Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lubelskie


arturLU

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Mam do sprzedania bramę garażową uchylną Wiśniowskiego do montażu w otworze szerokość 2,52 m wysokość 2,44 m, nieocieplana, kolor zewnętrzny złoty dąb z napędem Optimum 800. Odbiór z Pułankowic koło Kraśnika. Zainteresowane osoby proszę o kontakt mailowy [email protected]. Mogę przesłać zdjęcia zainstalowanej podobnej bramy, ewentualnie można pbejrzeć na żywo w Konopnicy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Mi fajny projekt kuchni zrobili na Juranda 7 ( Deco Logic), wiem że projektują też całe mieszkania. Ale cen projektów nie znam bo my projekt kuchni z wykonaniem więc wtedy projekt gratis.

 

Chciałam Ci "podziękować", bo dzięki Twojemu poleceniu skorzystałam kiedyś z ich usług! Na realizację zamówienia czeka się tam ponad pół roku (chociaż w umowie zapis 6 tyg), a to lekka przesada. W biurze wszyscy sobie siedzą jakby nic się nie działo - nikt nic nie wie. Szef (Pan Adam) w każdej rozmowie obiecuje że kuchnia będzie jutro, a kolejne tygodnie mijają. To chyba taki standard (potwierdzone u innych klientów, którzy przeszli taką samą drogę jak ja!!!)

PRZESTRZEGAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej ja z innej beczki zostaw ta pompe ciepla taka tania nie jest (przeglady, pradu tez zjada sporo ) . dodaj do ocieplenia lepsze materialy a bedziesz mial sporo taniej i tez malo zaplacisz za ogrzewani

 

Pompe zamontowac musze bo wykonalem juz DZ. O dobrym ociepleniu budynku uswiadamiac mnie nie musisz.

Bedzie bardzo dobrze ocieplony i z materialow dobrego gatunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acha no chyba ze tak , a jakie ocieplenie dajesz ? podoga / sciany /poddasze ?

 

Lambda fasada Swisspor 25 cm, frezowany- sciany,

15 cm lambda dach podloga Swisspor, frezowany-garaz,

podlogi w pokojach 2×5 cm frezowany lambda dach podloga (na przekladke),

poddasze 22 cm piany+ 2×10cm frezowany lambda dach podloga na podloge na strychu (na przekladke),

Co do balkonow to w obliczeniach OZC straty z tytulu mostka termicznego zostaly uwzglednine.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lambda fasada Swisspor 25 cm, frezowany- sciany,

15 cm lambda dach podloga Swisspor, frezowany-garaz,

podlogi w pokojach 2×5 cm frezowany lambda dach podloga (na przekladke),

poddasze 22 cm piany+ 2×10cm frezowany lambda dach podloga na podloge na strychu (na przekladke),

Co do balkonow to w obliczeniach OZC straty z tytulu mostka termicznego zostaly uwzglednine.

 

Ostro.... :)

W tamtym sezonie standardem stało sie 20 cm, a i 25 cm się raz trafiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mam 25 na scianach ,

 

poddasze 33cm top rocka

podloga 20cm 2x10cm

garaz bez styropianuna pododze w te mrozy co bylo +8 bylo ,

miadzy domem a pokojami 15cm

i syfit garazu 20cm grafitowego bo trafil sie w smiesznej cenie 100zl m3 :)

mysze poddasze docieplic jeszce 15cm zwyklej welny bo wentylacja tam idzie i woda sie w kanalach wykrapla

 

a za styczen okolo 400zl za ogdzewanie srednia w domu 23 stopnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mam 25 na scianach ,

 

poddasze 33cm top rocka

podloga 20cm 2x10cm

garaz bez styropianuna pododze w te mrozy co bylo +8 bylo ,

miadzy domem a pokojami 15cm

i syfit garazu 20cm grafitowego bo trafil sie w smiesznej cenie 100zl m3 :)

mysze poddasze docieplic jeszce 15cm zwyklej welny bo wentylacja tam idzie i woda sie w kanalach wykrapla

 

a za styczen okolo 400zl za ogdzewanie srednia w domu 23 stopnie

 

O co Ci chodzilo z tym styropianem pod drzwiami wejsciowymi do budynku? Pytam z ciekawosci.

Docieplajac sufit w garazu 20 cm styropianem stoswales tylko klej czy rowniez kolki ?

Ciekaw jestem czy przy takiej grubosci styro potrafi wisiec tylko na kleju?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...