Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lubelskie


arturLU

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Czy możecie polecić sprawdzone miejsce, gdzie można kupić kilka wywrotek ziemi do ogrodu? Chodzi o trochę ziemi do wyrównania działki + humus czy torf na wierzch. Lublin lub gm. Jastków najchętniej.

A może zapytać się na budowie obwodnicy Lublina, okolice Jastkowa.

Jeżdżą tymi wywrotkami jak opętani, nie wiem tylko jaka jakość tej ziemi będzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Czy możecie polecić kogoś od balkonów wykuszowych? Oraz firmę od balustrad balkonowych? Mam problem bo zacieka i muszę szybko zrobić balkon.

 

A co się dzieje? Zacieka Ci woda przez balkon do pokoju? Jeśli tak to remont może być dosyć kosztowny :(

U mnie ekipa za izolacje wykuszu i balkonów policzyła sobie 900 zl za m2.

Co do balustrad to mam fachowca, jestem jeszcze przed montażem wiec z jego poleceniem musze się na razie wstrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co się dzieje? Zacieka Ci woda przez balkon do pokoju? Jeśli tak to remont może być dosyć kosztowny :(

U mnie ekipa za izolacje wykuszu i balkonów policzyła sobie 900 zl za m2.

Co do balustrad to mam fachowca, jestem jeszcze przed montażem wiec z jego poleceniem musze się na razie wstrzymać.

 

Tak jest wilgotno ostatnia burza była potężna co spowodowało te zacieki. Wykusz jest jeszcze czysty tzn bez jakichkolwiek izolacji na balkonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam pytanie od znajomego ktory chce kupic dzialke

 

działka jest 1000m2 wiec ladna ale nasypane jest 1,5 ziemi ktora lezy juz ze 2 lata czy na tym mozna stawiac dom ??czy trzeba wymianiac grunt czy trzeba by lawe kopac te 1,5 i zejsc jeszcze z 0,5-1m do gruntu rodzimego ??? czy moze inne rozwiazania czy zageszczenie gruntu wchodzi w gre? ? czy mial ktos podobny problem :) i rozwiazal go

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,możecie polecić kogoś do adaptacji projektu ( proszę o namiary)- rozważam jednak projekt Luna z Archeco- przed zakupem projektu chciałabym skonsultować czy zmiany mają sens. Czy ktoś może tak jak ja będzie budował po 26 czerwca, gdy będą nowe przepisy? Z góry dzięki. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,możecie polecić kogoś do adaptacji projektu ( proszę o namiary)- rozważam jednak projekt Luna z Archeco- przed zakupem projektu chciałabym skonsultować czy zmiany mają sens. Czy ktoś może tak jak ja będzie budował po 26 czerwca, gdy będą nowe przepisy? Z góry dzięki. Pozdrawiam

 

Jasne tam robiłem i jestem zadowolony: trzy razy w kropka projektylublin kropka pl polecam. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...