Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lubelskie


arturLU

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

ile płaciliście za wylewki z miksokreta, robocizna, a ile trzeba zapłacić z materiałem? Skąd zamawiać piach do miksokreta? dzięki za pomoc

 

Witam,

Ja za robociznę zapłaciłem 9,50 PLn/1 m kw. mogę polecić Ci wykonawcę jestem zadowolony p.Tomek, jego ludzie mieli trochę problemów z pompa ale wyroili się w ciągu 1 dnia. Piasek "skowronek" 850 PLN/za 30tonowy samochód p. Jarek dostarcza mi wszystkie sypkie materiały, cement za chude brałem tzw. II = 500/tonę.

Pozdrawiam kazjan :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś dostał namiary na ekipę Tudrujka z Bychawy, to przemyśl dwa razy. Miałem ich z polecenia trzech osób, a im dalej w budowlany las, tym więcej niedoróbek wychodziło. Nie wiem jak robią inni, ale jeśli oni są nieźli, to strach pomyśleć jacy są ci słabi ;) Jeśli ktoś zechce, to mogę opisać jakie narzędzia zakupić przed odbiorem robót - ja niestety ich nie miałem.[/quot

dostałem nr od znajomego i jest zadowolony z nich a co u ciebie a i słyszałem że jest 3 najlepiej podaj nr kto u ciebie robił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje kamieni do ogrodu gdzie kupic, w el-sanie ceny sa bardzo wysokie

gdzie kupic kamienie polne???

ponoć z rozbiórki placów buraczanych są ładne kamienie gdzie tego szukać?????

 

Witam.

Ładne i duży wybór kamieni polnych jest w Starościnie. Kupowałem tam (z własnym transportem) z pięć lat temu, teraz nie wiem jak tam jest cenowo, ale jak ma się własny transport to powinno być ok. Niestety nie mam żadnych namiarów telefonicznych, trzeba podjechać i pogadać.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś dostał namiary na ekipę Tudrujka z Bychawy, to przemyśl dwa razy. Miałem ich z polecenia trzech osób, a im dalej w budowlany las, tym więcej niedoróbek wychodziło. Nie wiem jak robią inni, ale jeśli oni są nieźli, to strach pomyśleć jacy są ci słabi ;) Jeśli ktoś zechce, to mogę opisać jakie narzędzia zakupić przed odbiorem robót - ja niestety ich nie miałem.

dostałem nr od znajomego i jest zadowolony z nich a co u ciebie a i słyszałem że jest 3 najlepiej podaj nr kto u ciebie robił

Mieczysław Tudrujek 607289162

Kąta prostego w narożach brak i byłoby to do przeżycia, gdyby nie miejsca, gdzie położyć trzeba było płytki - konieczne okazało się skuwanie tynku, a łazienka na dole to już masakra - tu podkuwanie, tam dokładanie ponad centymetra kleju - w zasadzie należałoby położyć tynki jeszcze raz, gdyby nie naglący czas. A jak chciałem wynegocjować niższą cenę za łazienki (bo był tam tynk nie zacierany na gładko, to Tudrujek powiedział, że nie, bo tam trzeba było więcej precyzji, bo tynki pod płytki).

Piony w otworach drzwiowych raz są, raz ich nie ma. Jak mi chłopaki zamontowali jedną z ościeżnic do pionu i na górze z centymetr szczeliny został, to dopiero wziąłem poprzykładałem poziomicę i sprawdziłem.

Na dwóch ścianach tynk popękał w "pajęczynkę" - za mocna zaprawa lub za słabo zwilżona ściana.

Źle zatarty tynk - w jednym miejscu prawie gładki, obok masa ziaren.

 

Ale płaszczyzny ścian proste - to akurat sprawdzałem popołudniami dwumetrową łatą :)

 

Większość z tych niedoróbek wychodziła na światło dzienne już w późniejszych etapach budowy. Po wyjeździe ekipy też bym powiedział, że polecam, bo w 6 dni całą chałupę i garaż skończyli. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieczysław Tudrujek 607289162

Kąta prostego w narożach brak i byłoby to do przeżycia, gdyby nie miejsca, gdzie położyć trzeba było płytki - konieczne okazało się skuwanie tynku, a łazienka na dole to już masakra - tu podkuwanie, tam dokładanie ponad centymetra kleju - w zasadzie należałoby położyć tynki jeszcze raz, gdyby nie naglący czas. A jak chciałem wynegocjować niższą cenę za łazienki (bo był tam tynk nie zacierany na gładko, to Tudrujek powiedział, że nie, bo tam trzeba było więcej precyzji, bo tynki pod płytki).

Piony w otworach drzwiowych raz są, raz ich nie ma. Jak mi chłopaki zamontowali jedną z ościeżnic do pionu i na górze z centymetr szczeliny został, to dopiero wziąłem poprzykładałem poziomicę i sprawdziłem.

Na dwóch ścianach tynk popękał w "pajęczynkę" - za mocna zaprawa lub za słabo zwilżona ściana.

Źle zatarty tynk - w jednym miejscu prawie gładki, obok masa ziaren.

