Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lubelskie


arturLU

Recommended Posts

Nie ma obowiązku podłączania się do sieci wodociągowej, taki obowiązek jest jedynie w przypadku kanalizacji sanitarnej.

 

Nie chodzi tyle o podłączenie ( bo z tym akurat nie byłoby problemu) co o dociągnięcie sobie sieci wodociągowej do granic działki ( z rurą 110). Gdyby sieć była podciągnięta do granic działki nie byłoby żadnego problemu.

 

Tyle, że mi nikt studni w papierach nie "klepnie" (trzeba byłoby "bić" studnię na 60 m). Problemu nie byłoby , gdyby działka była gdzieś na przysłowiowym zad....u pod lasem, a tak nie jest... I stąd ten wodociągowy problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie! Jestem nowa na forum w lipcu planujemy rozpoczęcie budowy w Jakubowicach mamy mały problem z ekipą do stanu surowego.Może macie kogoś godnego uwagi kogo z czystym sumieniem bylibyście w stanie mi polecić. Niby mamy jakieś oferty,ale bez polecenia jakoś tak strach.Będę wdzięczna za jakieś namiary dom ma 229 m powierzchni użytkowej z poddaszem.

 

Ja miałem ekipę murarzy z Niedrzwicy, konkurencyjni cenowo, a ściany równiutkie. Znajomy od wykończeń był zachwycony.

 

Jeśli chodzi o hydraulika to też mogę podać namiar - zawsze to jedna wycena więcej. Jak coś to piszcie do mnie na pirv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje firmy, ktora sprzedaje okna na profilu schuco w Lublinie lub okolicy.

Jezierkiego juz skreslilem- problemy z terminami.

Dziekuje bardzo za pomoc.

 

Schuco to Oknostyl z Jabłonnej. Ale nie polecałbym. Jeśli okna tej klasy to może lepiej Salamander. W Lublinie to firma na ul. Towarowej Novila. Sprzedają okna robione przez SOLO ze Stalowej Woli. Bogate wyposażenie i solidnie, dokładnie wykonane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

 

Planuję zakup odkurzacza centralnego do domku. Instalacje mam juz wykonaną. Może ktoś ma sprawdzonego dystrubutora, który ma jednostki centralne w dobrych cenach. A z ciekawości jakie stosowaliście jednostki i czy macie jakieś doświadczenia w tym zakresie?

pozdr

 

Darek

 

Atherm z Lublina http://www.atherm.pl. Odkurzacze aerecoVAC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schuco to Oknostyl z Jabłonnej. Ale nie polecałbym. Jeśli okna tej klasy to może lepiej Salamander. W Lublinie to firma na ul. Towarowej Novila. Sprzedają okna robione przez SOLO ze Stalowej Woli. Bogate wyposażenie i solidnie, dokładnie wykonane.

 

 

Dzieki bardzo za podpowiedz. Wycene z Novili juz mam, chyba zostane z Schuco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy ktos z szanownych formulwiczow mial ekipe do ulozenia styropianu na chudziaku?

Jaki jest to mniejwiecej kosz za m2 ?

 

Jeżeli robisz podłogówkę to robią hydraulicy prze rozłożeniem rurek.

To jest w cenie C.O. jeżeli nie to robią to posadzkarze razem w wylewkami to koszt 10-12 PLN / 1 m kw.

 

Kogo pożęcie polecić od elewacji i jaką metodą robicie czy pól mokre na styropianie?

Proponuje wyminę doświadczeń na temat ocieplenia i elewacji?

Kazjan pozdrawiam! :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli robisz podłogówkę to robią hydraulicy prze rozłożeniem rurek.

To jest w cenie C.O. jeżeli nie to robią to posadzkarze razem w wylewkami to koszt 10-12 PLN / 1 m kw.

 

Kogo pożęcie polecić od elewacji i jaką metodą robicie czy pól mokre na styropianie?

Proponuje wyminę doświadczeń na temat ocieplenia i elewacji?

Kazjan pozdrawiam! :yes:

 

Dziekuje bardzo za podpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...