Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lubelskie


arturLU

Recommended Posts

 

A orientację mam dlatego, że tam jeździłam oglądać kostkę. I to kilka razy bo na nic nie mogłam się zdecydować :) Ostatecznie kupiłam z firmy Superbet ale żeby ją zobaczyć na żywo to pojechałam aż za Białą Podl., do producenta bo nigdzie jej nie mieli żebym ją mogła obejrzeć bo kostka tylko na zamówienie. Warto było i już ją mam położoną

 

hej, a możesz zdradzić ile metrów kupiłaś i ile zdarli Ci za transport do Lublina??

Ja też bardzo mocno jestem zaineresowana kostką od nich, ale czekalam właśnie ta taka opinię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Tynki, posadzki, sufity, elewacje, kostka http://www.wnetrza-lublin.com/

U nas pan Piotr do tej pory zrobił tynki cementowe i posadzki. Teraz robią się sufity.

Za tynki wziął 24,5, ale koledze zaśpiewał już 25 zł.

Można się umówić, chętnie pokazuje swoją robotę. Nie ma czego się wstydzić. Ma dostęp do tanich materiałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

Ja szukam używanych (ze starych chodników) płytek chodnikowych na tymczasowy wjazd na działkę. Jak ktoś wie gdzie można je dostac to proszę o info

 

Darek

 

Nam ukradli płyty spod ogrodzenia <facepalm>.

Pogadaj z kostkarzami. Oni dysponują ziemią wierzchnią, być może też jakimiś starymi skorupami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

szukam sklepu z klinkierem, a zwłaszcza z cegłą postarzaną

Przymierzam się do ogrodzenia.`

Czy ktoś wybudował z takiej cegły, jak się sprawuje,

ile biorą fachowcy za wymurowanie, czy są jakieś specjalne zalecenia, czy się impregnuje.

I co zrobić żeby nie było na niej wykwitów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

szukam sklepu z klinkierem, a zwłaszcza z cegłą postarzaną

Przymierzam się do ogrodzenia.`

Czy ktoś wybudował z takiej cegły, jak się sprawuje,

ile biorą fachowcy za wymurowanie, czy są jakieś specjalne zalecenia, czy się impregnuje.

I co zrobić żeby nie było na niej wykwitów.

 

Witam,

Jeżeli chodzi o sklep to ja klinkier kupowałem na Mełgiewskiej w PT Junior, wykonawcy polecieli mi najmniej nasiąkliwy pełny.

Postarzałego nie kupowałem i w tym nie mam orientacji, za to na kominy na pewno pełny klinkier bez otworów.

Kazjan62 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

szukam sklepu z klinkierem, a zwłaszcza z cegłą postarzaną

Przymierzam się do ogrodzenia.`

Czy ktoś wybudował z takiej cegły, jak się sprawuje,

ile biorą fachowcy za wymurowanie, czy są jakieś specjalne zalecenia, czy się impregnuje.

I co zrobić żeby nie było na niej wykwitów.

 

Witam,

Jeżeli chodzi o sklep to ja klinkier kupowałem na Mełgiewskiej w PT Junior, wykonawcy polecieli mi najmniej nasiąkliwy pełny.

Postarzałego nie kupowałem i w tym nie mam orientacji, za to na kominy na pewno pełny klinkier bez otworów.

Kazjan62 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

szukam sklepu z klinkierem, a zwłaszcza z cegłą postarzaną

Przymierzam się do ogrodzenia.`

Czy ktoś wybudował z takiej cegły, jak się sprawuje,

ile biorą fachowcy za wymurowanie, czy są jakieś specjalne zalecenia, czy się impregnuje.

I co zrobić żeby nie było na niej wykwitów.

 

Witam,

Przepraszam za ten potrójny post ale zawiesił mi się komputer i myślałem że nie wysłałem posta.

Chciałem jeszcze zapytać o kogoś od tarasów i jak rozwiązać funkcjonalny taras, ten z projektu jest całkowicie od południa

taki rozwiązanie nie jest praktycznie szczególnie w lecie. Rozwiązanie południowo-wschodnie jest lepsze.

Może jakiś kontakt do murarza lub kogoś doświadczonego w tarasach?

Kazjan62 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

płytki chodnikowe na wjazd to kiepski pomnysł. zaraz popękają, sterczą. w sumie ułozyłem (bo miałem), ale zaraz poszły na spód pod podjazd, a sam podjazd by z piachu. przez prawie 2 lata tak się uleżał,że prawie jak podkład pod kostkę wyszedł.....

 

Kazjan, też mam taras od południa, leciutko na wschód

od zachodu zrobię jakąś wyskoką pergolę z roślin - da cień od ok. godz. 16 na tarasie

próbowałem wkomponować taką markizę - ale brzydko

na razie mam wkopaną podstawkę pod parasol duży - na pd ścianie tarasu, na zewnątrz, tak ok. 1/4 od strony zachodniej. przymierzałem - parasol 3 m wiszący nad tarasem, plus ta pergola dają cień na ok. 2/3 powierzchni taras 4x6 m

 

jeszcze tego nie robiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

Ja szukam używanych (ze starych chodników) płytek chodnikowych na tymczasowy wjazd na działkę. Jak ktoś wie gdzie można je dostac to proszę o info

 

Darek

 

Cześć,

Jak zaczynałem budowę jeszcze bardzo "zielony" to kolega namówił mnie na porządny zazbrojony wjazd obliczony,

na ciężkie pojazdy do 40ton. To była dobra decycja choć kosztowna, ten wiazd to podstawa wykonania wszystkich prac ciężkich,

łącznie z betonowaniem. Dąbrowica: górki, duża pochwłośc teremu 10% i podłożę glinisto - lessowe, nawierzchnia z kostki odpadowej z drugiej reki, nawierzchnia do wymiany po budowie, ale zbrojenie solidnezostaje. Ostanio wjechał z ziemią torfową z ciężarem ponad 45 ton! Pomimo mokrej wiosny wszystko sie trzyma! Koszy sa indywidualne i zależnei od podjazdu ale nawet do 8 tyś.

Pozdrawiam kazjan :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...