Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

Nie moge powstrzymac sie od komentarza nt. piwnicy. Potwornie zaluje, ze jej nie mam i jeszcze bardziej zazdroszcze mini piwniczki Rysiowi. Do zobaczyska w niedziele :)! ula

 

A my niestety zegnamy sie z piwnica :cry: Jak na gmine Jaktorow to mamy bardzo sucho: lustro wody 1,7 - 2,2 m glebokosci, podsiaka spokojnie jeszcze ze 20 cm wyzej... Na piwnice zdecydowanie za wysoko ta woda... Coz, pewnie przy okazji sporo oszczedzimy ale wolelibysmy oszczedzac na czyms innym.

 

Przy okazji dowiedzialem sie, ze mam na dzialce super piach do zaprawy i to za darmo :)

 

Pozdrawiamy

do niedzieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

hej wszystkim znajomym i nieznajomym gadulom

 

zbliza sie wiosna, domek stoi i czeka az go ktos wykonczy a ja sobie mysle co zrobic z ogrodkiem; wyrownywaliscie u siebie teren a jesli tak to czym ? mamy piekna, piaszczysta glebe idealna do wzrostu sosenek - i to chyba na tyle jesli chodzi o rosliny, ktore na niej chetnie rosna; ale o trawnik bym w tym roku zawalczyla- chociaz wtedy od razu pewnie trzeba ziemia nawiezc ?

 

nam piwnicy bylo szkoda jak zasypywali fundamenty - taki piekny dol :)

i jeszcze tyle kasy trzeba bylo zaplacic za zasypanie nie wspomne juz o wrazeniach z zageszczania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbliza sie wiosna, domek stoi i czeka az go ktos wykonczy a ja sobie mysle co zrobic z ogrodkiem; wyrownywaliscie u siebie teren a jesli tak to czym ? mamy piekna, piaszczysta glebe idealna do wzrostu sosenek - i to chyba na tyle jesli chodzi o rosliny, ktore na niej chetnie rosna; ale o trawnik bym w tym roku zawalczyla- chociaz wtedy od razu pewnie trzeba ziemia nawiezc ?

 

zazdroszcze Ci tych dylematow, kiedy ja sie bede nad trawnikeim zastanawiac, jak dobrze pojdzie to wiosna 2008--ale to jest optymistyczny scenariusz

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, proszę państwa to ustalmy w końcu tą godzinę spotkania.

Padła tu chyba jedna z propozycji g. 15:30.

Więc może niech będzie ta 15:30 żeby zamknąć temat.

Miejsce Pizzeria Milanówek

Data: 2007.02.25 NIEDZIELA

Jeżeli to jeszcze aktualne to postaramy się wpaść, uzależniamy to tylko od pogody, oby była lepsza niż dziś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie racja...

Może być też tak, że może lepiej by było kupić garaż blaszany??

Po budowie zostanie i może się przyda??

 

Witajcie,

Dzięki forum a właściwie miłej forumowiczce z tej grupy znalazłam baraczek :D . Mam nadzieję, że ubijemy interesik. A ze po budowie można go odsprzedać, to tez fakt. Tak sobie myslałam, że barak będzie słuzył celom mieszkaniowym budowlańcom do ukończenia stanu surowego otwartego z dachem, czyli jakieś 3 miesiące, bo potem to już chyba niepotzrebny będzie? Jakie są wasze doświadczenia? My mamy ekipę do tego etapu "przyjezdną", a potem to już chyba "miejscowi" będą, to i spać będą we własnych domach. Takie mam wyobrażenia...ale jako że to dopiero początek, mogę się rozczarować

", :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto się zadeklarował na niedzielne spotkanko...

Ulka bez Sławka i Senser i Zygmor z żoną i kto jeszcze napiszcie, proszę.

 

A jak dojechać do tej pizzerii, to daleko od szosy (czyli ul. Królewskiej)?

gospodynia spotkania nie jestem, ale odpowiem skoro nikt sie nie zglasza

lista:

1. Sylvia1

2. Walaciki

3. Aga i Janusz

4. Ogniowy

5. bobo30

6. AS

7. asz

8. Wombaty2 (?)

9. Senser

10. MonQ

chyba nikogo nie pominelam?

 

Gemini, ul. Głowackiego 7a

mapka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto się zadeklarował na niedzielne spotkanko...

Ulka bez Sławka i Senser i Zygmor z żoną i kto jeszcze napiszcie, proszę.

 

A jak dojechać do tej pizzerii, to daleko od szosy (czyli ul. Królewskiej)?

 

swego czasu Senser naliczył następujące osoby zgłaszające chęć wzięcia udziału w spotkaniu:

 

1. Sylvia1

2. Walaciki

3. Aga i Janusz

4. Ogniowy

5. bobo30

6. AS

7. asz

8. Wombaty2 (?)

9. Senser

 

10.Ula

11.Zygmor

 

jeśli kogoś pominęłam to przepraszam :roll:

 

a jeśli się nie pomyliłam to pizzeria jest tu:

http://img340.imageshack.us/img340/3845/gemyk1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej napisz czy znasz jakiegoś pana koparkowego z ruśca, co by humus zebrał ...

gościu z Parol chyba Robert ma Caterpilara tzn ze zrobi to trzy razy szybciej niż ostrówek :-) 602171089 u mnie zrobił bardzo ładnie tzn równo i nie zdjął za dużo zajęło mu to 1,5 godziny.

jeszcze mam taki namiar p. Bogdan 603919221 - ostrówek, ale o tym gościu nic nie wiem

 

niepytany

ale cztający :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ~AS~
No to czas się przedstawić. Jestem Fido__ (...)

cześć fido

 

hehe, ale śmiesznie wyszło, jak na mitingu jakimś ;)

 

Walczymy z materią w Wycinkach Osowskich (ul. Jałowcowa).

Przygarniecie i doradzicie czasami? :-)

 

To jesteś sąsiadem Jolki, Hansa_68 i Mandre. :)

Witamy, witamy. Oczywiście, że przygarniemy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za bardzo miłe przyjęcie :-)

 

Nasz stan, to stan surowy od dwóch lat ;-) Ale teraz wrzucamy trójkę i zamierzamy do końca roku doprowadzić się do stanu permanentnego zamieszkania. Okna zamówione, umawianie ekipy w zaawansowanym stadium...

 

Mam jednak inne pytanie. Czy macie dzieci w wieku gimnazjalnym? Jak oceniacie gimnazjum w Józefinie? Nasz najstarszy syn od września musi się na coś zdecydować. I nie wiemy czy Grodzisk, czy Józefina... A może są jakieś inne opcje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...