefon była....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

z budowy do sprzedania /oddania z miejcowości Natalin/Marysin pod Lublinem

 

1. garaż blaszak - po budowie stan bardzo dobry sprzedam

2. brama do ogrodzenia na budowę do oddania

3. wełna mineralna 1 rolka isover 15mm

4. stemple dł różnej długości 2.2-3m ok 70 -80 sztuk 5zł/sztukę do negocjaci

5. palety 10 sztuk do oddania

6. gąsiory do dachówki Kreaton Premion 7 sztuk

 

 

kontakt telefoniczny 604902204

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu płaciłam 680/m3 z impregnacją (transport w cenie), ale może w tym roku ceny poszybowały do góry. Szukaj tartaków na Roztoczu, w okolicach Biłgoraja, tam ludzie mają swoje lasy i większa szansa na lepszą cenę. Ja kupowałam w tartaku Zygter z Tereszpola, ogólnie ok, ale trzeba sobie dobrze dopilnować przy odbiorze, czy wszystko dojechało. My musieliśmy trochę reklamować, na szczęście bez większego bólu braki zostały dość szybko uzupełnione (co ważne, zwłaszcza jak ekipa już siedzi wysoko i składa dach) :)

 

 

Wyobraź sobie Arabell że Zygter ma też za 800zł/m3 z impregnacją /Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się zastanawiam nad bramą jacker, termobrama - piszą na stronie że wspołczynnik przenikania ciepła = 0,54W/m2/K Miał ktoś do czynienia z tymi bramami? 5000/2125 wyceniają na 6,7 tys.

 

 

Bramy o takim współczynniku nie istnieją U na poziomie 0,54W/m2 nie jest możliwe nawet dla samego panelu (chyba, ze panel ma grubość 10 cm) poproś przedstawiciela aby pokazał Ci wyniki tych badań, jestem przekonany, ze ich nie ma. Nie rozumiem jak można w ten sposób wprowadzać klientów w bład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bramy o takim współczynniku nie istnieją U na poziomie 0,54W/m2 nie jest możliwe nawet dla samego panelu (chyba, ze panel ma grubość 10 cm) poproś przedstawiciela aby pokazał Ci wyniki tych badań, jestem przekonany, ze ich nie ma. Nie rozumiem jak można w ten sposób wprowadzać klientów w bład.

 

wybieram się i spytam, jak to jest na prawdę. Ale też mi się nie chce wierzyć, że takie to ciepłe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie i problemik z wyborem kominów. Musze w miare szybko kupić. Oczywiscie chodzi mi jak każdemu o przyzwoite ceny no i o jakośc. Dla inf na dzień dzisiejszy bedzie ogrzewanie gazowe ale jak będzie w przyszłości to nikt nie wie. Więc chciala bym aby można było w razie czegoś podłączyć i węglowy. Słyszalam że jest to możliwe.

Proszę o doradztwo i podpowiedzi na ten temat bo ja w tym temacie jestem laikiem jak każda chyba kobietka.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybieram się i spytam, jak to jest na prawdę. Ale też mi się nie chce wierzyć, że takie to ciepłe

 

Poza tym, moim zdaniem współczynnik U dla bramy to rzecz drugo albo nawet i trzeciorzędna. Brama to nie okna czy sciana, ma być przede wszystkim funkcjonalna, bezpieczna i działać sprawnie przez kilkadziesiąt lat. Roznica w U dla bramy na poziomie kilku miejsc po przecinku nie ma żadnego znaczenia. Więcej ciepła ucieknie w momencie gdy bramę otworzymy niz na róznicy w wpółczynniku U.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Forumowicze...

Czy możecie mi polecić kogoś sprawdzonego do wykonania drzwi wewnętrznych nietypowych (zlicowanych ze ścianą). Oczywiście nie szalejącego cenowo :-)

Będę wdzięczna za pomoc.

Co masz na myśli pisząc - nietypowych - chodzi o to licowanie ze scianą ? W tym nie ma nic nietypowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...