Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lubelskie


arturLU

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

hej nawodnienie chyba nic bardziej prostego nie ma przeczytaj pare stron w internecie i sam zrob (jesli masz czas ) to tylko "kebel z woda nie wiem co potrzeba ale + zraszacz jakis" ps trawa bedzie rosla jak glupia pozatym u rodzicow trawnik 9 lat nikt tego nie podlewa a wyglada ladnie

+ jakis sterownik do kranu na baterie .

Grzesiula krochmalna chyba najtaniej(internet szukac) zalezy co chcesz pros pana Artura :) cos czasem da sie taniej :)

 

a co potrzebujesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silka 24 cm strop teriva stal na cala budowę bloczki styropian na podłogę i fundamenty dachówką cementowa itd

 

Moją budowę zaopatrzyli:

strop teriva i bloczki: Radom Mokra lub Wasik

stal: Piotrowski w Strzyżewicach (tylko trzeba wyceniać u właściciela, on ma swój cennik w głowie)

styropian: Izoterm koło Ostrowca Św. (pewnie też jakieś minimum logistyczne dla hurtowej ceny trzeba zamówić)

wełna Isover: Metbud w Radomiu (trzeba zamawiać minimum logistyczne)

dachówka (ceramiczna): Bartal na Diamentowej

beton: Art-bet na Grygowej czy może to Metalurgicznej

drewno: Łupikasza (Drew-kot) (specyficzna firma, a w zasadzie współwłaściciel)

 

Tylko to było w 2010/2011r., więc wiele mogło się zmienić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos napisze bo malo sie dzieje tutaj u mnie czekamy na trawnik az zacznie kielkowac :) zasiany zrobiony teraz czas na plot :) , i docieplanie poddasza gdzie leca kanaly wentylacyjne bedzie 15 welny , no i przyszed czas gdzie piec zostal odpalony hehehe fakt na pare godzin bo dzieci katar maja ale sezon grzewczy otwarty:) temp w domu 20 po nagrzanu 22 . i czekam na barierke do antresoli bo oddalem do malowania proszkowego zrobiona z profili zamknietych na energetykow docieli na wymiar mi wszytko 120zl pospawanie 200zl i malowanie okolo 170zl :) jak odbiore to pokaze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Witam,

Zostało mi sporo podsufitki firmy Gamrat - kolor palisander - fajnie pasuje do okien w orzechu.

Mam:

22 szt. paneli pełnych czyli 17,86m2

3 szt. paneli wentylowanych

Listwa J - 12 szt (12 x 4mb)

 

http://olx.pl/oferta/podbitka-gamrat-palisander-podsufitka-lubelskie-CID628-ID7jTIh.html

 

Sprzedam z dobrym rabatem..

 

Swego czasu rowniez zostalo mi sporo podsufitki wiec zwrocilem sie do sprzedawcu z prosba o przyjecie jej spowrotem.

Troche to trwalo ale przyjechal w koncu z Lublina i ja odebral.

Sprobuj ze sprzedawca porozmawiac jesli jest w dobrej cenie moze i on sam zarobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u nich bralem podzespoly do rozprowadzenia ciepla z kominka dobre ceny maja z allegro (jak to ta firma co miesci sie przy samy moscie w takim malym pawilonie) a co trzeba z kominka ? bo przechodzilem temat kominka juz :D bo byla jaka i stalacja + obudowa trzeba ladne pare tys liczyc , ja zrobilem tak :)

 

3 sciany wybudowane z szamotu boki i tyl ( na to karton gips) a front z plyty krzemianowo wapniowej + na tylnej scianie stare wypiaskowane kaloryfery zeliwne okolo 250kg napelenione piaskiem, dobrze trzyma to cieplo i narzie zdaje egzamin kominek MILA z gilotyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u nich bralem podzespoly do rozprowadzenia ciepla z kominka dobre ceny maja z allegro (jak to ta firma co miesci sie przy samy moscie w takim malym pawilonie) a co trzeba z kominka ? bo przechodzilem temat kominka juz :D bo byla jaka i stalacja + obudowa trzeba ladne pare tys liczyc , ja zrobilem tak :)

 

3 sciany wybudowane z szamotu boki i tyl ( na to karton gips) a front z plyty krzemianowo wapniowej + na tylnej scianie stare wypiaskowane kaloryfery zeliwne okolo 250kg napelenione piaskiem, dobrze trzyma to cieplo i narzie zdaje egzamin kominek MILA z gilotyna

 

Firma znajduje sie przy ulicy Zamojskiej. Zanim zakupie kominek chcialem sie troche na ich temat dowiedziec.

Ja tez chcialem kupic z gilotyna, ale zrezygnowalem na rzecz kominka otwieranego na bok. Bedzie maly (4.9KW) -rekreacyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy ktos slyszal o jakiejs jesiennej promocji okien ? Potrzebuje energooszczedne okna ,co polecacie? (brak Polskich znakow,sorki)

 

Ja mam Oknoplast jakis najwyższy model winergetic czy cos takiego 7 komór oczywiście profil veka w ciemnym debie bagiennym .Skorzystałem zimowej promocji w tamtym roku. Fachowcom sie podobały to sie cieszę i polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...