Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lubelskie


arturLU

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Na wiosne ruszam z kostka mam pare wycen jak narazie mam dwoch faworytow.

Jesli planujesz ukladac kostke w poznijeszym niz ja terminie to po realizacji u mnie, bede mogl podzielic sie z Toba wrazeniami.

 

Chciałbym około 29 marca, czyli wiosna jak sniegi stopnieją ale pewnie nie wyjdzie a to terminy a to zima a to fachowcy a to to a to tamto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie ów Pan Adam robił kostkę. Był polecany przez przedstawiciela semerloka, gdzie kupowałem materiały. Nie jestem zadowolony z ich roboty, obniżyłem im wynagrodzenie za duży błąd. Później prosiliśmy żeby przyjechał, bo po mrozach podniosło styropian na domu na jednej ścianie. Oczywiście nawet się nie zainteresował, teraz proś i szukaj wiatru w polu. Poza tymi dwiema sytuacjami reszta jest ok, czyli opaska wokół domu, schodki, ścieżka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie ów Pan Adam robił kostkę. Był polecany przez przedstawiciela semerloka, gdzie kupowałem materiały. Nie jestem zadowolony z ich roboty, obniżyłem im wynagrodzenie za duży błąd. Później prosiliśmy żeby przyjechał, bo po mrozach podniosło styropian na domu na jednej ścianie. Oczywiście nawet się nie zainteresował, teraz proś i szukaj wiatru w polu. Poza tymi dwiema sytuacjami reszta jest ok, czyli opaska wokół domu, schodki, ścieżka.

 

Czy fachowiec polozyl dylatacje przy murze domu? Bo jesli nie to mialo prawo tak sie stac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejzalem wycene od fachowcow i okazalo sie, ze P. Adama jest najdrozsza. Obserwowalem prace brukarza u sasiada, kladl dylatacje przy budynku wiec chyba jego wybiore. Moze kolega gubik podesle mi telefon do swojego fachowca? Moze cos z tego wyjdzie?

Do minki jest tu na forum czarna lista wykonawcow w lubelskiem. Radze P. Adama na nia wpisacwpisac, takich ignorantow trzeba zwalczac. Wazne by ostrzec innych inwestorow przed brakiem profesjonalizmu tego wykonawcy. W Semmerlocku P. Adam zostal mocno zareklamowany jako profesjonalista. Rzeczywistosc okazala sie jak widac zupelnie inna. Wziasc kase i zapomniec, skandal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy fachowiec polozyl dylatacje przy murze domu? Bo jesli nie to mialo prawo tak sie stac.

 

Dylatacji nie zrobili (na fundamentach jest styrodur), ale kostka jest odsunięta od ściany i nie podchodzi pod styropian. Wydaje mi się, że w szczelinę dostała się woda i przy mrozie do góry podszedł podkład betonowy, a za nim pierwsza warstwa styro na domu. Obserwuję czy coś dalej się dzieje, ale na razie niczego niepokojącego nie zauważyłem. Gdybym chciał teraz ułożyć dylatację - to duża rewolucja mnie czeka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dylatacji nie zrobili (na fundamentach jest styrodur), ale kostka jest odsunięta od ściany i nie podchodzi pod styropian. Wydaje mi się, że w szczelinę dostała się woda i przy mrozie do góry podszedł podkład betonowy, a za nim pierwsza warstwa styro na domu. Obserwuję czy coś dalej się dzieje, ale na razie niczego niepokojącego nie zauważyłem. Gdybym chciał teraz ułożyć dylatację - to duża rewolucja mnie czeka?

 

Pomysl o tym co napisalem w moim wczesniejszym poscie. Tak byc nie powinno, fachowiec wzial nie male pieniadze a reklamacji uznac nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy może mi ktoś polecić gdzie w Lublinie lub w okolicy można kupić tanio stal . Dokładnie Pręty żebrowane Φ 12.

 

Jeśli sam przewieziesz to u mnie. Podczas plantowania terenu odkryłem pręty żebrowane które mój wykonawca zawieruszył :bash:. Dostępne w dobrej cenie. Jeśli chcesz obejrzeć daj znać na priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś słyszał o firmie KODAMA montującej pompy ciepła? a może macie kogoś godnego polecenia

 

Popros dana firme o pare telefonow do Inwestorow u ktorych odbyla sie ich realizacja. Przedzwon, porozmaiaj, moze bedzie okazja zajrzec do kotlowni. Dobra firma nie bedzie miala oporow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...