Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lubelskie


arturLU

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam! mam pytanie:

 

Gdzie kupowaliście i jaki styropian na elewacje? Cieżko coś wybrać jest tego strasznie dużo.

Za każdą podpowiedź dziękuje z góry.

 

Pozdrawiam Chris

 

Ja kupowałem Swisspor Lambda.

Dostawa prosto z fabryki. Sprzedawca bodajże z Częstochowy. W Lublinie nikt nie chciał dać tak dobrych cen za ile udało się kupić.

Tak samo kupowałem wełnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem Swisspor Lambda.

Dostawa prosto z fabryki. Sprzedawca bodajże z Częstochowy. W Lublinie nikt nie chciał dać tak dobrych cen za ile udało się kupić.

Tak samo kupowałem wełnę.

 

A jak z jego równością? wykonawcy nie narzekali? Masz może jakieś namiary na tego sprzedawcę?

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z jego równością? wykonawcy nie narzekali? Masz może jakieś namiary na tego sprzedawcę?

 

 

Pozdrawiam

 

Ja kładłem 20cm, wykonawca nie narzekał.

 

Cóż, za reklamę mi nie płacą, ale napiszę:

http://jes.ngb.pl/

http://www.domenergooszczedny.eu/pl/

 

U jednego (nie pamietam co gdzie) kupowałem na podłogi (termoorganika), u drugiego na elewację (swisspor).

W każdym przypadku wrażenia pozytywne.

Ceny negocjowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak się układało? Pylii czy sztywna jest ?

 

Pozdrawiam

 

Majster co układał mówił że nie pyli tak jak unimata ale w każdym miejscu sznurkował chociaż trzymała się bez pomocy.

 

 

Witam! mam pytanie:

 

Gdzie kupowaliście i jaki styropian na elewacje? Cieżko coś wybrać jest tego strasznie dużo.

Za każdą podpowiedź dziękuje z góry.

 

Pozdrawiam Chris

 

U nas też jest swisspor lambda 15cm i też bezpośrednio z fabryki z miedzyrzecza podlaskiego bodajże. Płyty równe, ciężar paczki właściwy ale my kupowaliśmy na początku lutego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majster co układał mówił że nie pyli tak jak unimata ale w każdym miejscu sznurkował chociaż trzymała się bez pomocy.

 

 

 

 

U nas też jest swisspor lambda 15cm i też bezpośrednio z fabryki z miedzyrzecza podlaskiego bodajże. Płyty równe, ciężar paczki właściwy ale my kupowaliśmy na początku lutego.

 

Witam.

Mozna prosic o kontakt do tej fabryki? Ponoc najlepiej kupowac styropian wlasnie zima.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób z Kalinówki, Wilczopola, Abramowic i okolic - skąd macie internet ?

 

W Kazimierzówce mam antenę zewnętrzną LTE wykierowaną na nadajnik w pobliżu dawnego salonu Hondy. Rozpędzam łącze Iplusa do 50 Mbit/s.

Tylko tanie to to niestety nie jest, żeby mieć sensowny limit transferu. Po wifi jest chyba Adampolnet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...