Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lubelskie


arturLU

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

cos sie dzieje u was na budowach ?:D u mnie welna na poddasze nieuzytkowe przyjechala :) 15cm najtanszej z marketu 6,50 za m2 aby woda sie nie wykraplala w kanalach od wentylacji teraz klejenie membran i kladzenie welny , GWC zakopany ale po ulewach strasznych zapadlo sie w jednym miejscu strasznie na dzialce dol z 1x2 m ...... i woda lala sie do calego wykopu i podeszla pod studzienke ktora miala odprowadzac skropliny ...,

 

jak ktos potrzebuje piekarnika Franke :) mam 2 sztuki dla forum do oddania za 2700zl nowe nieuzywane

http://olx.pl/oferta/franke-piekarnik-nowy-nieuzywanyt-anio-CID628-ID669P9.html#f79f1455e0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie studnia się robi, poddasze, wełna, gk, w nast. tygodniu tynki, szambo, równanie działki, potem wylewki. Mi czarna ziemie za 300zł mają przywieźć, czy ładna ziemia mogę wypowiedzieć się później, do wyrównania działki była ziemia z obwodnicy za 50 zł ;) swojej z wykopów nikomu nie oddam, bo okropna...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem o co Wam chodzi, jednak nie, tynki wewn. Plyty gk jeszcze nie przykrecone (w jednym miejscu są), a welna na poddaszu w 50 %. zabudowane bedzie po mokrych pracach

 

Jestem juz po tynkach cem-wapiennych i wiem ile taki tynk generuje wilgoci. Tynki gipsowe schna o wiele dluzej, przez co wilgoci jest wiecej. Byla ona wszedzie, dlatego uwazam za bardzo niefortunne posuniecie ukladanie welny przed tynkami. Welna wchlonie wilgoc, a pozbyc sie jej bedzie bardzo ciezszko- moim zdaniem jest ona do wurzucenia. Zawilgocona welna nie spelnia zadnych aspektow izolacji termicznej. Radze ja usunac zanim bedzie za pozno. Wigotne plyty kg powyginaja sie, nasiakna wilgocia, zwieksza swoja wage i moga odpasc od konstrukcji nosnej. "Specjalista" od kg powinien Was o tym uswiadomic. Jesli nie to powinien zmienic fach...

Moim zdaniem swiadomie naraza Was na dodatkowe koszty, ktore przy budowie domu sa zbedne.

Pozbadzcie sie tego fachowca z budowy za nim bedzie za pozno.

Proponuje zajrzec do tego watku.

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?67345-KOLEJNOŚĆ-PRAC-WYKOŃCZENIOWYCH-po-SSO&highlight=kolejnosc+prac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Budujemy z mężem Tuliusza. Czy ktoś może mi powiedzieć jak się wkleja zdjęcia do dziennika budowy, bo próbowałam i nic mi sie nie chce załadować. Nasz projekt jest nowy i prawdopodobnie my jako pierwsi jesteśmy na daleko posuniętym etapie budowy.Wielkie dzięki;-)

 

Witam

 

Zdjecia przerzucam na fotosika, potem na fotosiku po otwarci danego zdjecia kopjuje go i wklejam w okno postu na DB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...