Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lubelskie


arturLU

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Hejka! Powiedzcie proszę ile płaciliście za swoje dachy, konkretnie interesuje mnie cena robocizny począwszy od postawienia więźby i na położeniu blachy kończąc. Panowie fachowcy wycenili mi tę robotę na 55zł/m2 - dach dwuspadowy, bez okien dachowych, bez kominów, bez lukarn i takich tam, jednym słowem prościzna. Czy te 55zł za robociznę to przyzwoita cena? Z góry dzięki wielkie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

W sierpniu 2012 ,cała więżba z pokryciem dachówką, dwa kominy, cztery okna, lukarna 75 zł. za m2.

Wydaje mi się , że przy blasze i tak prostym dachu powinieneś znależć kogoś tańszego. Zerknij na stronkę http://www.szukajfachowca.pl/

Z moich dachowców byłem zadowolony ,jeśli chcesz nr. tel. to wyślę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem na etapie poszukiwania ekipy do dachu na lipiec - sierpień br.

Mam 5 ofert z okolicy Lubartowa i Łęcznej. Cena najniższa 35 zł a najwyższa 50 zł za dach dwuspadowy, blachodachówka (dom w kształcie litery T więc będą dwa kosze) bez okien dachowych, lukarn itp. Numery dostałem od znajomego sprzedawcy dachu, który nie polecał mi byle kogo. Jeśli ktoś będzie zainteresowany to mogę podać nr telefonów. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem na etapie poszukiwania ekipy do dachu na lipiec - sierpień br.

Mam 5 ofert z okolicy Lubartowa i Łęcznej. Cena najniższa 35 zł a najwyższa 50 zł za dach dwuspadowy, blachodachówka (dom w kształcie litery T więc będą dwa kosze) bez okien dachowych, lukarn itp. Numery dostałem od znajomego sprzedawcy dachu, który nie polecał mi byle kogo. Jeśli ktoś będzie zainteresowany to mogę podać nr telefonów. pozdrawiam

 

Witam.

Moim zdaniem 35 zł. to poprostu za tanio. Nikt kto się zna na robocie nie będzie robił za takie pieniądze.(nie umniejszając nikomu) Obserwowałem moich fachowców i wiem ,że do tego też trzeba włożyć serce aby wszystko było zrobione jak trzeba. Wybierajmy raczej tych ,którzy nie chcą najwięcej ani najmniej.

Moi drodzy zerknijcie na link -ku przestrodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Moim zdaniem 35 zł. to poprostu za tanio. Nikt kto się zna na robocie nie będzie robił za takie pieniądze.(nie umniejszając nikomu) Obserwowałem moich fachowców i wiem ,że do tego też trzeba włożyć serce aby wszystko było zrobione jak trzeba. Wybierajmy raczej tych ,którzy nie chcą najwięcej ani najmniej.

Moi drodzy zerknijcie na link -ku przestrodze.

 

może inaczej - wybierajmy tych, których robotę widzieliśmy u kogoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Moim zdaniem 35 zł. to poprostu za tanio. Nikt kto się zna na robocie nie będzie robił za takie pieniądze.(nie umniejszając nikomu) Obserwowałem moich fachowców i wiem ,że do tego też trzeba włożyć serce aby wszystko było zrobione jak trzeba. Wybierajmy raczej tych ,którzy nie chcą najwięcej ani najmniej.

Moi drodzy zerknijcie na link -ku przestrodze.

 

firma 1 - cena 50 zł / m2

firma 2 - cena 35 zł / m2

firma 3 - cena 45 zł / m2

firma 4 - cena 40 zł / m2

firma 5 - cena 37 zł m2 i właśnie ich wezmę że względu na to że znam efekty ich pracy - sąsiadowi robili dom w dachówce i jest bardzo dobrze wykonany, na wiosnę będą robić drugiemu sąsiadowi. Także są to jedyni dekarze których efekty pracy znam. Gdyby ich cena wynosiła 40 zł / m2 a miałbym tańsze oferty to pewnie też bym ich wziął. pozdrawiam i życzę innym i sobie samych trafnych decyzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I chciałam dodać, że u mnie właśnie jest kładziona dachówka i zapłacę sporo więcej niż 40 zł/ metr2. Mam dobrych i wypróbowanych fachowców ale nie są tani. Te 40 zł to jakoś mało (wg mnie).

 

Witaj,

Jak też miałem w 2012r robionym dach - projekt dom w bergamotki i dach wiolo-płaszczyznowy kwadrat+przysunięty kwadrat garaż

razem 8 okien dachowych dachówka zakładkowa z Przysuchy konstrukcja solidniejsza bo krokwie 18 x 8 cm. Ładnie wykonany i połączenia z cięciami skręcane tzw bocianki to znaczy konstrukcja pd podbitkę oparta na ścianie zewnętrznej - wszystko razem w robociźnie grubo ponad 40,- Trzeba przede wszystkim oglądać wykonana przez brygadę robotę no i solidność prac jakość wykonania, tej brygady jakość widać z drogi nawet kilkanaście metrów od domu...

Pozdrawiam Kazjan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Jak też miałem w 2012r robionym dach - projekt dom w bergamotki i dach wiolo-płaszczyznowy kwadrat+przysunięty kwadrat garaż

razem 8 okien dachowych dachówka zakładkowa z Przysuchy konstrukcja solidniejsza bo krokwie 18 x 8 cm. Ładnie wykonany i połączenia z cięciami skręcane tzw bocianki to znaczy konstrukcja pd podbitkę oparta na ścianie zewnętrznej - wszystko razem w robociźnie grubo ponad 40,- Trzeba przede wszystkim oglądać wykonana przez brygadę robotę no i solidność prac jakość wykonania, tej brygady jakość widać z drogi nawet kilkanaście metrów od domu...

Pozdrawiam Kazjan

 

Podpisuję się pod tym Kazjan!!! Całkowicie!

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Placilem za dach 100 pln, dach z kopertowy, z lukarniami, dachowka ( dom w dabrowkach g2 - archon). Tanio nie bylo ale wiem ze byl wykonany przez fachowca ktory zajmuje sie poprawianiem dachow po innych pseudo fachowcach. Wolalem dac 3-4 tys wiecej i miec pewnosc wykonania. Ten fachowiec (Ryszard z Belzyc) poprawial dachy u moich znajomych i wcale to tanio nie kosztuje, do tego trzeba doliczyc przeciez demontaz plyt, ocieplenia w srodku. Bledy wychodza czasami po 5 latach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...