Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

sorry,dawno nie zaglądałam tutaj - podaję namiary, ale nie skorzystałam w końcu z usług tej firmy http://www.kwtermowizja.pl/kontakt.html

samo badanie bez raportu kosztuje ok. 450 zł

 

dzięki!

 

przy okazji - pozostały mi po budowie nadproża betonowe "L" kupowane w Budokruszu o dł. 180 cm. - 1 szt (para) i dł. 120 cm (para) - 3 szt. może ktoś by chciał "po taniości" to zapraszam na priv-a.

 

PZDR

 

Qter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Pilnie oddam niewielką ilość gruzu (połowa przyczepki) oraz dużą ilość kamieni polnych różnej wielkości, idealnych do utwardzenia drogi.

odbiór wyłącznie własny (mogę pomóc w załadunku)- Kajetany k/Nadarzyna

proszę o kontakt na priv lub tel. 505 19 139

sprawa dość pilna!

 

witam,

ogłoszenie nadal aktualne.Kamienie są średnie i duże, gruzu niewiele (kilka bloczków z betonu komórkowego) i raczej duże kawałki.

Zainteresowanym mogę wysłać zdjęcia.

 

BTW - odkupię bloczki 24 cm (beton komórkowy typu Silka,Ytong itp.),nieuszkodzony,możę komuś zostało po budowie?Potrzebuję ok. 70 m2 na rozbudowę domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Polecam p. Pawła 600 823 116

 

Witaj,

 

Przyszła pora na zrobienie podjazdu u mnie i ten kontakt mnie zainteresował. Może trochę opiszesz co Pan Paweł zdziałał w tej materii na Twoim podwórku, ile metrów kwadratowych, czym brukował i po ile za metr2 ? Chyba, że to jest już gdzieś opisane to poproszę o linka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich budujących w okolicy Błonia! Moja inwestycja jest zlokalizowana w Nowym Luszczewku. Zakończony parter. Buduję "Dom w Nektarynkach G2". Obecnie oczekuję, wraz z sąsiadem, na przyłączenie prądu. Wykonuje je Firma Falkowski ale jakoś to wolno idzie. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z tą firmą? Narazie ratujemy się prądem od sąsiada ze wsi - wspaniały gość, wspiera budujących jak może. Niestety na kolejnych etapach budowy potrzebna będzie tzw. siła i pewnie się zaczną schody...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ktoś może do sprzedania BARAKOWOZU dla ekipy budowlanej? W stanie umiarkowanym, co by ekipa mogła kilka tam przez 3 miesiące nocować. Może ktoś z okolicznych budów kończy budowę i chce się pozbyć?

 

mam taki barakowoz po wlasnej budowie, kilka postow wczesniej znajdziesz oferte i zdjecia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie ludziska zastanawiam się jakie zamontować drzwi wejściowe?! myślę o drewnie, napwno skrzydło plus dostawka, macie jakieś doswiadczenia ze sprzedawcami i montażystami z okolic?!

 

aha i jeszcze pytanie odnośnie bramy: chce wiśniowskiego segmentową, gdzie można znaleźć dobrego sprzedawcę?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam przyczepę kempingową,

 

Przyczepka 3/4 osobowa idealna dla ekipy budowlanej. W pełni sprawna z działającymi lodówką, kuchenką.

Do obejrzenia w Marianowie koło Leszna.

Sprzedam kompletną skrzynkę elektryczną (stan - jak nowa) wraz ze słupem i pełnym okablowaniem po prowizorce budowlanej.

 

https://picasaweb.google.com/102257636504530932414/9Kwietnia2012?authkey=Gv1sRgCLj3-Nmtt4ufywE

 

Wojtek

504166524

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie ludziska zastanawiam się jakie zamontować drzwi wejściowe?! myślę o drewnie, napwno skrzydło plus dostawka, macie jakieś doswiadczenia ze sprzedawcami i montażystami z okolic?!

 

aha i jeszcze pytanie odnośnie bramy: chce wiśniowskiego segmentową, gdzie można znaleźć dobrego sprzedawcę?!

 

Ja kupowałem okna, drzwi wejściowe (Gerda) + bramę Wiśniowskiego w Centrobud Tarczyn.

Oni też mi to zamontowali i serwisują (regulacje). Namiary znajdziesz w googlach.

 

Jestem bardzo zadowolony z ich obsługi i mogę ich polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Deski szalunkowe używane PILNIE odsprzedam za poniżej pół ceny - około 3 m3 (raczej więcej).

Deski są w blatach i pojedynczo.

Interesowałby mnie odbiór możliwie jak najszybciej - leżą w garażu, a za chwilę zaczynam tynkowanie - odbiór okolice Tarczyna, Prażmowa miejscowość Kawęczyn.

 

tel. 602595461

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie ludziska zastanawiam się jakie zamontować drzwi wejściowe?! myślę o drewnie, napwno skrzydło plus dostawka, macie jakieś doswiadczenia ze sprzedawcami i montażystami z okolic?!

 

aha i jeszcze pytanie odnośnie bramy: chce wiśniowskiego segmentową, gdzie można znaleźć dobrego sprzedawcę?!

 

Mogę polecić Astrum:

 

http://www.astrum.com.pl/firma/wibram/start.html

 

tel do Pana, który nam sprzedał bramy horman (wiśniowski też mają) to: 607 257 727.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilnie poszukuję ekipy do położenia płytek w kuchni i łazience oraz podwieszanych sufitów i wykonania drobnych elementów z katongipsu. Na juz od zaraz :(

Nasi fachmeni, z którymi jeszcze w grudniu umawialiśmy się na rozpoczęcie prac po mienionych świętach nie mają zamiaru się pojawić.

Możecie kogoś polecić? Spisałam już numery od osób polecanych w poprzednich postach. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...