Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lubelskie


arturLU

Recommended Posts

Witam.

Polećcie kogoś kto ogarnie mi temat wstawienia szamba kompleksowo lub wpół kompleksowo,

Ewentualnie mógłby też wykonać przyłącze wodne....

Macie jakieś sprawdzone ekipy ?

szamba co prawda nie robię, ale będzie betonowy zbiornik na deszczówkę. "kompleksowo" zrobi to facet o ksywce diabeł, który macha łopatą z szybkością światła i nic więcej nie potrafi zrobić. trzeba tylko pokazać gdzie i jak głęboko.... cena - mocno "promocyjna". mieszka w sąsiedniej wsi gdzie ja się buduję...

a znalazł go mój majster do kopania fundamentów. zrobił to prawie tak szybko jak koparka....

a przyłacze - też robili miejscowi z papierami - im łatwiej było dotrzeć tam, gdzie trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

zrobili to tak:

położył (dźwig) krąg, "diabeł" wlazł do środka i kopał. podkopał trochę - krąg opadł. i tak dookoła.

potem połozyli drugi krąg, i dalej podkopywali

z tym, że ja nie mam dna - bo to zbiornik na deszczówkę

 

No to zajebiście,

Chętnie poznam "diabeła"....

 

A szmabo jak rozwiązałeś- tzn nie robisz, czyli co masz kanalizację ?

 

Hallo czy jest tu ktoś kto robił szambo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję ekipy do tynków cem-wap. Będę wdzięczny za dobrą i polecaną. Pozdrawiam

 

Jakbyś dostał namiary na ekipę Tudrujka z Bychawy, to przemyśl dwa razy. Miałem ich z polecenia trzech osób, a im dalej w budowlany las, tym więcej niedoróbek wychodziło. Nie wiem jak robią inni, ale jeśli oni są nieźli, to strach pomyśleć jacy są ci słabi ;) Jeśli ktoś zechce, to mogę opisać jakie narzędzia zakupić przed odbiorem robót - ja niestety ich nie miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wentylacja mechaniczna hermlok dobry kontakt tel. i mailowy cenowo podobnie.

cegła klinkierowa z bogdanki kiepska jakość tania

odbiór kominiarski robiła osoba, któr a robiła instalację gazową przy okazji

geodeci arek komsta 605271248 mi zrobili szybko, bez błędów czy tanio nie wiem. wcześniej p. Pukalski z błędami nie polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...