 

Ale płaszczyzny ścian proste - to akurat sprawdzałem popołudniami dwumetrową łatą :)

 

Większość z tych niedoróbek wychodziła na światło dzienne już w późniejszych etapach budowy. Po wyjeździe ekipy też bym powiedział, że polecam, bo w 6 dni całą chałupę i garaż skończyli. :)

 

Witam,

Jak mówimy o tynkarzach to u kogoś robił p. Skoczylas z Dąbrowicy ... i czy jesteście zadowoleni z jakości wykonanych tynków???

Kazjan :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieczysław Tudrujek 607289162

Kąta prostego w narożach brak i byłoby to do przeżycia, gdyby nie miejsca, gdzie położyć trzeba było płytki - konieczne okazało się skuwanie tynku, a łazienka na dole to już masakra - tu podkuwanie, tam dokładanie ponad centymetra kleju - w zasadzie należałoby położyć tynki jeszcze raz, gdyby nie naglący czas. A jak chciałem wynegocjować niższą cenę za łazienki (bo był tam tynk nie zacierany na gładko, to Tudrujek powiedział, że nie, bo tam trzeba było więcej precyzji, bo tynki pod płytki).

Piony w otworach drzwiowych raz są, raz ich nie ma. Jak mi chłopaki zamontowali jedną z ościeżnic do pionu i na górze z centymetr szczeliny został, to dopiero wziąłem poprzykładałem poziomicę i sprawdziłem.

Na dwóch ścianach tynk popękał w "pajęczynkę" - za mocna zaprawa lub za słabo zwilżona ściana.

Źle zatarty tynk - w jednym miejscu prawie gładki, obok masa ziaren.

 

Ale płaszczyzny ścian proste - to akurat sprawdzałem popołudniami dwumetrową łatą :)

 

Większość z tych niedoróbek wychodziła na światło dzienne już w późniejszych etapach budowy. Po wyjeździe ekipy też bym powiedział, że polecam, bo w 6 dni całą chałupę i garaż skończyli. :)

 

właśnie ja dostałem nr ten i jeszcze jeden do jego syna polecił mi glazurnik który kład płytki w 4 domach po nich i mówił że tak prostych ścian nie robił i widziałem ich robotę po malowaniu to zrobiło na mnie to wrażenie że tak wygląda tynk cem-wap myślałem że to były ściany w gładzi a nie było wcale i polecają ich a gdzie tobie robili te tynki chciałbym zobaczyć u ciebie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie ja dostałem nr ten i jeszcze jeden do jego syna polecił mi glazurnik który kład płytki w 4 domach po nich i mówił że tak prostych ścian nie robił i widziałem ich robotę po malowaniu to zrobiło na mnie to wrażenie że tak wygląda tynk cem-wap myślałem że to były ściany w gładzi a nie było wcale i polecają ich a gdzie tobie robili te tynki chciałbym zobaczyć u ciebie pozdrawiam

 

Przykro mi, ale ze względów bezpieczeństwa skończyły się u mnie już wizyty na budowie...

Może niech wypowiedzą się inni klienci tej ekipy, skoro tylu ludzi ich poleca. Myślę, że w grupie też już kilka osób zakończyło wykończeniówkę i może sprawdzić czy u siebie nie mają takich jak moje kwiatków ;)

 

P.S.: Używanie choć kropek i dużych liter znacznie ułatwiłoby czytanie Twoich postów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Zdzi chtex jest warty polecenia na przyłącze wodne czy nie ?

A Hydro gaz jest warty polecenia czy nie ?

 

Cześć,

Aby być bardziej konkretny, to powiem że słyszałem o dość dużych cenach za przyłącze wodne i kanalizacyjne

od kolegi w Zemborzycach... choć ja sam nie miałem z mini kontaktu...

O Hydrogazie nie słyszałem...

A wykonawców tynków nikt nie poleca z telefonu i nazwiska ?!?!???? :mad:

Pozdrawiam kazjan :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,

aby być bardziej konkretny, to powiem że słyszałem o dość dużych cenach za przyłącze wodne i kanalizacyjne zdzi-chtexu,

który wyceniał u kolegi w zemborzycach... Choć ja sam nie miałem z mini kontaktu...

O hydrogazie nie słyszałem...

A wykonawców tynków nikt nie poleca z telefonu i nazwiska ?!?!???? :mad:

Pozdrawiam kazjan :o

p.s ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ci mogę polecić tynki,

Kontakt: Mariusz 606629287 - szybko, solidnie, fachowo, chłopakom siuę chce pracować co nie mogę powiedzieć o innych ekipach.

Robi i cem wap i gips, agregat, z worka. Ja robiłem Cem wap na Weberze (Maxit) wyszło fajnie,

 

Dzięki Supernik,

Takich odpowiedzi oczekuję... wszystkie tynki robiłeś cem-wapienne???, bo w sąsiedzi robią gipsowe w suchych i ogrzewanych,

a cem-wapienne w mokrych i nieogrzewanych ?

Pozdrawiam kazjan :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...